Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

Nejnovější komentáře

 • 17.01.2018 05:31
  ? Acessível em: >. P.143-250. Busca mulheres nuas?

  Číst dále...

   
 • 17.01.2018 02:29
  Caso contrário, a definição demora mais a aparecer.

  Číst dále...

   
 • 16.01.2018 23:12
  And see if Virgin Killer is better than I think he is.

  Číst dále...

   
 • 16.01.2018 21:14
  Die CSU ist nicht mehr das, was sie früher war, als wir sie als ...

  Číst dále...

   
 • 16.01.2018 20:41
  Claus Hörrmann solltes es besser wissen als ehemaliger ...

  Číst dále...

   
 • 16.01.2018 18:27
  Tak jsem pořád nevěděl co jsi zač Šinágl,teď mám jasno-obyčejný ...

  Číst dále...

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“ Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Jedna věc je tady jistá, že vraždit chce zas komunista

JANUV_ZAKON„Policie zahájila úkony trestního řízení pro přečin výtržnictví a vyhrožování se čtveřicí mužů ze Strakonicka, Prachaticka a Písecka, kteří vykřikovali v Radomyšli, kde paní Baborová bydlí, protikomunistická hesla a výhrůžky směřující vůči ní,“ uvedla Nováková.

… Dočkali jsme se toho, že protikomunistická hesla jsou opětovně trestným činem a veřejné vystoupení proti přítomnosti příslušníků komunistické strany v mocenských strukturách země zločinem, stíhaným policií údajně demokratické země.

… Nemůže být divu, že takový způsob špatné vlády plodí jen další a ještě horší způsoby špatných vlád, až jsme se tak dostali opět k počátku onoho začarovaného kruhu, jež je příčinou existence komunistických soudružek na postech káp pro školství na úrovni krajů.

A je pouze opět přirozené, že tento fakt budí u občanů, kteří nejsou tupí, lhostejní, duševně nedostateční, nebo morálně úchylní odpor, protože jim jedna jejich životní zkušenost s komunistickým režimem a jeho přisluhovači, bohatě stačila.

A tím méně považují za vůbec jakkoli ospravedlnitelné to, aby příslušníci teroristické a zločinecké organizace, která z této země vytvořila jeden velký koncentrační tábor, v němž vládla za pomoci šibenic, strachu, pendreku a lži, měla mít opět byť minimální vliv na životy jejich dětí, které měly to štěstí, že se narodily do země již alespoň relativně svobodné.

Je nepřípustné, aby ti kteří lidem ničili jejich životy, když jim znemožňovali studovat rozhodovali o školství a je naprosto legitimní, aby ti kdo vůči takovému znásilnění těch nejzákladnějších principů lidství protestovali.

Každý komunista se svým vstupem do této zločinecké organizace dobrovolně vydělil z lidské společnosti a ztratil jakékoliv právo na podílu o rozhodování, pokud o demokratickou zemi jde. Je tomu tak proto, že má byť jen zprostředkovaně na rukou krev sto osmdesáti milionů obětí komunismu úplně stejně, jako každý nacista těch jejich milionů padesáti. A je zcela lhostejné zda tomu tak učinil z ideových, zištných, nebo mocenských pohnutek.

… To, že se někdo ještě dnes hlásí k myšlenkám vyhlazování celých společenských tříd, jak tomu svým názvem komunisté činí, považuji za zvrácené.

Za ještě zvrácenější považuji to, že mocichtivým vůbec nezáleží na tom s kým, jak a kam směřují budoucnost této země, která tak dostává čím dál jasnější obrysy chudoby, zmaru, ostnatého drátu a komunistických popravišť.

A tak se Policie České republiky - která by pokud by se jednalo o skutečnou Policii, nikoliv o odkladiště husákovských pendrekobijců měla masové vrahy ať rudé, nebo hnědé pozatýkat - stává nástrojem strachu, protože shledává v protestech proti existenci komunistů v krajských vládách zločin.

A to ten komunisty nejoblíbenější a aplikovatelný vlastně na všechno, zločin výtržnictví.

Nepřekvapuje mne, že jak prezident republiky, ministerský předseda, nebo ministr vnitra, či spravedlnosti utrpěli ztrátu řeči a drží bobříka mlčení.

Protesty jsou nebezpečné již jen z principu i jim a ze strany nynějších krajských a budoucích celostátních koalicí, jim žádné skutečné nebezpečí nehrozí, protože i tito pánové vzešli ze stejného lůna rodné matky strany a vrány vránám oči nevyklovou.

Zbývá tedy jen vytrvat a ukázat tak, že nebudeme komunistické vrahy tolerovat ve vládách krajských a tím méně ve vládě celostátní.

Druhá možnost je ta že, deset tisíc mrtvých, což je cena za čtyřicet jedna let vlády komunistických teroristů je málo a je třeba zaplatit mnohem víc.

Studenti, jsem s vámi.

Protože se domnívám, že platit by konečně měli oni.

A všichni ti, kdo se s komunistickým zlem spojují, nebo k němu mlčí.

My jsme zaplatili už dost.

http://vaclavek.blog.idnes.cz/c/306816/Jedna-vec-je-tady-jista-ze-vrazdit-chce-zas-komunista.html

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Comments are now closed for this entry

Kalendář událostí

st led 31 @13:00 -
KS Hradec Králové: Jiří Wonka žaluje Černíka
čt úno 01 @14:00 -
KS Praha Zdeněk Zajac

Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Strojový překlad webu

Czech English French German

Reklama