Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

Nejnovější komentáře

 • 28.09.2016 14:51
  Pokud máme ve vedení země poslušné a bezpáteřní kolaboranty kteří ...

  Číst dále...

   
 • 28.09.2016 10:12
  Dobrý den. Jak to tady čtu, tak bych měl nápad. Měla by se ...

  Číst dále...

   
 • 28.09.2016 09:51
  Dobrý den. S pohledu obyčejného člověka se zdá že těch překlepu ...

  Číst dále...

   
 • 26.09.2016 18:28
  Mimořádně podařená kopie signální pohraniční stěny na našich ...

  Číst dále...

   
 • 22.09.2016 00:03
  Do politiky vstoupil po roce 1989 a tudiz nebyl poslancem NS ...

  Číst dále...

   
 • 21.09.2016 14:45
  Nezapomeňme, že zloduch z Hradu opět odjíždí do USA, aby tam ...

  Číst dále...

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“ Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Kdo nám vysvětluje situaci v Rusku? Aktivní udavač StB Martin Koller!

Koller MartinPozvi Rusa do domu, ukradne ti vlast, hlásaly plakáty v Karlových VarechKV Rusko plakaty

Bývalého armádního důstojníka a někdejšího pracovníka ministerstva obrany Martina Kollera je v posledních dnech všude plno. Vystupuje v České televizi, v Českém rozhlase, dává rozhovory do novin, píše komentáře. Koller ve svých proslovech v televizi nebo rádiu hovoří například o „trapném lustračním zákonu,“ o tom, že „ruský voják je lepší než americký“, nebo o ukrajinských „fašistických bojůvkách, které navazují na banderovce, kteří se podíleli na holocaustu a etnických čistkách“. Tvrdí, že malajsijské letadlo nemohli sestřelit proruští separatisté, protože „takovou výzbroj nemají“.

 

Koller má i druhou, pro většinu veřejnosti neznámou tvář: od roku 1979 byl veden jako spolupracovník Vojenské kontrarozvědky, jež byla součástí StB. A jak zjistil Týdeník ECHO, který měl možnost si prostudovat část Kollerova svazku, patřil k nesmírně aktivním „udavačům“. Součástí spisu je například zhruba 150 ručně psaných zpráv o důstojnících i vojácích.

Když v listopadu 1982 zemřel šéf sovětského politbyra Leonid Brežněv, nezapomněl napsat ve své zprávě o vtipkování důstojníků. Například poručík Valko si dělal legraci ze změny vysílání televize: „Vykládal vtip, že na prvním programu je tryzna za Brežněva, a když člověk přepne na druhý program, mává tam esenbák obuchem a ptá se: Vy nemáte první program?“ …

http://echo24.cz/a/wtUvk/kdo-nam-vysvetluje-situaci-v-rusku-aktivni-udavac-stb#disqus_thread

* * *

Pozvi Rusa do domu, ukradne ti vlast, hlásaly plakáty v Karlových Varech

Velmi negativní a bouřlivé reakce vyvolaly mezi rusky mluvícími lidmi v Karlových Varech plakáty, které se objevily na reklamních plochách v lázeňské části města. Ve třech jazycích hlásaly "Pozvi Rusa do domu, ukradne ti vlast!" a tvářily se jako upoutávka na film.

http://vary.idnes.cz/pozvi-rusa-do-domu-ukradne-ti-vlast-hlasaly-plakaty-v-karlovych-varech-1mk-/vary-zpravy.aspx?c=A140703_163019_vary-zpravy_slv

* * *

P.S.

Nedělejme si iluze. Informační válka je v plném proudu a nabírá stále větší obrátky. Udavač Koller není zdaleka sám, další kolaboranti jsou připraveni. V informačních válkách byli Rusové vždy všehoschopní. Samozřejmě spolupracovníky a zpracovávané prostředí nacházeli především v nevyspělých zemích a nacházejí stále. Pracují dlouhodobě. Jejich úspěch či neúspěch je dán stupněm kvality občanské společnosti kde působí. V České republice to mají stále snadné. To, že mají prostor ve veřejných sdělovacích prostředcích je alarmující a naznačuje, kdo má v zemi skutečnou moc a ovládá rozhodující média. Mravně a informačně zdeformovanou většinu společnosti je snadné v její deformovanosti udržovat masovými médii, která přestala plnit svoji funkci „hlídače demokracie“, ale chovají se jako „služky“ mocných jako tomu bylo za totality.

 

Jan Šinágl, 2.8.2014

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.04 (53 Votes)
Share

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kalendář událostí

pá zář 30 @09:30 -
Praha: Výstava čs. exilu
po říj 03 @17:00 -
Praha: O krajských volbách
út říj 04 @13:00 -
VS Praha: Občan versus miliardář
st říj 05 @09:00 -
MS Praha: Agentura MM versus TV PRIMA
čt říj 20 @17:30 -
Praha. AC Člověk, média, justice
pá říj 21 @08:15 -
OS Praha: Altner versus Halbich

Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Strojový překlad webu

Czech English French German

Reklama