Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

Nejnovější komentáře

 • 21.02.2018 22:42
  I have checked your website and i have found some duplicate content ...

  Číst dále...

   
 • 21.02.2018 19:28
  Společnost v červenci 1942 ovládal strach, popravovalo se ...

  Číst dále...

   
 • 21.02.2018 19:22
  Pan Zuna nám osvětlil obsah bestseleru jménem Komunistický ...

  Číst dále...

   
 • 21.02.2018 18:43
  "OBROVSKÝ PROBLÉM" se sirkami na Kubě připomíná "problém" ...

  Číst dále...

   
 • 21.02.2018 16:01
  Pane Šinágl 1+1=2 to je pravda, ale 2+3+4+5 = X je rovnice o ...

  Číst dále...

   
 • 21.02.2018 13:36
  Pane Wienere, rozumím, že se Vás to dotklo. Omlouvám se Vám.

  Číst dále...

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“ Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Evropští politici, vy nepolepšitelní snílkové multikulturisté!

Uprchlici vlnyOtřesné  zjištění inspekce: jen menšina uprchlíků jsou političtí. Ostatní jsou na organizovaných výletech "cestovek" a IS. Stovky miliónů Eur pomoci tunelují organizované mafie. 

Co jste to udělali s Evropou? Máme tu bezpočet muslimských válečníků, mužů v nejlepších letech pro vedení vyčišťovací operace, na jejímž konci budou naše hromadné hroby - Uvědomte si svůj zločin, že jste dovolili v ohrožení Evropy a Evropanů dojít až do tohoto stádia, kdy záchrana je už téměř nemožná. Dál ve své politice pokračovat nesmíte. Je vražedná!

Vy jste nezaznamenali, že jde o první fázi invaze o dobytí Evropy. Máte pitomé řeči o multikulturalizmu, o ubohých utečencích, co utekli před válečnými útrapami a dopustili jste, aby sem přišly hordy vrahů. A dál je přijímáte a kvótujete. A chcete si mezi nimi vybrat „potřebné“ pracovní síly! Dopustili jste horší situaci, než byla expanze Stalina a Hitlera. Tady dnes nejde o nebezpečí teroru a útlaku, ale o holé životy půl miliardy lidí.

Naivkové mezi vámi začínají mluvit o ponechání si jakéhosi malého počtu agresorů, které „potřebujeme“, a o vrácení ostatních do Afriky. Ale už teď nedokážete nikoho vrátit. Samozřejmě dobrovolně nepůjde ani jeden. Jak je chcete donutit? Násilím? Na to už je pozdě. Nedostanete je do pout a nemáte způsob, jak je přepravit zpět. Teď už můžete jen spakovat svých pět švestek utéct z kontinentu. A my tu, neozbrojení, zpanikaření, zoufalí a nevědomí, neorganizovaní můžeme jen čekat na potupnou smrt.

Zavřeli jste oči před skutečností, že muslimové jsou v mešitách vyzýváni, aby šli do Evropy, vzali si Evropu jako dar od Aláha, zemi příjemného života s dostatkem vody, půdy, lesů, průmyslu, a hloupých lidí, kteří, je ještě rádi přijmou.
Nevarovalo vás, že tato invaze začala na povel, náhle a v obrovském měřítku. Zpočátku chudáci se ženami a dětmi, teď už výhradně bojovníci, poučení, přesvědčení o svém právu na Evropu, muslimskou Evropu.

Nevarovalo Vás, že tito chudáci, utíkající před hladem, zaplatili převaděčům částky, za které by mohli doma rok žít.

Nevarovalo Vás, že naprostá převaha bojeschopných mužů mezi nimi je už při příchodu agresívní, že už na lodích docházelo k vraždám, že si vynucují jídlo podle Kor-ánu, přelézají ploty areálů dočasného ubytování, a že nemají ani stopy chování, jež by naznačovalo jejich radost z dosažení cíle a vděk za to, že je o ně postaráno.

Musíte teď, vy, evropští politici – ještě dříve než utečete z potápějící se lodi - předat další řízení pokusu o záchranu evropské civilizace a obyvatel velení NATO. Protože je nutno urychleně vyrábět ruční zbraně a střelivo a cvičit statisíce mladých lidí, nemuslimů, ve zbrani a taktice, boje proti hordám ozbrojenců, jež potáhnou krajinou, městy a dědinami, vraždíce a ničíce kulturní památky.

Uvědomte si svůj zločin, že jste dovolili v ohrožení Evropy a Evropanů dojít až do tohoto stádia, kdy záchrana je už téměř nemožná. Dál ve své politice pokračovat nesmíte. Je vražedná!

 

4. srpna 2015           Občan Stanislav Vrbík, Evropa

* * *

Aktualizováno 6.8.2015

P.S. Zajímavé je, že ti samí z vás, kteří brojí proti imigraci, zároveň odmítají i jakýkoliv mezinárodní zásah v domovských zemích imigrantů, jenž by imigraci zastavil. Je tedy nabíledni, že vám o žádné řešení nejde (resp. žádné nevidíte) ... a řídíte se jen heslem zapšklých zlomyslných ex-bolševiků a zakomplexovaných chudáků = "čím hůř, tím líp" (resp. „čert vem, že mi chcípla koza, pokud sousedovi chcípnou krávy“).
p.s. Ještě jedno zamyšlení / faktická poznámka:

1) Je jen náhodou, že ve všech zemích, jež jsou dnes kolébkou světového terorizmu - Afgánistán, Lybie, Sýrie, Palestina, Jemen, Somálsko, Irák, Alžírsko, Sudán, Mali, Uganda, Etiopie, Zimbabwe, (o Kavkaze ani nemluvím) -- dosadilo a podporovalo kdysi Rusko (Sověti) marxistické vlády a různé diktátory, kteří se stali (resp. dodnes jsou) patrony teroristických hnutí. Že v těchto zemích budoucí teroristy masově cvičili ruští instruktoři ???

2) Těm, kteří vykřikují, že za vpád imigrantů do Evropy mohou (jako vždy) USA a jejich zásah proti diktátorům Kaddáfímu a Saddámovi, resp. podpora opozice vůči diktátoru syrskému, poněkud uniká (anebo schválně zamlčují) fakt, že podstatná část uprchlíků připlouvajících do jižní Evropy ze sev. Afriky NENÍ OBYVATELI inkriminovaných zemí (Libye, Sýrie a Iráku), nýbrž SUBSAHARSKÉ A ROVNÍKOVÉ AFRIKY, resp. Eritreje, Etiopie, Somálska, kde k žádné intervenci Západu NEDOŠLO.

https://www.facebook.com/groups/202371286533845/permalink/763854847052150/

* * *

Otřesné  zjištění inspekce: jen menšina uprchlíků jsou političtí. Ostatní jsou na organizovaných výletech "cestovek" a IS. Stovky miliónů Eur pomoci tunelují organizované mafie. 

Otřesná fakta z měsíční inspekce uprchlických táborů EU prokázala, že naprostá většina "uprchlíků" jsou ekonomičtí migranti nesplňující podmínky pro politický azyl. Navíc ze zemí, kde není žádná válka. Anebo rovnou z Islámského státu (IS), jak zjistila Italská policie. Mnozí mají zapalovačem upálené otisky prstů, aby se nedostaly do databáze EU. Mnozí si vymýšlejí legendy o vyvražděných rodinách, což vyvrátí i obyčejný internet. Mnozí lžou, že mají rodiny v Německu a jiné a jiné výmysly. Takto se skuteční političtí uprchlíci přeci nechovají. Mnozí přijeli díky náboru cestovních organizátorů inkasujících obrovské částky a pak zveřejnili na internetu fotografie nazvané foto z výletu do EU. Mnozí jsou Kosované z jižní Evropy na půlročním výletu na Západ, který si po vrácení do vlasti opět zopakují.

A další a další závažné skutečnosti zveřejnil europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL), který se po měsíci vrátil z inspekce uprchlických táborů naprosto rozčarovaný. Co na to naše vláda? Učiní okamžitá opatření? A co na to eurokomise? Zastaví tuto cestovku mafie vynášející jim milióny Eur? Nebo zvítězí bezbřehá touha několika málo zemí EU navyšovat počet obyvatel všemi možnostmi?

Interview ČT24

Má Evropa uprchlíky pod kontrolou?

video 25 minut

www.ceskatelevize.cz/porady/10095426857-interview-ct24/215411058040805/

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.19 (21 Votes)
Share

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Strojový překlad webu

Czech English French German

Reklama