- Chyba
| Dotaz ÚSTR spis StB o Mašínech |
|
|
| Z naší korespondence |
| Neděle, 10 Říjen 2010 15:39 |
|
Dotaz občana na ÚSTR ve věci StB svazku o Mašínech eizure control is vital while pregnant plus the great things about preventing seizures may outweigh any risks resulting from using Keppra professional cialis buy online lorazepam alcohol food Interactions pharmacy canadian The relevance of the particular drug interaction to your specific patient is difficult to ascertain using this tool alone given the larger amount of variables that may apply .
From: Květoslav Kaděrka [mailto: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ] Sent: Saturday, October 09, 2010 5:01 PM To: ' Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ' Subject: Dotaz
Řediteli ústavu.
Proč není přístupno veřejnosti 7.000 stránek spisu StB o odbojové skupině bratří Mašínů? Má snad někdo i dnes strach z jejich zveřejnění? Tak plní svoji zákonnou úlohu ÚSTR…?! Viděl jsem záznam projevu Josefa Mašína v New Yorku v Bohemia Hal, ze které jsem se dozvěděl o tom, že Stb vypracovala 7000 stránek o protikomunistické činnosti skupiny bratří Mašínu. Proč musím jako občan ČR získávat informace o této činnosti z jiných zdrojů a ne přímo od Vašeho ústavu ?? V roce 1953 mě bylo 23 roků a něco o té době vím a je mě líto, že dnešní mládež o této době nic neví. Zřejmě stále ještě pohrobci minulého režimu nechtějí zveřejnit historickou pravdu o této hrozné době. Prosím o Vaši odpověď , jak chce Ústr napravit velký závažný dluh v této kauze a vůbec v oblasti protikomunistického odboje v létech po roce 1948.
Děkuji za odpověď. Květoslav Kaděrka, Brno ( 3 Hlasů ) |



Přihlásit RSS Feed



Jan Šinágl, Powered by