Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

čt srp 13 @08:30 -
OS Trutnov Pavel Wonka

Nejnovější komentáře

 • 14.07.2020 11:59
  Právo a spravedlnost - demokratický řád lidských práv a svobod ...

  Read more...

   
 • 12.07.2020 09:16
  Můžeme mluvit o pravdě či o pravdách jak dlouho chceme. Děláme ...

  Read more...

   
 • 10.07.2020 09:30
  Je to stále stejné. Komunistická strana jde svým směrem svými ...

  Read more...

   
 • 08.07.2020 12:13
  Je to stále stejný nezpůsob jednání komunistů, vůči jinými ...

  Read more...

   
 • 07.07.2020 22:32
  Někteří naši poslanci nesnáší svobodu projevu. Skončí jako ...

  Read more...

   
 • 07.07.2020 21:57
  Kritik Kadyrova zastřelen ve Vídni. Tento stát všechno prohraje ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Demokratie SDLDie internationale Vertretung des Sudetenland im Exil hält an folgenden Tatsachen zur völkerrechtlichen Lage unserer Landes fest.SDL D Stati

Der Verein „Sudetendeutsche Landsmannschaft e.V.“ in München vertritt seine knapp 10‘000 Mitglieder im Vereinsrecht.

Völkerrechtlich verbindliche Aussagen und Beschlüsse kann die „SL“ nicht tätigen.

Bilaterale Verträge und Aussagen sind der Exilvertretung vorbehalten.

Die Exilvertretung vertritt die Anliegen der über 3,7 Millionen Sudetendeutschen weltweit und die Ansprüche des Landes bei der UNO.

Die „SL“ hat keine Ermächtigung durch einen sog. Sprecher über Völkerrecht und Menschenrecht sowie über das Eigentum der Sudetendeutschen und des Sudetenland zu verhandeln.

Die „SL“ hat durch zweifelhafte Vorgänge und Auffassungen in Ihren Hauptversammlungen

Rechtsprechungen und Zurechtweisungen notwendig gemacht.

Die „SL“ hat demnach gegenwärtig keinen rechtmässig gewählten sog. Sprecher.

Die „SL“ läuft Gefahr die freiheitlich demokratische Grundordnung zu relativieren und mit Ihrem Verhalten gegenüber Sudetendeutschen die Meinungsfreiheit massiv einzuschränken.

Sudetendeutsche deshalb wiederholt von Veranstaltungen auszuschliessen, gibt  berechtigten Anlass zur Sorge um die Wahrung demokratischer Werte.

Diese Tendenzen sind für unser Land nicht akzeptabel.

Es ist daher notwendig internationale Beobachter zu den Veranstaltungen an Pfingsten in Augsburg zu entsenden.

Die Auswertung wird darüber entscheiden inwiefern die Sudetendeutsche Vertretung politisch in die Landtagswahl in Bayern und darüber hinaus eintritt.

Die Sudetendeutschen im „SL“- Verein werden durch die vorbereitete Volksinitiative die Gelegenheit bekommen, demokratisch befinden zu können.

Grundsätzlich begrüsst die Sudetendeutsche Vertretung alle Aktivitäten, welche Schaden von der Souveränität des Sudetenland und der Sudetendeutschen abwendet.

Allen demokratisch gesinnten Landsleuten wünschen wir einen guten Aufenthalt

in der Fuggerstadt am Lech.

Freundliche Grüsse

Journaldienst

Internationale Exilvertretung Sudetenland                              

Fernruf: +41 79 761 02 36

Dienstsitz: Bahnhofstrasse 7    CH 8340 Hinwil               Netzpost: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Postanschrift : Postfach 307     CH 8340 Hinwil               Weltnetz: www.Sudetenland.ch

* * *

Předmět: Bilaterale Note - SL Vereinstreffen in Augsburg 02.-04.06.2017
Datum: Tue, 30 May 2017 11:42:55 +0200
Od: Sudetendeutsche Vertretung - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Komu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kopie: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

* * *

Točník: Sternjahrmarkt mit Herrn Morgenstern

J.Š. 30.5.2017 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)