Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

Žádné události k zobrazení

Nejnovější komentáře

 • 31.07.2021 14:36
  Putinova "demokracie" slaví úspěchy. Bývalý primátor ...

  Read more...

   
 • 31.07.2021 11:09
  Pokud si 75%"demokratick ého" parlamentu zvolí svým prvním ...

  Read more...

   
 • 31.07.2021 10:39
  Výstava největší zvěrstva komunistického režimu. Tato výstava ...

  Read more...

   
 • 30.07.2021 16:43
  Tak a dost! Právě jsem viděl "reportáž" od CNN. Válka, kterou ...

  Read more...

   
 • 30.07.2021 16:35
  Ne vše bylo korektní, ale já byl ve stavu, kdy jsem měl pocit ...

  Read more...

   
 • 30.07.2021 13:48
  „Entropický“ režim má jedinou možnost, jak zvyšovat v prostoru ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

OS Beroun AMM prg 170620Procesně jsem byl v prvním kole úspěšný - i bez advokáta. Žalobci se nepochybně odvolají. Žalobce JUDr. Martin Michal mne na facebooku nazval primitivním fanatikem,fb martin.michal.3 post 20200414 trotlem, fanatickým sudeťákem, zjevením, ohrožujícím děti pedofilií a fašismem už takřka 20 let… Kupodivu mne PČR dosud nezatkla…?

Nyní už chápu, proč mne žalobci už od roku 2010 žalují na miliony korun a na soudní jednání se nikdy nedostavili. Strach je hrozná věc, hlavně pro ty, co se mají čeho bát. V dalších fb martin.michal.3 post 20200512článcích se budu podrobně věnovat zločinné minulosti JUDr. Martina Michala, který už měl mít dávno zajištěný pobyt v patřičném zařízení ať už s vězeňskou či lékařskou péčí.

Soudní jednání si můžete poslechnout ZDE. Rozsudek samosoudce OS Beroun JUDr. Tomáše Štindla ZDE.

Od roku 2010 jsem tímto podivným společenstvím Agentura MM neustále žalován, mám platit miliony, jako bych byl milionář, jsou na mne podávána trestní oznámení, stížnosti na finační úřady, rejstříkové soudy, jsem zpochybňován u sponzorů? Kdo zde koho likviduje, ohrožuje profesně a existenčně? Žalobci nikdy neprokázali, jaké a čím konkrétně jim byly mnou způsobeny škody? Na soudy se nedostavují, když je chci přímo konfrontovat, soud je odmítá pozvat. Čí právo na spravedlivý soud a ochranu osobnosti je zde flagrantně a prokazatelně porušováno?

Názory z diskusí na internetu v neprospěch H.Vondráčkové (HV) a JUDr. M.Michala (MM) jasně převažují. Podle většiny českých soudů mám za to zřejmě nést kolektivní vinu a zaplatit veškerým svým majetkem. HV si nevratně u veřejnosti poškodila svoji pověst žalobou proti Martě Kubišové. MM na mne neustále, roky útočí jako bych neměl nic jiného na práci než jeho. Nezajímá mne jméno a postavení, ale prioritně informace o porušování zákona, když jsem si ověřil, že jsou založené na pravdě. Ani milionová odškodnění na ochranu osobnosti nemohou zamlčet pravdu, natož vrátit dobrou pověst někomu, kdo ji už svých chováním a jednáním nevratně a nadobro ztratil.

Žádné pomluvy a způsobení škody jsem se nemohl dopustit, protože základ je pravdivý a důkazy existují. Každý kdo čte můj web, rozumí dobře tomu, že hodnotící soudy používám často, zločiny a podvody netoleruji. Kolik koncertů jsem HV znemožnil a o kolik milionů ji připravil? Kdyby tento web neexistoval, byla by na tom paní HV stejně jako dnes, možná ještě hůře.

JUDr. Martin Michal se může do nekonečna ohánět svoji „dobrou pověstí“ za pomoci spřátelených médií (např. F1), nebo moderátorů (např. nový radní ČT Xaver Luboš Veselý), ale nic na skutečnosti se tím nezmění. Syn MM byl odsouzen na 8 let (nepravomocně) v kauze miliardového daňového podvodu s pohonými hmotami.

Za výroky JUDr. Martina Michala jsem na něho podal trestní oznámení. Připojují se už i rodiče dětí. Věřme, že PČR bude urychleně konat – právě v zájmu dětí a jejich ochrany.   

Nelze vzít nikomu právo na svobodu projevu, přikázat mu, aby mlčel, neříkal pravdu a co si o věcech myslí, žijeme-li v demokratické zemi.

 

Jan Šinágl, 20. 6. 2020

* * *

Měla jste se víc zajímat, vzkázal soud Vondráčkové ve sporu o túje

9. výročí založení Sodales Solonis z.s. a 1. výročí exekuce za svobodu slova

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.60 (5 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)