Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 14.04.2021 09:55
  Ministr musí být především manažer, který umí řídit lidi – i ...

  Read more...

   
 • 13.04.2021 17:46
  Doba covidová má i komické aspekty: Dnes jsem potkal v autobuse ...

  Read more...

   
 • 13.04.2021 11:01
  Pionýři v testování Téměř každé české a slovenské dítě bylo za ...

  Read more...

   
 • 13.04.2021 09:54
  Jen počasí je za totality a demokracie stejné. Víte že, od ...

  Read more...

   
 • 13.04.2021 09:51
  "My, co máme něco za sebou, víme, že bez svobody život nevoní ...

  Read more...

   
 • 12.04.2021 14:28
  Že to byl záměr dokazuje Rusko tím, že dodnes NEVRÁTILO letoun ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Sokol Tomas

Kojetínska eulogie a podíl vlastní viny

***

Okresní soud Praha-západ projednával dne 17.3.2021 žalobu JUDr. Kláry Samkové na ochranu osobnosti vůči JUDr. Tomáši Sokolovi, místopředsedovi ČAK. Jak očekáváno, byl jsem jedinýSamkova Klara zástupce veřejnosti a médií. Obžalovaný se nedostavil. Souhlasil s jednáním bez své účasti.

Soudkyně JUDr. Simona Kačerová vedla jednání příkladně. Díky neúčasti žalovaného se jednání stihlo dokončit během jedné z dvou vyhrazených hodin (soud nevyhověl žádosti žalobkyně o odročení jednání, kvůli jejímu následnému soudnímu jednání u KS Praha z důvodů časové kolize?!). Zvukový záznam celého jednání stojí za poslech. Chování a jednání advokáta JUDr. Tomáše Sokola, vrcholného představitele stavovské organizace, bylo, navíc vůči ženě a dámě, neodpustitelné s prvky papalášství, plebejství až primitivnosti.

Zřejmě už nezvládá sebekontrolu své moci a společenského postavení. Nazývat někoho blbem s IQ 140 je na pováženou. I mně se této „cti“ často dostává, byť mé IQ dosahuje „pouhých“ 130 bodů. Mimochodem mnohem více je dnes hodnocena sociální inteligence. Její výše u žalovaného a žalobkyně by jistě byla hodna porovnání.

I mne před lety „ocenil“ advokát Sokol výrazem „plešaté individuum“, či tak nějak v článku o jednání VS Olomouc, tuším  v Právu. Moji reakci odmítla tiskovina zveřejnit. Žalobu jsem samozřejmě nepodal. Nejsem milionář a nemám čas se roky soudit v zemi, kde rovnost všech před zákonem je už přes 30 let flagrantně pošlapávána. Další jednání bylo nařízeno na 5.5.2021 od 13:00 hod v č. 7.

Budu opět jediný zástupce médií a veřejnosti? Je to pravděpodobné. Média jsou informovaná, ale nezávislost má své hranice, zvláště u něčeho a některých. Trestní oznámení dr. Samkové na „investigativce“ Janka Kroupu a jeho protiprávní jednání, včetně Jana Pokorného, jako zaměstnanců ČRo, veřejněprávní média také nezajímaly.

 

Jan Šinágl, 18.3.2021

***

Advokát Tomáš Sokol, obhájce jakéhokoliv práva, opět lobuje za zločinné exekutory

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.44 (9 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)