Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 13.01.2021 12:17
  Marek Wollner: „Včera sledovalo Reportéry ČT téměř milion ...

  Read more...

   
 • 12.01.2021 17:05
  Otec zakladatele Muzea českého a slovenského exilu XX. století ...

  Read more...

   
 • 12.01.2021 16:48
  Muzeum paměti 20. století chystá letos výstavy či publikace Pražským ...

  Read more...

   
 • 12.01.2021 16:41
  Dobrota a zrada. Dva dědové. Pozor, neplést si dědu Klauze s ...

  Read more...

   
 • 12.01.2021 16:37
  Lokajové ruské moci. Nenechme se unášet různými „pravdami“. Jakékoliv ...

  Read more...

   
 • 12.01.2021 10:30
  Hezký den, Neomlouvejte se. Přibývá lidí, kteří tvrdí, že ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

korupce_2Náš stát přestává být funkční, mnoho neschopných, příživníků, lenochů, darebáků a zlodějů má odpovědnou funkci na různých úrovních, nikdo nepřebírá za nic žádnou odpovědnost, konstatuje se stav, problémy, ale nic se pořádně neřeší. Obrovské zločiny byly a jsou nepotrestány, BIS každý rok varovně konstatuje – ale nic se neděje a nemění a když tak k horšímu?! Konečná se blíží! Kdo komu a jaký vystaví účet…?! Otřesný příběh pana Mandyse je ukázkou bezmoci a bezpráví v naší zemi a naznačující jasně, kdo v naší zemi ve skutečnosti má moc vládne a ovládá – tyto tváře těžko budeme znát z televizních obrazovek…?!

 

Včerejší beseda na ČT o zákazu KSČM byla trapná. Politická strana se poráží ve volbách, ne u soudu – pokud jsou ovšem volby skutečně demokratické a výsledky reprezentují vůli voličů…?! Nikoho v médiích nenapadne konstatování, že i hokejisté z Jaroslavli jsou další obětí komunistického sytému a šlendriánu, který v Rusku tato zločinná ideologie zasela, zavedla a jehož následkem je nepochybně i tato katastrofa. Prezidentovi Václavu Klausovi trvalo dost dlouho než se vyjádřil, ale způsob jakým to učinil byl dost nedůstojný jeho úřadu – stejně tak jako vystoupení „bafuňářů“ z ČSLH, kteří na TK přijdou bez kravat, v rozhalených košilích o jejich schopnosti se kultivovaně vyjadřovat raději nemluvě – to, že chtějí vystavět na Staroměstském náměstí rakve se zemřelými hokejisty už snad nelze ani komentovat!

Ministr dopravy Pavel Dobeš, najal Michala Moroze, spojovaného s agenturou ABL jako poradce. Zadáte-li si do „hledáčku“ na mém webu „Michal Moroz“, budete se divit ještě více. Mimochodem bývalý ministr vnitra Radek John mi na moji ZOI ve věci Michala Moroze dosud neodpověděl a už těžko kdy odpoví…?! Alespoň mi ministr dopravy odpověděl na moji ZOI ve věci dálnic (seznámím vás s jeho odpovědí příští týden).

Smutné, v jak ostudné míře se média neustále zaobírají konspiračními teoriemi kolem tragédie v New Yorku, dne 11.9.2001, místo aby uctily památku obětí, hrdinství hasičů a mnoha dalších, často bezejmenných hrdinů. Viděl jsem na německé televizi film „Let č. 92“ o neskutečné odvaze a hrdinství pasažérů jediného ze čtyř letadel, které díky jim nedosáhlo cíle ve Washingtonu. Takový film patři na TV obrazovky v den 10.výročí tragédie!

V neděli v Praze od 17:00 hod. na Jungmannově náměstí a od 18:00 hod. na MZE v Černínském paláci, vzpomeneme památky obětí tohoto zločinu.

V pondělí, 12.září v Kolíně od 14:00 hod a v Olšanech od 16:00 hod. hrdinů našeho odboje za nacistické okupace a odbojové skupiny bratří Mašínů.

V úterý, 13.září,  proběhne v Praze od 17:30 hod. demonstrace na podporu stáru Izrael - jediného demokratického státu v regionu.

Hradec Králové zvažuje udělení čestného občanství, poslední oběti komunistické justice, Pavla Wonky z dubna 1988 – ZDE můžete hlasovat – věřme, že dosavadní ostudný poměr hlasů v neprospěch Pavla Wonky – 98 ku 106 - dokáží slušní občané v rámci dobrých mravů a zdravého zvrátit. Více o Pavlu Wonkovi naleznete v archivu mého starého webu v rubrice PAVEL WONKA.

 

Jan Šinágl, 9.9.2011

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)