Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

út úno 25 @15:00 -
Václavské náměstí: Jan Zajíc
čt úno 27 @14:30 -
Náměstí Borise Němcova. Podpora ceremoniálu.

Nejnovější komentáře

 • 17.02.2020 10:23
  Sarkasticky můžeme říci, že Hitler není dnes glorifikován ...

  Read more...

   
 • 17.02.2020 10:11
  Pracoval jsem v klášteře Želiv jako ošetřovatel chronických pacientů ...

  Read more...

   
 • 16.02.2020 13:12
  Název BOHEMIA je vhodný. Zní mezinárodně a mimo to jde o starý ...

  Read more...

   
 • 12.02.2020 06:13
  Vždy jsou to pouze řeči. Sice skvělé a významné. Ale ti co u ...

  Read more...

   
 • 07.02.2020 10:25
  O tom to v Česku je. Vy si říkejte co chcete a my si budeme také ...

  Read more...

   
 • 04.02.2020 21:22
  Umělecké dílo i řemeslně dokonale provedené, důstojně nahradí ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

OS_Praha_Harmackova_chodba_031111Povede svědectví paní Hamáčkové k odhalení dalšího korupčního gangu v justici, kdy si bývalí komunisté v podstatě rozdělili Prahu mezi sebou…?!

Obžalovaný JUDr. Ivan Archibald Vávra se k soudu v Míčánkách, dne 3.11.2011, nedostavil. 31.10.2011 sdělil soudu, že bude nemocen 2 měsíce. Škoda, že to neoznámila soudkyně Mgr. Iveta Havlíková včas oběma stranám sporu. Mohla ušetřit peníze daňových poplatníků a i čas přítomné veřejnosti. I tak to stálo za účast. Samozřejmě se nedostavili žádní zástupci veřejnoprávních médií, ačkoliv byli mnou informováni a mnozí potvrdili i příjem e-mailu. Dostavilo se pouze 5 blízkých přátel paní Hamáčkové z okruhu věřících.

 

 

ZDE - průběh celého, krátkého soudního jednání v Praze, Míčánkách ze dne 3.11.2011

ZDE - usnesení soudu ze dne 3.11.2011

ZDE - trestní oznámení na JUDr. Ivana Archibalda Vávru, podané paní B. Hamáčkovou, dne 18.8.2010

ZDE - skandální rozsudek nad JUDr. I.A.Vávrou, vynesený soudcem JUDr. Milanem Rossi, dne 5.4.2011

Při čtení skandálního, osvobozujícího rozsudku soudce Rossiho si nelze nevzpomenout na nedávný rozsudek ve věci mladého, dosud netrestaného mladíka. Z hlouposti udělal naprosto nepoužitelnou a na první pohled amatérskou kopii 200,-Kč bankovky. Nic si za ni nekoupil, ani nezkoušel koupit. Dostal 3 ½ roku nepodmíněně - v soudní síni se po vynesení rozsudku okamžitě zhroutil. Měl smůlu, že ho nesoudil soudce Rossi, nebo snad v tom, že nebyl kamarádem soudce MS Praha JUDr. Libora Vlasáka, který je spolužákem JUDr. I.A.Vávry…?! Mimochodem otec Vávry pracoval v OSN za totality a jeho matka byla velká komunistka...?

Ostatně je dost zajímavé, že v rozsudku není uvedeno jméno státního zástupce, který se měl na místě a rozhodně proti rozsudku ihned odvolat…?!

Samozřejmě jsem se pokusil pana Vávru navštívit. Byl doma, vypadal velmi zdravě a spokojeně. Oznámil mi, že je 2 měsíce nemocen od 31.10.2011 s kolenem – chodil naprosto normálně…?! Návštěvu jsem zdokumentoval. Bude zajímavé, co zjistí paní soudkyně, ale možnosti má omezené i kdybych byl vyslechnut jako svědek. Případná stížnost na lékaře by byla marná, znalci by svého kolegu jistě podpořili, ať by byl pan Vávra „zdráv jako řípa“ či skutečně nemocen. Osobně jsem přesvědčen, že lékař „onemocnil“ účelově pana Vávru, aby se nemohl zúčastnit soudního jednání, resp. aby se nekonalo – a zřejmě to nebylo jenom v zájmu pana Vávry, pokud si pozorně přečtete trestní oznámení a rozsudek výše. O věc by se musela okamžitě zajímat příslušná zdravotní pojišťovna – tak jako v případě právě propuštěného Ing. Jiřího Fialy, který byl včera, takřka po devíti měsících nezákonné vazby, propuštěn na svobodu. Dne 9.11.2011 bude projednávána žaloba VZP v Praze od 8:30 hod.

Jsou zde ještě vůbec nějací poctiví a nezávislí novináři z veřejnoprávních médií, kteří by měli odvahu se do tohoto případu pustit…?! Jedná malá, ale velká, statečná žena, má potenciál a odvahu, pořádně otřást korupčními a zločinnými poměry nejen v Praze, ale i v justici. Zde možná značnou roli hraje i soudce a místopředseda MS Praha JUDr. Luboš Vlasák, jehož podivné získání lukrativního bytu v Praze je provázeno značnými podezřeními a které se týká i jiných známých osob…?!

 

Jan Šinágl, 4.11.2011

 

 

 

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)