Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 16.07.2024 05:37
  Co jsou konspirace? Referáty soudců, usnesení, které vyloží věc ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 17:09
  Karma vzkazuje poškozeným: Není třeba se mstít. Jen se posaďte ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 09:31
  Honzo, k Tvému článku "Všesokolské slety......" nesouhlasím s ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 09:26
  Bravo Barboře - presentovala naši zemi lépe, než všichni ...

  Read more...

   
 • 01.07.2024 10:19
  Chirurgický nůž na Sudety Na našem severu, v Sudetech, ale ...

  Read more...

   
 • 29.06.2024 13:14
  ČLK Seminář info: Moje vystoupení se obešlo s prezentací sotva ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

KS Zlin Simon Stranak 24.6.2024Aktualizováno 15.7.2024: 

Aktualizováno 10.7.2024: Soudce odmítl Mynáře, proces s bývalým kancléřem začne v říjnu

Aktualizováno 4.7.2024: Tomáš Pecina „Prožíváme poslední měsíce české demokracie?“, uveřejněném již dne 30. 5. 2012 na webu http://slepeckahul.pecina.cz

„Stát a státní struktury nebyly budovány podle pevného plánu a v úctě k demokratickému systému hodnot. Policie je fatálně zkorumpovaná, justiční systém je dysfunkční, zemi ovládají mafie exekutorů, lichvářů a podvodníků, proti nimž slušný člověk nenajde zastání a nemá proto důvod se státem se identifikovat a hájit jej, je-li sám denně konfrontován s tím, jak je státu lhostejný on.“

***

Aktualizováno 28.6.2024:  

***

Slopné: Soud opět vyslechl novinářky i nového svědka. Rozhodne se v červenci – O video-výslechu JUDrPavla Hochmanna, krajského státního zástupce v Hradci Králové Seznam.cz neinformuje?

***

Rozsudek bude vyhlášen 15.7.2024 v 9:00 hod. Fakta jsou nezpochybnitelná – nemůže být více důkazů pro obnovu! Záleží na senátu soudci Mgr. Pavlu Dvorském, zda si jako křesťan, věřící a praktikující katolík, usnadní „cestu do nebe, či do pekla“. Pokud rozhodne pro obnovu, justiční mafie mu to těžko odpustí (podobně jako soudci JUDr. Vojtěchu Ceplovi ml. v kauze tzv. „justiční mafie“, kdy byl přeložen z KS Praha ke KS ÚnL, soudí podřadnou agendu). Soud může pomoci české justici – stala se opravdovým peklem. Držme mu palce.

Níže video z rozhovoru dr. Roberta Cholenského pro média (omlouvám jeho hlasovou indispozici po  jeho vynikající závěrečné řeči) a zvukové záznamy. Státní zástupce Martin Malůš, prchl před médii doslova jako „malý kluk“ (s médii odmítl hovořit i otec Davida Šimona, kdy roky bojuje za svého syna za velkých obětí, včetně finančních). Podle Malůše vše bylo dostatečně přezkoumáno – nové důkazy není třeba zkoumat.,, ČT byla na místě, v Událostech ČT ani zmínka?

***

 ***

Krajský soud Zlín 30.4.2024 Slopné: Vyučený automechanik, státní zástupce Leo Foltýn, vědomě pomohl odsoudit dva nevinné za vraždu. Už 11 let jsou ve vězení…

***

Co také zaznělo:

O propuštění zločince Milana Rakaše rozhodoval prakticky šéf věznice, ne lékařská komise - Výpovědi „automechanika“, státního zástupce JUDr. Leo Foltýna byly nezpochybnitelné - Milan Rakaš je zcela nedůvěryhodný svědek

Ta snaha justice korunního svědka Rakaše zdůvěryhodnit je až děsivá, stejně tak jako její snaha důvěryhodné svědky a důkazy zpochybnit. Reportérka BLESku dostala malý prostor v deníků a  předčasně odešla. Reportérka Seznam.cz odešla, jakmile jsem se přiblížil k hovořící skupině (někdy může být novinářské ego na škodu). I závěrečné řeči obou odsouzených byly skvělé, zejména Davida Šimona. Stačil jsem je před odchodem veřejně ocenit. Ocenil jsem i třemi „decentními tlesky“ závěrečnou řeč dr. Cholenského, takže jsem si tentokrát žádný trest od předsedy senátu „nevykoledoval“. Vynikající a zcela důvěryhodná byla i výpověď svědka, vězněného Erika Grondla, který v podstatě obžaloval českou justici na jí páchané bezpráví (je ve vězení za jednu zastavenou koloběžku!!).

IN DUBIO PRO REO - případě pochybností ve prospěch obviněného. Tato stará právnická zásada je v tomto procesu flagrantně porušována! Vše nasvědčuje tomu, že Miroslav Sedlář nebyl zavražděn kvůli loupeži šperků, ale kvůli zbraním a jeho ilegální práci pro slovenskou policii a zbrojaře – porušil pravidla a zaplatil smrtí… A teď obnovte proces, proti takové finanční, mocenské a korupční síle?

V dějinách nastávají mnohdy situace, které rozhodují o novém směru i díky jednotlivci. Věřme, že senát KS Zlín 15.7.2024 rozhodne o tom správném, v zájmu dnešních i budoucích. Boj za pravdu je důležitější, než její dosažení.

Zvukové záznamy:

KS Zlín video-výslech Hochmann 24.6.2024

KS Zlín Jelínková Havranová Grodl 24.6.2024

KS Zlín ČT video a listinné důkazy 24.6.2024

KS Zlín Jelínková Grodl závěrečné řeči JŠ 24.6.2024

KS Zlín odročeno 24.6.2024

***

Kárný senát odvolal soudkyni Flaxovou. Advokát prosil o slitování - Ten popis její práce sedí na velké množství soudců.

Vynadala pachateli hromadného znásilnění v Německu, skončila ve vězení. Zločinci jsou na svobodě – i německá justice začíná mít problém.

Soudce Dvorský trestá Šinágla pokutou 3 000 kč - za slušné vychování

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.00 (4 Votes)
Share

Komentáře   

-1 #1 Jan Šinagl 2024-06-26 08:18
Tragikomedie justice, kdy oceněné reportérky u soudu letos nezveřejnili jména nejméně tří svědků. Další nesrovnalosti v práci státních zástupců a předem nachystaná závěrečná řeč Malůše a přítomnost poslance Aleše Dufka z ústavně právního výboru na soudu budily v někom vnitřní emoce. Do budovy vstupoval také před devátou hodinou policista, který měl na stole podvody zdejší justice, které nejsou dořešeny. Opět se ukázalo, jak se lze dostat do věznice bez přístupu do datové schránky či nedostatku financí na obhajobu u svědka Grodla. Opět byla připomínána obhajobě kauza Šnajdr, jak policie fingovala důkazy a pachové stopy, nakonec byl policista po třech letech bez postihu.

Joe

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)