Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

po pro 11 @09:30 -
KS Ostrava: Dominik Floder - děs!
út pro 12 @19:00 -
Praha: Vymazat ukrajinský národ

Nejnovější komentáře

 • 06.12.2023 12:02
  Kdyby komunisté nedali Rusku uran zadarmo, tak tady je blahobyt.

  Read more...

   
 • 04.12.2023 16:30
  Jsou to zbraně drahé a ještě více předražené tím, jak na ...

  Read more...

   
 • 03.12.2023 09:21
  NBS ! Obyvatelé města Frýdku s Místkem jsou odjakživa vždycky ...

  Read more...

   
 • 01.12.2023 19:08
  Venezuela is under the enormous influence of Russia, Iran and ...

  Read more...

   
 • 01.12.2023 19:07
  Venezuela je pod obrovským vlivem Ruska, Íránu a Číny. Potvrzují ...

  Read more...

   
 • 01.12.2023 17:21
  Dědictví bolševického hnusu Ad LN27.11.: Disidenti vyhráli a ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Michal_2Mnozí mohou následné zpravodajství vnímat až jako zavánějící bulvárem a snahou o senzaci. Nic mi není vzdálenější! Věci je třeba vždy nazývat pravým jménem, právě v zájmu pravdy a zachování naděje na návrat dobrých mravů. Naší zemi už takřka opustily. O jejich návrat by měl usilovat každý, dle svých možností, schopností i se všemi riziky, které to může přinést. Všechny problémy nelze vyřešit najednou, ale řešení všech začíná dotažením a vyřešením každého jednoho až do konce.

 

Mezi lidmi z blízkosti paní Vondráčkové se už proslýchá, že už Mgr. Jana Gavlasová má údajně zakázáno navštěvovat vilu paní Vondráčkové v Řitce u Prahy. Ta měla na přímý dotaz paní Vondráčkové namluvit, že otěhotněla někde v noci na jakési diskotéce, takže neví kdo je otcem jejího dítěte? Muzikanti zřejmě toto „veřejné tajemství“ paní Vondráčkové „vyzradili“ (co se ostatně v Čechách utají, že?). To by jen dokazovalo, proč se paní Vondráčková snaží za každou cenu vzbudit dojem, že vše je v pořádku, ovšem jen navenek pro veřejnost – viz její rozhovor níže v posledním vydání týdeníku INSTINKT. Pokud má Agentura MM takové obavy o uchování dobrých mravů a dobré pověsti, které dokazuje svými četnými žalobami, nepochybně i Mgr. Jana Gavlasová, prokáže sama, že tyto hodnoty ctí a sdělí pravdu nejen manželskému páru z Řitky, ale i veřejnosti oznámením brzkého termínu své svatby a jméno otce jejího nemanželského dítěte. Rád se potom paní Mgr. Janě Gavlasové samozřejmě veřejně omluvím za šíření „veřejných tajemství“ a že otcem jejího nemanželského dítěte není pan Martin Michal.

Víra paní Vondráčkové v „Guru manžela“, v jeho bezmeznou lásku, čest a charakternost, je tak zřejmě už dost a nenávratně nahlodána. Martin Michal byl silný jen díky paní Vondráčkové a jejím penězům (jako tomu bylo zřejmě i u jeho předchozích manželek?), které ovšem nejsou bezedné, dna už se zřejmě dosáhlo. Paní Vondráčkové nám může být jen líto. Dost možná je pro ni zhola nemožné se tomuto ztělesnění zla, které navenek vystupuje tak přesvědčivě a kultivovaně, vůbec jako žena postavit, i kdyby chtěla sebevíce. Je další v řadě z jeho obětí. Doufejme už konečně obětí poslední!

To jak se neurvale Martin Michal opřel do Václava Havla v posledním čísle Pestrého světa je další ukázkou jeho bezcharakternosti a amorálnosti. Díky Havlově amnestii totiž neskončil ve vězení – připomínám znalecký posudek Jiřího Křišťana z 11.6.1997. Skutečná „vděčnost“ darebáka a podvodníka, odhalující jeho pravý charakter. Trestné činy Martina Michala spadaly pod amnestii presidenta Václava Havla ze dne 3.2.1998.

§176 - padělání a pozměňování veřejné listiny. Argument obhajoby byl, že to nebyla veřejná listina, ale interní listina (?!), že to sám pan Martin Michal osobně nezhotovil. Zřejmě tedy sám nepadělal ani diplom, ani občanku, ani pas, ani  řidičský průkaz, kde se honosil titulem JUDr. To jsou skutečně „osvobozující argumenty“…?! Navíc obhajoba požadovala zastavit stíhání podle § 172 odst.1 písm. b.

§209 – obvinění, poškození cizích práv. Vystavením nekrytého šeku vylákal na ČS uzavření pojistné smlouvy a prý o tom vůbec nevěděl a prý nešlo o úmysl…?!

Peníze paní Vondráčkové už zřejmě došly, resp. docházejí, není za co se soudit. Důvěra paní Vondráčkové ve svého manžela je zřejmě nadobro podkopaná. Nedivím se proto, že mne Agentura MM včetně Mgr. Jany Gavlasové, žalují za nactiutrhání a požadují 4.000.000,-Kč (první soudní jednání se koná 21.5.2012 od 10:00 hodin u KS Praha, přízemí, č. 13, samosoudce JUDr. Vojtěch Cepl ml.)

Martin Michal tak ožebračuje svoji manželku stejně jako všechny předešlé. Lidi uvnitř „týmu“ už to vědí, ale bojí se a mlčí! Nejsou už údajně ani peníze na kapelu, nejsou koncerty (viz web Agentury MM Praha, s.r.o.). Protože nejsou koncerty, kapela se měla v podstatě rozpustit a jezdí jen její zbylé torzo – pokud je ovšem kam. Nemálo manželčin peněz utratil Martin Michal za komfort v hausboatu a v pojízdném „giga“ ubytovacím autobusu – jak jinak, když se nachází v trvalé exekuci. „Štěstí“ je nalomené. To by možná mohlo zachránit spoustu lidí od dalších dehonestací a soudů.

Rozhovor Heleny Vondráčkové z posledního vydání týdeníku INSTINKT Pravdu mám já , tak lze chápat jako pomoc potápějícímu se, či lépe řečeno člověku v nouzi. Je to pokračující snaha zakrývat skutečnou pravdu, ke které se připojila bohužel i slovenská televize i Jan Kraus ve svém pořadu…?!

Martin Michal – osobnost měsíce je také zajímavé čtení, stejně jako sdělení obvinění panu Martinu Michalovi  PČR, ze dne 15.11.1996!

Na 12.4.2012 jsem opět předvolán kvůli dalšímu TO Agentury MM na policii do Berouna k podání vysvětlení – už jsem jedno vysvětlení podal, žádost PČR a moje odpověď.

PČR ÚOKF zřejmě nezná moji datovou schránku (ačkoliv skrze ní kopii obdržela) a odpovídá doporučeným dopisem na moji kopii k informaci, kdy očekávám pouze potvrzení příjmu. Zřejmě toho mají policisté tolik na práci, že už vůbec obsah důkladně nestačí přečíst. Hodnocení odpovědi špičkového pracoviště PČR ponechám na vás…?!

 

Klaus podpořil Vondráčkovou, nelíbila se mu petice pro Kubišovou - aniž bych se prezidenta Václava Klause chtěl zastávat, ale kdo ví, co mu Martin Michal či jeho paní na tenise „nakukali“…?!

Je Martin Michal jako snad jediný pardonován exekutory…?!

Martin Michal organizoval na nevyprodané koncerty Heleny Vondráčkové dovoz děti z dětských domovů!

Mé vzpomínky na údajného JUDr. Martina Michala

Také Jiří Vondráček odhalil svojí otřesnou výpovědí před KS Praha pravou tvář zřejmého podvodníka a hochštaplera Martina Michala

Z facebooku: M.Michal a H.Vondráčková - podávají oznámení na policii o podezření s pomluvy na Jana Šinágla. Ta skutečně nemá krapet soudnosti. Když nemohla dostat paní Kubišovou kterou vnímám jako člověka, který se nebál komunistickým potentátům postavit, tak stejně vnímám pana Šinágla. Copak stále v této zemi přisluhovači bolševiků budou mít na vrh ? babacek 14.10.2010 12:27

Připomínám osvobozující rozsudek JUDr. Hany Hubáčkové ze dne 6.4.2001. Udělala všechno možné, aby hochštaplera  osvobodila a použila argumenty, které nemůže člověk chápat jinak, než jako selhání soudkyně. Takže se soudný člověk ptá za co, či kdo ještě poskytuje krytí? Proč osvobodila profesionálního podvodníka a pošlapala veškerou práci policie, která pečlivě dohledala veškeré podvody, zpronevěry, úvěrové podvody, padělání a rozsáhlé trestné činy všeho druhu, kterých se MM dopouštěl, coby jednatel  společností TERREX i dalších společností, kdy poškodil i několik bankovních domů, lidí a kdy k tomu také používal podvodně titul JUDr. Policie a soudy s ním jednaly jako s JUDr. Martinem Michalem.

Vzhledem k tomu, že podával trestní oznámení nejen na spolupracovníky, přátele, ale i na své manželky a milenky, je možná jen otázkou času, kdy bude trestnímu oznámení čelit i jeho v pořadí už manželka č. 5 – Helena Vondráčková, pokud ovšem dojdou peníze a nebude už kde brát, resp. krást…?!

 

Jan Šinágl, 9.4.2012

 

10 OTÁZEK OD PÁNA BOHA

 

 

 

 

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (1 Vote)
Share

Komentáře   

0 #16 martin 2012-04-12 22:52
Cituji David Dewetter:
Cituji Saxána:
Davide, rozšiřuji své ponoukání. Jste velice vhodný člověk nejen pro slovo zpívané. Pokud demonstrace, které již probíhají a opakují se, Vám až tak úplně nesedí, můžete pomoci vzniku nového modelu – demonstrace muzikální, kam pozvete např. i jiné amatéry, kteří stojí za poslech. Song nemusí být politický, Marta Kubišová před 22 lety zpívala písně tzv. věčné. Váš projev je velmi pozitivní, promluvte (jsem přesvědčena, že zvládnete jakékoliv téma). Lid potřebuje ty správné tahouny.

Panu Šináglovi naše konverzace úplně nesedí, respektujme ho. Jen stručně - ne, díky. Nechci bejt žádnej tahoun, nechci se motat do politiky, řídím se svým pravicovým založením a snažim se bejt na státu co možná nejméně závislej a dělat si svoje. Muzika, legrace, divadlo, rádio, tudy vede moje cesta. Amatérští muzikanti se scházejí leckde a lecjak, včetně mě, seznam akcí najdete na mých níže uvedených stránkách. Zároveň jsem hudebním dramaturgem festivalu Literární Vysočina, kde se letos vyskytne taky hojné množství více i méně známých písničkářů. Vše najde google, dělat si tu příliš reklamu fakt nechci...

Jo jo, je to vůl a pacient Bohnic.
+5 #15 David Dewetter 2012-04-12 18:43
Cituji Saxána:
Davide, rozšiřuji své ponoukání. Jste velice vhodný člověk nejen pro slovo zpívané. Pokud demonstrace, které již probíhají a opakují se, Vám až tak úplně nesedí, můžete pomoci vzniku nového modelu – demonstrace muzikální, kam pozvete např. i jiné amatéry, kteří stojí za poslech. Song nemusí být politický, Marta Kubišová před 22 lety zpívala písně tzv. věčné. Váš projev je velmi pozitivní, promluvte (jsem přesvědčena, že zvládnete jakékoliv téma). Lid potřebuje ty správné tahouny.

Panu Šináglovi naše konverzace úplně nesedí, respektujme ho. Jen stručně - ne, díky. Nechci bejt žádnej tahoun, nechci se motat do politiky, řídím se svým pravicovým založením a snažim se bejt na státu co možná nejméně závislej a dělat si svoje. Muzika, legrace, divadlo, rádio, tudy vede moje cesta. Amatérští muzikanti se scházejí leckde a lecjak, včetně mě, seznam akcí najdete na mých níže uvedených stránkách. Zároveň jsem hudebním dramaturgem festivalu Literární Vysočina, kde se letos vyskytne taky hojné množství více i méně známých písničkářů. Vše najde google, dělat si tu příliš reklamu fakt nechci...
+1 #14 martin 2012-04-12 16:36
Cituji Jan Šinagl:
Nikomu neupírám právo na vyjádření vlastního názoru na mém webu, pokud je respektován zveřejněný etický kodex a souvisí s tématem. V případě, že jsou mé nemálo navštěvované stránky zneužívány k propagaci či reklamě jiných osob odkazy na jejich vlastní prezentaci, jsou a budou tyto odkazy odstraněny – viz odkazy na jiné weby pod jménem Saxána. Nikomu nic nebrání, aby kohokoliv, včetně sebe a svých schopností, prezentoval na svém webu či blogu a tak dokazoval svoji kvalitu a schopnosti. Zneužívání mých webových stránek, či jiných, navíc ve prospěch někoho, kdo mé zpravodajství neustále, včetně mé osoby kritizuje a napadá, aniž by sám aktivně něco dělal pro nápravu věcí veřejných, zrovna o mravních kvalitách, schopnostech a dobrých mravech, nesvědčí.

Vůl zůstane volem.A Davide ta saxána si z Vás dělá prdel.
-2 #13 Jan Šinagl 2012-04-12 14:07
Nikomu neupírám právo na vyjádření vlastního názoru na mém webu, pokud je respektován zveřejněný etický kodex a souvisí s tématem. V případě, že jsou mé nemálo navštěvované stránky zneužívány k propagaci či reklamě jiných osob odkazy na jejich vlastní prezentaci, jsou a budou tyto odkazy odstraněny – viz odkazy na jiné weby pod jménem Saxána. Nikomu nic nebrání, aby kohokoliv, včetně sebe a svých schopností, prezentoval na svém webu či blogu a tak dokazoval svoji kvalitu a schopnosti. Zneužívání mých webových stránek, či jiných, navíc ve prospěch někoho, kdo mé zpravodajství neustále, včetně mé osoby kritizuje a napadá, aniž by sám aktivně něco dělal pro nápravu věcí veřejných, zrovna o mravních kvalitách, schopnostech a dobrých mravech, nesvědčí.
-4 #12 Saxána 2012-04-12 08:45
Davide, rozšiřuji své ponoukání. Jste velice vhodný člověk nejen pro slovo zpívané. Pokud demonstrace, které již probíhají a opakují se, Vám až tak úplně nesedí, můžete pomoci vzniku nového modelu – demonstrace muzikální, kam pozvete např. i jiné amatéry, kteří stojí za poslech. Song nemusí být politický, Marta Kubišová před 22 lety zpívala písně tzv. věčné. Váš projev je velmi pozitivní, promluvte (jsem přesvědčena, že zvládnete jakékoliv téma). Lid potřebuje ty správné tahouny.
+2 #11 David Dewetter 2012-04-11 20:20
Cituji Saxána:
bandzone.cz/alfikbobo Pochvala Davidovi a spol. Uvažujete takto podpořit nějakou z demonstrací


Díky za pochvalu, potěšila, na stránkách pana Šinágla dvojnásob! ;o) K podpoře demonstrací - striktní a rezolutní NE. Politická píseň mi nikdy nic neříkala, písničkáře do politiky motající se nemám příliš v oblibě, především proto, že v některých případech to dělají extrémně hloupým a falešným způsobem a působí na mě tak, že jen využívají možnost zahrát si před lidmi a holt jim teda zazpívat co chtěj slyšet a střelit pár cédéček, když už na jejich vlastní koncerty nikdo nechodí. A já ani neumím napsat písničku na povel - "ten a ten v tom parlamentu (nebo někde) mě štve, napíšu o tom, jakej je vůl". Neumím, nechci a nebudu to tak dělat, je tady na to spousta jinejch, obvykle zoufale se stébla (dnes v době internetu už zcela prázdného) politického protestsongu držících pohrobků předlistopadové éry, pro něž je takováto prvoplánová tvorba jediným, byť podle reakcí společnosti již značně okoralým chlebem.
S Vaším pohledem na soukromí nelze než souhlasit, jen si myslím, že pokud jde o bulvár a jeho nechutnosti, dost často vznikají ve spolupráci přímo s inkriminovanými "osobnostmi". K tvorbě hvězdy z nuly je totiž bulvár zapotřebí, a tak můžeme najít lidi, kteří jsou známí vlastně jen tím, že se ukazují na večírcích smetánky, nikdo neví, co a za co dělaj, a přesto jsou jich plné noviny a ve výsledku jim to už nějakej ten byznysek najde. Ve finále si někde zamoderuje, něco šílenýho zazpívá nebo zatančí (ideální je upíchnutí se ve stopadesátém muzikálu) nebo v nejhorším ho, Bože chraň, přimějou napsat knihu. Pokud je to idiot většího formátu a s formulacemi delších souvětí má problém, knihu napíše někdo jinej a kniha není jeho, ale "s ním". Však to znáte, stačí se porozhlídnout. Taková je doba, dneska se takhle vydělávaj peníze.
-5 #10 Saxána 2012-04-11 12:08
Pochvala Davidovi a spol. Uvažujete takto podpořit nějakou z demonstrací?

K věci zde : Osobně se mi zásah do soukromí v jakékoliv podobě příčí, i v obchodě se mi hnusí, když hledám nějaký solidní tisk a nechtěně se dozvím z jiného, v podstatě zákon porušujícího, kdo s kým spí a nebo už nespí, kdo má jakou chorobu, která se svlékla a nebo blbě oblékla …. Soukromí považuji za posvátné. Nechť svět zaobírá se pouze tím veřejným či profesním. Však musím se žalovaného zastat – právo nám rozhodně garantuje p ř i m ě ř e n o s t .
-1 #9 mm 2012-04-10 23:54
ještě návod na boj se spodinou:
stoupněte si proti sobě (s panem autorem),chyťte se pevně za ruce a pak začněte třískat palicema o sebe až bude rudá stříkat.Pak se Vám i Š. v makovici rozsvítí!!
0 #8 mm 2012-04-10 23:39
Cituji Houska:
Koukám, "agentuře"MM dochází invence, dříve jste různými nicky na diskuzích, hlavně na "novinkách" doslova hýřil. Tady jen 3x, a jednou dokonce pod vlastním jménem?! To je tedy posun.PS: nezapomeňte mi naklikat mínusy
PSS: pane Šinágle, hodně štěstí v boji se spodinou všeho druhu

To se utkáte se Šináglem v jedné aréně mezi sebou.
+2 #7 David Dewetter 2012-04-10 23:32
Cituji Houska:
Koukám, "agentuře"MM dochází invence, dříve jste různými nicky na diskuzích, hlavně na "novinkách" doslova hýřil. Tady jen 3x, a jednou dokonce pod vlastním jménem?! To je tedy posun.PS: nezapomeňte mi naklikat mínusy
PSS: pane Šinágle, hodně štěstí v boji se spodinou všeho druhu


Milá anonymní housko, než stejně jako pan Šinágl začnete vařit z vody a obviňovat tu leckoho z lecčeho, dejte si to málo práce, najděte si mě třeba na facebooku nebo prostě přes google, zjistíte, že mého jména jsme pouze dva na světě, kontaktujte mě a ověřte si, že skutečně nejsem Martin Michal. ;o) Váš plácanec přistál zcela vedle. Pravda, na podobných idiotských webech se lidi obvykle, zřejmě stejně jako vy, za své názory stydí, pročež se nepodepisují, leč pro mě to neplatí, já co napíšu, za tím si stojím a nemám problém to potvrdit osobně, telefonicky, mailem, na facebooku apod. Nebo myslíte že bych byl matrixem vytvořená identita na obhajobu MM? Dalo by to dost práce, což uvidíte na mých profilech. Doporučuju začít třeba na bandzone.cz/alfikbobo .

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)