Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Nejnovější komentáře

 • 26.04.2018 20:26
  Pane Vlčku alespoň trochu úspěchu a držím pěsti. Před pár ...

  Read more...

   
 • 26.04.2018 13:26
  Drzim palce .. nam vsem, aby se na chyby v justicnich poukazovalo ...

  Read more...

   
 • 26.04.2018 11:01
  Bohužel pravdivé, ale tato situace je úmyslně vytvořená ...

  Read more...

   
 • 25.04.2018 07:06
  Naprostý souhlas nejsme právní stát a naše justice a policie ...

  Read more...

   
 • 24.04.2018 23:41
  Nejde jen o sedmdesátiletou bábu, která zpívá jak se namane.

  Read more...

   
 • 24.04.2018 18:31
  Sv. Anežka Česká zmizela. Proč ? Byla to příkladná žena. Měli ...

  Read more...

Strojový překlad


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Ing. František Šruc tuto prodejnu 20 let budoval, skvěle sloužila Pražanům v centru. Prokazatelným podvodem starosty Městské části Prahy 1, Ing. Oldřicha Lomeckého, byli zastupitelé oklamáni a prodejně dána bezdůvodná, účelová výpověď. Přestože na starostu bylo podáno trestní oznámení a předběžné opatření bylo důvodné, soud je nevyhlásil?! Skončila tak další oblíbená a potřebná pražská prodejna, podobně jako kdysi slavné pražské „Železářství u Rotta“. Bude mít Praha o další, hernu, casino, hospodu, bar, či nevěstinec více? Tak si představuje starosta Lomecký a zastupitelé službu občanům? Neslouží více vlastní kapse, než občanům a jejich potřebám...?! Fotografie z likvidace prodejny budou černým svědomým starosty i všech zastupitelů, kteří posvětili tento další zločin na Praze a jejích obyvatelích.

O „úrovni“ starosty Lomeckého svědčí i tento dopis, kdy odpovídá paní Boženě Harmáčkové ve věci petice občanů na podporu prodejny.  Zvláštní, že v něm najednou pan starosta mluví jako o hlavním důvodu nízkém nájemném, ale o firmě REMAX, která byla jako jediný, lživý důvod pro výpověď sdělená před hlasováním zastupitelům, se už nezmiňuje. Samozřejmě, že zastupitelům žádný důkaz o pronájmu volných ploch prodejny panem Šrucem firmě REMAX nepředložil. Pan starosta tak veřejně lže a podvádí – i vlastní zastupitelstvo. Firma REMAX o ničem nevěděla, jak sdělila nejen panu Šrucovi, ale i asistence místopředsedkyně Sněmovny Kateřiny Klasnové, paní Veselé. Ve věci je podáno trestní oznámení panem Šrucem. Nevím, jak pan starosta zdůvodní postup dobrého a ohleduplného hospodáře, až mu pan Šruc oprávněně naúčtuje všechny náklady spojené s podvodnou a účelovou výpovědí?! Bohužel to zřejmě nebude z jeho kapsy, ačkoliv by mělo!? Milionové škody tak zaplatí opět občané ze svých daní, v rámci skutečných představ starosty Lomeckého o „službě občanům“!

Druhý dopis, ve kterém odpovídá paní Hamáčkové předseda Finančního výboru MUDr. Jan Votoček nepotřebuje komentáře. Jen flagrantně potvrzuje, jak nemravné poměry a jací lidé pracují na odpovědných místech Městské části Prahy 1. O dalším vývoji situace budu informovat.

 

Jan Šinágl, 1.2.2013

 

První demonstrace Pražanů za záchranu prodejny „Zlatá Lyra“ na Můstku, ohroženou korupcí zastupitelů!

Na Žofíně ukázali občané zastupitelům co si o nich myslí, Bestia Trimphans zatím vítězí…?!

 

 

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Comments are now closed for this entry