Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

čt srp 13 @08:30 -
OS Trutnov Pavel Wonka

Nejnovější komentáře

 • 14.07.2020 11:59
  Právo a spravedlnost - demokratický řád lidských práv a svobod ...

  Read more...

   
 • 12.07.2020 09:16
  Můžeme mluvit o pravdě či o pravdách jak dlouho chceme. Děláme ...

  Read more...

   
 • 10.07.2020 09:30
  Je to stále stejné. Komunistická strana jde svým směrem svými ...

  Read more...

   
 • 08.07.2020 12:13
  Je to stále stejný nezpůsob jednání komunistů, vůči jinými ...

  Read more...

   
 • 07.07.2020 22:32
  Někteří naši poslanci nesnáší svobodu projevu. Skončí jako ...

  Read more...

   
 • 07.07.2020 21:57
  Kritik Kadyrova zastřelen ve Vídni. Tento stát všechno prohraje ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Michal_2

Jan Bureš a Mašínové – Skončí náměstek Hrbata? – Morální profil Picka - Randák versus Nečas – Miloš Zeman a Jaroslav Palas - Jan Šinágl v pořadu MÁTE SLOVO?

Šokující výroky Zdeňka Trošky jehož pokleslé výtvory navštěvují miliony diváků. Pokud mají výše uvedení takovou starost o dodržování zákonů a dobrých mravů v naší zemi, nepochybně už sepisují trestní oznámení na režiséra Trošku pro podporování nacismu, fašismu a zločinu genocidia stejně jako tomu bylo u Jana Šinágla. Pokud tak neučiní, budu muset toto trestní oznámení podat za ně sám k rukám stejného státního zástupce JUDr. Josefa Šebka. Nepochybně podá jako nezávislý státní zástupce také žalobu. Pokud shledal důvody pro její podání u mne, tak u pana Trošky má důvodů mnohem více. Navíc pan Troška veřejně oceňuje i Hitlerovy  zásluhy!

Doporučuji k přečtení článek Miroslava Václavka Hitler ze mlejna aneb říká to i dr. Rát jak nás Adolf měl moc rádTo vlastně Hitler byl taky docela fajn chlapík, protože v Německu minimalizoval nezaměstnanost. Zdeněk Troška: „Ano, to máte pravdu postavil Německo na nohy. Ale nesmíte to brát globálně – máte tady třeba osm věcí, z nichž třeba čtyři jsou zavrženíhodné, ale určité věci pro ten svůj národ v tom dobrém udělal – dal jim najíst, postavil je na nohy…“ … Ale jedná se o rozhovor se Zdeňkem Troškou, tedy s tím rozevlátě vypadajícím pánem, který točí filmy, jejichž úroveň zcela opomíjím a nehodlám se jí zabývat, protože je pouze věcí špatného nebo dobrého vkusu, každého z nás. Vzhledem k tomu, že se ale jedná o režiséra úspěšného, jsou jeho slova, která poskytl v rozhovoru pro MF Dnes přímo šokující, protože jestliže na výtvory toho pána chodí miliony lidí, má na ony miliony velký vliv a nese za svá veřejná prohlášení s tím související morální zodpovědnost, mající příměr až se zodpovědností politickou. Člověk by právě od někoho kdo je režisér a točí pohádky pro děti, očekával, že ani v nejhlubším koutě jeho duše se nenachází ani špetka pochopení pro zrůdnosti, které nacismus znamenal a posteriori  je zákonitě odmítne. … Třeba by skončil podle oblíbené kratochvíle velitele Flossenburgu s násadou od koštěte zaraženou skrze konečník až do střev, mohli by ho také bičovat přes jeho přirození, dokud by nezemřel, jako jednoho šedesátiletého homosexuálního kněze, pokud by se nerozhodli pana Trošku utopit ve výkalech táborové latríny. …

* * *

Do Rady ÚSTR byl zvolen politolog Jan Bureš. Názor si udělejte sami – Mašínové nejsou hrdiny. Šlo jim o vlastní blaho, ne o vlast. Pokud bude takovýchto „nezávislých“ členů do Rady přibývat, bude svoji úlohu ÚSTR plnit stále méně. Na hloupost má pan Bureš příliš vzdělání, v úvahu tak přichází mravní nevyspělost, bezpáteřnost či služba mocným v rámci české tradice…

Zdá se, že se pomalu stahují mračna nad náměstkem ministra obrany Ing. Michaelem Hrbatou …?! Charakter jeho nadřízeného výstižně popsal Milan Březina v LN 21.3.2013 o jeho morálním profilu, podobně jako Karel Holomek.

Žalobci poslali před soud bývalého šéfa rozvědky Karla Randáka. Před soudem by měl stát premiér Nečas, který rozdával utajeně nehorázné odměny podřízeným. Veřejní činitelé jsou placeni z daní občanů a ti mají nezadatelné právo vědět, kolik úředníci vydělávají. Slušní šéfové a úředníci se nemají za co stydět. Opační ano, zveřejnění údajů odhaluje bezcharakternost dávajícího a přijímajícího.

Zaregistrovali jste v úzkém kruhu prezidenta Miloše Zemana médiích i Jaroslava Palase? Další signál jakými lidmi s temnou minulostí i současností se prezident obklopuje!

Jinak ve věci tragédie ve Frenštátu pod Radhoštěm jsem obdržel odpověď starostky a čekám ještě dnes odpověď hejtmana v poslední den zákonné lhůty odpovědi na moji ZOI. Tématu se bude věnovat příští pořad MÁTE SLOVO dne 28.3.2013, do kterého jsem se dnes přihlásil k účasti.

 

Jan Šinágl, 22.3.2013

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentáře   

0 #1 Pepa Nos 2013-03-22 16:40
Výše zmíněná sorta lidí nehledá v zákonu spravedlnost a ve spravedlnosti zákon!
ANI NÁHODOU.
Tento druh lidí pouze a výhradně zneužívá možnosti ke svému obohacení, pomstě, zničení svých skutečných i domnělých ne-přátel, k potvrzení své iluzorní převahy a k rozšiřování svého teritoria podobným způsobem jak to dělají zvířata.

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)