Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 25.01.2021 11:13
  Greg Steube is my Congressman. He represents the district ...

  Read more...

   
 • 24.01.2021 22:23
  Velmi trefný komentář Martina Hály na téma politiky EU k Číně ...

  Read more...

   
 • 24.01.2021 20:45
  Sehr geehrter Herr Ulrich, Ich danke Ihnen für Ihr Email. Sie ...

  Read more...

   
 • 24.01.2021 13:25
  Ten agent kai aus Hannover /Kai Orac/ hlásá od 17/1 vše o ...

  Read more...

   
 • 24.01.2021 12:57
  Jestli dostal a přežil opravdu organofosfáty, bude se ...

  Read more...

   
 • 22.01.2021 20:47
  Grüezi Herr Ulrich, Gerne schliesse ich mich den Worten ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Romove_ZemanE-Mail: Je to k nevíře, kolik dovedeme zřídit státních institucí k jednomu etniku - Raději si dej prášek na uklidnění, než si to přečteš! - Dotace zjistěte sami - Taky si připočtěte dávky za bydlení, zničené byty, dluhy na odpadech, vodě energiích, zplundrovaná města - Fakt jsme tak bohatý stát? - Na nemocná děcka se dělají sbírky, penzistům se bere, který hospodář toto dopustil?- Kdo je za toto odpovědný? - Budeme brzy vytunelovaní se vším všudy, nedokážeme-li tento stav změnit!

Napočítal jsem celkem 130 organizací?! Kolik lidí se u nás hlásí k romskému etniku? Kolik lidí zaměstnávají tyto organizace? Jak vysoké jsou jejich celkové dotace a jak „těžko“ je asi získávají? Kolik je u nás bezdomovců a nezaměstnaných? Kolik existuje státních institucí na jejich ochranu? Vzhledem k nepoměru počtu institucí a počtu Romů se zde v podstatě, v rámci tzv. politické korektnosti, jedná o viditelně další tunelování a zneužívání peněz daňových poplatníků. Romové opět využívají situace jak je jim vlastní. Není to jejich chyba, ale těch, kdo tuto amorálnost umožňují a podporují z peněz, které sami nevydělali! Komu je neustále dáváno bez požadavku protislužby, nemůže si pomoci vážit. Trvá-li tato situace déle, zvyká si obdarovaný na pomoc jako na samozřejmost!

Veřejnost už měsíce sleduje dům v Ostravě, kdy se museli Romové vystěhovat – během dvou týdnů bylo vše zpeněžitelné vyrabováno. Majitel řekl v TV: „Byl jsem proti tomu zcela bezmocný.“ A kde byla policie, která má soukromý majetek chránit, nebo má snad nařízeno v případě Romů nezasahovat?!

Nepochybuji, že organizace na podporu Romů získávají bez velkých překážek dotace a rovněž nepochybuji, že efektivita je velmi nízká, pokud vůbec nějaká. Na druhé straně odvádí mnoho neromských sdružení skvělou práci a bojují o každou korunu! Kolik asi organizací je v ČR nefunkčních, má dostatek peněz a kolik funkčních, které jich mají nedostatek? Budeme brzy vytunelovaní se vším všudy, nedokážeme-li tento stav změnit!

 

Jan Šinágl, 27.7.2013

 

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)