Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

po čvc 13 @08:30 -
OS Praha 6: kauza JUDr. Zdenka Altnera

Nejnovější komentáře

 • 10.07.2020 09:30
  Je to stále stejné. Komunistická strana jde svým směrem svými ...

  Read more...

   
 • 08.07.2020 12:13
  Je to stále stejný nezpůsob jednání komunistů, vůči jinými ...

  Read more...

   
 • 07.07.2020 22:32
  Někteří naši poslanci nesnáší svobodu projevu. Skončí jako ...

  Read more...

   
 • 07.07.2020 21:57
  Kritik Kadyrova zastřelen ve Vídni. Tento stát všechno prohraje ...

  Read more...

   
 • 06.07.2020 09:03
  My stále na všechny chyby, podrazy a podvody jen upozorňujeme.

  Read more...

   
 • 05.07.2020 20:18
  V každém národě se najde několik neohrožených jedinců. O smrti ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Michalove a Vondrackova

H. Vondráčková vystoupí s Alexandrovci a bude zpívat hymnu na Velké Pardubické - KarolinaAlexandrovci HV 2013 Peake: „Z obrany mě odvolali, protože jsem s Nagyovou nekonzultovala své kroky.“- Kauza nevlastního syna Vondráčkové: policie zajistila letadlo CIRRUS.

„Pane Marku Bendo, můžete mě vysvětlit proč Antonín Michal a spol. jsou vyšetřovaní z daňového úniku ve výši 1,25 mld. Kč a nejsou ve vazbě. Kromě toho vlastní letadlo Cirrus. Proč nejsou ve vazbě? Údajně mohou být odsouzeni na 10 let. Jaký je rozdíl mezi nimi a panem Rathem, ve výši škody a vazbou? Děkuji.“ Odpověď: Tento dotaz čeká na zodpovězení….?! Evidentně se bývalý poslanec Marek Benda zdráhá odpovědět. Média již dlouho o tomto případu mlčí…?!

Nerad cituji bulvár, činím výjimku: Martin Michal a Helena Vondráčková: Těžké RÁNY její kariéře! Co se stalo? - … Martin Michal (53), manžel Heleny Vondráčkové (66), má za sebou další soud. U člověka jeho formátu to vlastně už ani nikoho nezaskočí. Překvapením by asi spíše bylo, kdyby se s nikým nesoudil. Tentokrát jeho hněv odnesl bulvární novinář David Zápal, který prý Michala urážel na svém facebooku. Nazval ho „mozečkem" a žádal ho, aby „vysmahl". Později také Zápal Michalovi napsal: „Pozdravuj doktorku Gavlasovou (Michalova advokátka, pozn. red.) a její (svoje?) miminko. Hezký večer, dobrou noc."

PZ Vondrackova 7-8 2013Přiložený článek z Pražského Zpravodaje, kde dostává Helena Vondráčková milion korun na novou kuchyni a který je nepodepsán, by formou, obsahem a způsoby, odpovídal autorství a povaze Martina Michala. Zvláštní, že na odvolání k VS Praha ve věci žaloby na moji osobu a požadavku odškodnění ve výši 3.650.000,-Kč, sháněla Agentura MM potřebných cca 40.000,-Kč, na poslední chvíli, ale na kuchyni už paní Vondráčková milionový šek v té době obdržela? Šek ale ještě nemusí znamenat milion korun, zvláště může-li mít "prsty ve hře" Martin Michal? Zanechme spekulací. Na každý pád je to pokus o P.R., který je hodně ubohý a uvěří mu jen neinformovaní či hlupáci. Včera jsem jel z Brna večer autobusem a na poslední chvíli zahlédl plakát na vystoupení Alexandrovců v Praze. Bohužel jsem už nestačil „zaostřit“, ale na plakátu vyfotografovaná dáma se velmi podobala Heleně Vondráčkové. Nic proti Alexandrovcům, jsou skvělí umělecky – i ideově. Paní Vondráčkové bych to přál, byť se obávám, že její manžel by měl opět důvod napsat, že "jeho žena měla vyprodané publikum a aplaudovaly ji tisíce lidí…"

Připomínám moji omluvu zveřejněnou dne 1.6.2013 na mém webu, kdy dal pouze toto za pravdu soudce KS Praha JUDr. Vojtěch Cepl ml. ve svém rozsudku.

Je veřejným tajemstvím kdo je otcem dítěte bývalé soudkyně, svobodné matky Mgr. Jany Gavlasové a nyní dvorní obhájkyně Agentury MM, resp. Martina Michala a Heleny Vondráčkové. Není veřejným tajemstvím, že Antonín Michal je synem Martina Michala o kterém a jeho kumpánech loni v prosinci TV NOVA odvysílala reportáž ve věci krádeže 1.25 miliardy korun díky nezákonným obchodům s pohonnými hmotami. Že by o tom vůbec nic Martin Michal nevěděl, je asi tak pravděpodobné, jako kdyby soudruh komunista Miroslav Grebeníček přestoupil na křesťanskou víru. To, co si beztrestně Martin Michal dovoluje a co je mu po dlouhé roky trpěno naznačuje, že může mnohé vědět a patřičně to využívat, resp. zneužívat. Dost možná v této miliardové krádeži „jedou“ další vysoce postavení, kteří jsou v ohrožení a zajišťují tak patřičnou „péči“ Antonínu Michalovi, jeho otci a které se Davidu Rothovi nedostává. Dost možná i on se jí může dočkat, ale bude to trvat déle…?!

V Právu přiznává Karolina Peake: „Z obrany mě odvolali, protože jsem s Nagyovou nekonzultovala své kroky.“ Bývalá místopředsedkyně vlády a exministryně obrany Karolína Peake ve čtvrtek dorazila k výslechu v kauze bývalé spolupracovnice někdejšího premiéra Petra Nečase Jany Nagyové. Po výslechu řekla, že hovořila především o svém krátkém působení v roli ministryně obrany. …

Co na to říci? Snad jen tolik, buďme rádi, že tenkrát nebyla válka – to by zcela jistě GŠ České armády velela Jana Nagyová…

 

Jan Šinágl, 19.9.2013

Aktualizováno 20.9.2013:

RUDOARMĚJCI TOUR 2013 (Brno)

… Jako exkluzivní host na všech koncertech v České republice a na Slovensku vystoupí Helena Vondráčková se svým repertoárem, ke kterému Rudoarmějci již pilně připravují doprovod. Jedna z nejpopulárnějších českých zpěvaček Helena Vondráčková okouzlila publikum již svým prvním hitem Červená řeka a úžasnou filmovou rolí v hudební pohádce Šíleně smutná princezna. Od té doby jí aplauduje publikum snad po celém světě – např. v roce 2005 byla hostem v Carnegie Hall v New Yorku. Vydala mnoho úspěšných CD, hraje v muzikálech, zvláštního ocenění dosáhla např. na Slovensku skvělou rolí Dolly Leviovou ve známém muzikálu Hello Dolly!. A uvidíme ji i v populárním seriálu Gympl s (r)učením omezeným. Publikum miluje její hity jako je Copacabana, Já půjdu dál, To tehdy padal déšť, Dlouhá noc, Neuč slunce hřát a další. Určitě je uslyšíme i při jejím hostování s nejpopulárnějším ruským pěveckým sborem „Rudoarmějci“.
České diváky čeká nádherná show pro celou rodinu plná skvělých písní, tance a barev, v podání těch nejlepších zpěváků a tanečníků z celého Ruska a česká hvězda Helena Vondráčková.

http://vstupenky.ticket-art.cz/index.php?pg=predstaveni&id=2566

****

Prý šťastně vdaná...
S koncerty je pro naprostý nezájem konec a tak si na slavné časy zavzpomíná při letošní Velké pardubické, kde zazpívá státní hymnu. Diváků bude dost a peníze jistě taky.

J.K.

P.S.

Informaci přineslo Rádio Blaník. J.Š.

Aktualizováno:

Obžaloba do konce roku?

… Případ by státní zástupkyně ráda uzavřela do konce toho roku. "Doufám, že do této doby dojdeme ke zdárnému konci," poznamenala. "Zastavení stíhání v současné chvíli vylučuji. Podezření, tak jak bylo sděleno, je důvodné," konstatovala. Na podezřelé transakce protikorupční policii upozornily finanční úřady a analytický útvar ministerstva financí. "Dá se říct, že zde pomohla i součinnost bank, které mají ze zákona povinnost hlásit podezřelé finanční operace," konstatovala žalobkyně. Rozsáhlá policejní razie proběhla loni 7. prosince. Zhruba stovka policistů při ní zadržela 11 osob, z nichž obvinila osm, a to ze zkrácení daně a legalizace výnosu z trestné činnosti. Mluvčí protikorupčního týmu případ tehdy komentoval slovy: "Co se týče krácení daní, je toto největší zločin v historii České republiky." Antonína Michala policisté zatkli v honosném domě v pražských Stodůlkách. Podle médií to není jeho jediná nemovitost, ještě staví luxusní sídlo v Roztokách. Gangu policisté zabavili celkem šest luxusních aut a 3,5 milionu korun. Z toho u Michala tři vozy, včetně červeného ferrari.

P.S.

PČR jsem předal informaci o tom, že po zveřejnění kauzy na TV NOVA stará a nemocná babička Antonína Michala měla údajně zkupovat pozemky a nemovitosti v Říčanech u Prahy. PČR mi sdělila, že má věci pod kontrolou a pohyby majetku sleduje.

Jan Šinágl, 23.9.2013

 

 

 

 

 

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.11 (19 Votes)
Share

Komentáře   

+3 #1 Vitezslav Haramule 2013-09-22 01:12
Ma to 100 ocasu a rve to jako krava.Co je to?... Alexandrovci..T ento vtip z sedesatych let jiste znate.Tentokrat ale ti gerojove vystoupi s tou opravdickou. S tou, co chytila na pasece motylka.(dodnes nevim, jestli se nejednalo o pohlavni nemoc)

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)