Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 22.07.2024 08:14
  Ve volbách do europarlamentu ale v poměru 12:9 uspěli ...

  Read more...

   
 • 16.07.2024 05:37
  Co jsou konspirace? Referáty soudců, usnesení, které vyloží věc ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 17:09
  Karma vzkazuje poškozeným: Není třeba se mstít. Jen se posaďte ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 09:31
  Honzo, k Tvému článku "Všesokolské slety......" nesouhlasím s ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 09:26
  Bravo Barboře - presentovala naši zemi lépe, než všichni ...

  Read more...

   
 • 01.07.2024 10:19
  Chirurgický nůž na Sudety Na našem severu, v Sudetech, ale ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

KlausoviZa rodiče nikdo nemůžeme, ale jmenovat jako velvyslankyni dceru příslušníka fašistické, tajné policie Štefana Mištiny, který se podílel na konfiskaci židovského majetku a jehož vlastníci poté skončili v Osvětimi, je nehoráznost. Je to stejné, jako kdyby SRN jmenovala velvyslancem v Izraeli syna či dceru člena NSDAP, Gestapa či podobných zločineckých organizací. Že lecos po zřejmé xenofobii svého otce Livie Klausová zdědila svědčí i její výroky o manželce Karla Schwarzenberga, kdy si nepřála, aby na Pražském Hradě byla Němka, resp. osoba mluvící německy. Co by asi tomuto rasistickému a šovinistickému vyjádření naší bývalé první dámy řekl TGM a jeho americká manželka Charlotta Garrigue-Masaryková?! Skutečná „reprezentantka“ poměrů v naší zemi a poměrů na Slovensku, kde to nikoho nezajímá, včetně médií obou zemí.

Podmínkou na post velvyslance je udělení bezpečnostní prověrky NBÚ. To znamená, že ji Livia Klausová obdržela. Jak se NBÚ asi vypořádal s jejím členstvím v několika lukrativních postech jako členky správních rad, mj. i ČEZu? Svým členstvím, resp. nečinností a špatnou prací posvětila a nese spoluodpovědnost za rozkrádání stovek miliard korun?! Vrátila snad někdy alespoň část peněz, které nemravně pobírala za tuto nepráci?!

To nemluvím o tom, co o ní říkají západní zdroje v souvislosti s jejím působením jako akcionářsky. Konkrétně se mluví o jejím údajném podílu na likvidaci jisté farmaceutické firmy v Rakousku a na kterém měla nemálo vydělat?

Zřejmě jsou to vše jen „drby“, NBÚ by to jistě se svými možnostmi a pravomocemi bezpečně zjistil a odhalil. Nebudeme zpochybňovat kvalitu práce tohoto ctihodného úřadu, byť už i v minulosti udělil mnoha osobám tuto bezpečnostní prověrku a které patřili, jak se později ukázalo, spíše do vězení než na odpovědná místa ve správě země…  

 

Jan Šinágl, 11.11.2013

 

Klausův tchán pracoval u tajné policie fašistického Slovenska

Livia Klausová nemá dost odvahy na přiznání se ke zločinně minulosti svého otce

Otevřený dopis první dámě České republiky Ing. Livii Klausové, CSc, rozené Mištinové

Tak odpověděla „první dáma“ Livia Klausová…?!

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.77 (13 Votes)
Share

Komentáře   

0 #5 Miroslav Dvořák 2013-11-14 18:43
Cituji Jany:
Nehodlám soudit to co Livie udělala nebo ne, ale vozit se po ní a odsuzovat ji za to co udělal její otec je ubohé. To dělali komunisté: "Ty nebuděš přijat na školu, protože tvůj otec je kulak!" To už tu bylo a zrovna od Vás bych to nečekal.
J.

Také se divím panu Šináglovi tímto způsobem hodnocení osobností. Kolik rodin žije v nenávisti vůči sobě, necítí se na " stejné lodi ". Otec pil, já nikoliv, otec kouřil, já cca 10 cigaret v jedenácti letech. V tomto případě ani p. prezident Zeman na mne nemá...
0 #4 Jany 2013-11-13 07:01
Nehodlám soudit to co Livie udělala nebo ne, ale vozit se po ní a odsuzovat ji za to co udělal její otec je ubohé. To dělali komunisté: "Ty nebuděš přijat na školu, protože tvůj otec je kulak!" To už tu bylo a zrovna od Vás bych to nečekal.
J.
+4 #3 Pavel Šenkyřík 2013-11-11 19:42
LK je bezcharakterní nula,parazit,kt erý ujídá v 70-i letech práci karierním diplomatům a nechala přitom vedením ČEZu vyplatit synovi 1OO mil. na Nadaci VK ml. Typická prasárna.Patří s VK a VK ml do kriminálu a tečka.
+1 #2 Petr Venclovský 2013-11-11 17:44
U nás je 11.11. v kalendářích vyznačen jako významný den "Den válečných veteránů". Oslavy letos proběhl v Praze u památníku na Žižkově a v dalších městech.
Sdělovací prostředky se však v poslední době více věnovaly svátku "Sv.Martina" v souvislostí s otevřením letošního "svatomartinské ho vína" BOŽOLÉ a tradičního pojídání martinských pečených hus. Kšeft a zase kšeft převyšuje vzpomínky na hrdiny, kteří bojovali za svobodu národů.
+2 #1 Vitezslav Haramule 2013-11-11 14:38
Dnes 11 listopadu se po cele Canade slavi

REMEMBRANCE DAY.za padle kanadany ve vsech valecnych konfliktech proti nacistum,komuni stum, muslimskym fanatikum a slovenskym a ceskym fasistickym kolaborantum

www.youtube.com/.../

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)