Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 25.09.2020 15:54
  V Rusku komunisté nejsou u moci, ale jejich manýry jsou ...

  Read more...

   
 • 25.09.2020 15:50
  Kdo má na vlivných úřadech a soudech stále svoje lidi?

  Read more...

   
 • 25.09.2020 15:48
  Vláda ve středu opět vydala z minuty na minutu (pardon ze dne ...

  Read more...

   
 • 23.09.2020 19:23
  Kristine verlor ein Jahr ihres Lebens in der Hoffnung, in der ...

  Read more...

   
 • 23.09.2020 19:20
  Kristine a perdu un an de sa vie dans l'espoir de travailler ...

  Read more...

   
 • 23.09.2020 19:20
  Kristine lost a year of her life hoping to work at the embassy ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

US_CR_nalez_Musil_290910Nejskandálnější usnesení Ústavního soudu ČR. Jiří Čunek začíná vracet účelové lži a podvody – podává trestní oznámení.

 Potřebují české země Svatého Václava i dnes? Arcibiskup Pražsky Dominik Duka: „Odpovídám jednoznačně ano. Svatý Václav učil úctě ke statečnosti a statečným.“ P. Zverina to vystihl: „Posmutněl jsem, že Čechůni dopadli jak ten přechytračený čert z pohádky - odvádíme sice z Václavovy dávky stříbro plnými hrstěmi, ale těch volů ne a ne se zbavit...“ Myslete na chorál malověrní, myslete na chorál.

US_CR_program_290910Ústavní soud ČR vynesl dne 29.9.2010 nález, který nepatří do demokratické země, ale do hluboké totality. Samotný ústavní soudce Jan Musil, zpravodaj, byl při jeho čtení viditelně nesvůj až nervózní. Média poslušně mlčí, místo aby burcovala širokou veřejnost ve věci, která se jí bezprostředně dotýká…?!

Ústavní soud svým nálezem znemožnil obžalovaným a jejich obhájcům seznámit se se všemi pořízenými odposlechy týkající se jejich klienta. Podpořil tak korupci, bezpráví, podvody a další zvyšování nákladů na soudní řízení. To, že Ústavní soud plně důvěřuje policii a státním zástupcům v našem zločinném státě plném podvodů už nelze komentovat. Advokát obžalovaných Mgr. Robert Cholenský, se díky staveništi před vchodem do Ústavního soudu zpozdil o 2 minuty, nebyl do soudní síně vpuštěn, musel čekat na chodbě. Tento NÁLEZ Ústavního soudu je hoden soudců Severní Koreje! Následný ROZHOVOR a diskuse s Mgr. Cholenským, ČTK, Luďkem Navarou, tiskovou mluvčí ÚS Janou Pelcovou a mnou, dostatečně jasně vysvětluje podstatu tohoto zločinného nálezu. V USA policie vyhoví práci a požadavkům obhájce jak může – u nás je tomu často naopak, zvláště v některých případech…?! ZDE naleznete Ústavní stížnost, ZDE tiskovou zprávu. Tomáš Pecina: "Monopolní přístup k odposlechům budou mít tak i nadále policie a státní zástupce, kteří sami vyberou, které z nich předloží jako důkaz soudu."

US_CR_dvere_290910Primitivní zámky s řetězy na dveřích do hlavního sálu Ústavního soudu US_CR_dvere_detail_290910jen dokreslují jeho současnou úroveň – jako zámky na stodole či do chléva…

Dnešní TK Jiřího Čunka v Senátu byla „výživná“. ČTK: „Čunek odhalí zákulisí své kauzy na internetu a podal další trestní oznámení.“ „Jsou tady skupiny policistů a státních zástupců, kteří dokáží pracovat na zakázku,“ prohlásil na tiskové konferenci Čunek. Podle něj nitky povedou nejen k policistům a státním zástupcům, ale i k soudcům a politickým špičkám.

ZDE je první díl WEBVIZE z TK. Další část s otázkami novinářů následuje příští týden. Na webových stránkách www.legendacunek.cz si brzy jistě počteme! Kdopak se asi omluví z těch všech, co na senátora Čunka házeli špínu po celé roky…?!

Brno_hodiny_detail_290910V Brně, kousek od Ústavního soudu na náměstí Svobody, jsem si prohlédl „dvanáctimilionové hodiny“. Mohu Vás ujistit, že bez odborného návodu čas nezjistíte, kdoví zda vůbec…? Neslyšel jsem jediný positivní hlas, zato všude zloději, lumpové, dělají z nás blbce na každém kroku, napříč generacemi…?!

V Praze jsem stihl „kontrolu“ vstupu pro věřící do Katedrály sv. Víta po mé zdařilé stížnosti k rukám prezidenta Václava Klause. Skutečně už byli věřící (i nehovořící česky) vpouštěni bez vstupenek, ovšem pokud jsem je předem upozornil. Zkraje pouze po nedůstojném odnětí provazů do modlitebních lavic. Po kratší vstřícné diskusi s pracovníky Hradu, mohli věřící už chodit kam sami zamýšleli. Informace není stále na panelech před vchodem zveřejněna, takže se obávám, že mnozí věřící stále zbytečně platí vstupné.

Klaus_versus_Schwarzenberg_LN_290910Poměrně ostrá výměna názorů mezi prezidentem Klausem a ministrem Schwarzenbergem je ze strany prezidenta trapná – ministr nezapřel svůj šlechtický původ a patřičným způsobem prezidentovi odpověděl, tedy způsobem urozeným, noblesním, vysoko duchovně převyšujícím našeho narcisového prezidenta…

Soud s bachařem JUDr. Josefem Vondruškou se bude konat u OS Liberec v pátek, 19.11.2010 od 8:30 hodin v  č.1,  kontaktní osoba p. Urbanová (485 238 171). Věřme, že to nebude ve stylu Aloise Grebeníčka, který si vymýšlel jednu výmluvu za druhou. Inu komunisté a jeho praktiky se nezapřou…

Zítra u OS Kutná Hora od 12:30 hod v č. 10, bude opět stát před soudem Ing. Jiří Fiala. Veřejnost se má na co těšit – co si soudci „nadrobili“ se jim nyní začíná vrchovatě vracet a to je teprve začátek! Množství nevinných lidí, likvidovaných a ožebračených českou justicí, se ozývá stále hlasitěji!

 

Jan Šinágl, 29.9.2010

 

„Nic pánovitějšího než slabost, která se cítí opřená o sílu.“

Napoleon Bonaparte

* * *

„Člověk má lidi soudit ne podle jejich názorů, ale podle toho, co z nich ty názory udělaly.“

Ch. Lichtenberg

* * *

„Nabývají-li špatní lidé úřadů, čím méně si jich zasluhují, tím se stávají nedbalejšími

a jsou plni nerozumu a drzosti.“

Demokritos z Abdér

* * *

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)