Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 16.07.2024 05:37
  Co jsou konspirace? Referáty soudců, usnesení, které vyloží věc ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 17:09
  Karma vzkazuje poškozeným: Není třeba se mstít. Jen se posaďte ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 09:31
  Honzo, k Tvému článku "Všesokolské slety......" nesouhlasím s ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 09:26
  Bravo Barboře - presentovala naši zemi lépe, než všichni ...

  Read more...

   
 • 01.07.2024 10:19
  Chirurgický nůž na Sudety Na našem severu, v Sudetech, ale ...

  Read more...

   
 • 29.06.2024 13:14
  ČLK Seminář info: Moje vystoupení se obešlo s prezentací sotva ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Nemecek SokolPo demonstraci za odstoupení Miloše Zemana na Pražském hradu dne 19.11.2014, jsem se vracel ze druhého nádvoří a byl svědkem živého vstupu ministra zdravotnictví Svatopluka Němečka do vysílání ČT. Shodou okolností jsem mu stejného dne poslal ZOI ve věci Čeladenky, kterou jsem napsal obratem po shlédnutí Reportérů ČT z archivu o tomto neuvěřitelném skandálu. Položil jsem mu proto přímý dotaz, když se odmítl vyjádřit na kameru Reportérům ČT. Odmítl převzít odpovědnost a utekl zbaběle jako malý kluk před mými dalšími otázkami v doprovodu své asistentky či tiskové mluvčí, která toto setkání s médii předčasně ukončila. Zřejmě byl mým vstupem přerušen i živý přenos. Svědčí o tom i videozáznam z archivu ČT 24, který byl nepřirozeně ukončen těsně před mým vstupem. Připomínám, že pan ministr přestřihl slavnostní pásku při otevření Čeladenky a kdy v Čeladné staví svoji rezidenci za 10 milionů korun (obávám se, že v takové lokalitě získat stavební povolení je velmi obtížné, pro běžného občana zřejmě nemožné?). Řekl mj., že s ministrem financí Andrejem Babišem už žádný spor nemá. Můžete si přečíst, že ještě 10.listopadu ho měl a ne malý! Pochybuji, že za 9 dní přestal neexistovat?! S odpovědí na moji ZOI ministra Němečka budete seznámeni. Zákonná lhůta 15 dnů končí 3.prosince, pokud nepožádá o její prodloužení. Jedno trestní oznámení už Andrej Babiš podal hned na druhý den, 20.11.2014. Po odpovědi pana ministra zvážím, zda nebude následovat i druhé - v kauze Čeladenky?!

Jan Šinágl 25.11.2014

Aktualizováno 14:50 hod.: právě jsem obdržel odpověď MZ na ZOI do datové schránky, ze dne 24.11.2014

* * *

Pan Němeček překvapen? Upozornili jsme ho několikrát

… Samozřejmě, že jsme upozornili i na to, že pan ministr má problémy z minulosti, ať už se to týká nákupu nejdražšího cyberknife na světě pro ostravskou nemocnici, které šéfoval (na problém upozornili i Reportéři ČT), nebo předraženého nákupu CT, na kterém vydělala fiktivní firma Variomedical založená jen pro tento účel. Upozornili jsme i na to, že v Čeladné, kde si pan ministr staví rodinný dům, se nachází také hotel Čeladenka, který prostřednictvím Zdravotního ústavu v Ostravě vlastní ministerstvo zdravotnictví a pronajímá jej za směšných 25 tisíc měsíčně soukromé firmě. … Já možná nedokážu, že má pan Němeček problémy s alkoholem, pokud bude uklízečka na ministerstvu zdravotnictví disciplinovanější než pan Němeček a pokud bude poslancům zdravotního výboru hloupé přiznávat, že ji na mol opilý pan ministr na říjnovém výjezdním zasedání ve Znojmě vyzýval k tanci. … Uznávám, že jsme zase doplatili na naši naivitu. Měli jsme za to, že se koaliční spory perou v koalici. Neperou. Pan Němeček je řeší tak, že se snaží odvést pozornost útoky na mne, kterými už proslula opozice: Když nemáš argumenty, tak upozorni na to, že Babiš má střet zájmů. Mým hlavním zájmem je, aby se tu nerozkrádaly veřejné finance. Proto se chystám podat trestní oznámení na hospodaření ostravské fakultní nemocnice. A možná o tom napíšou i některé noviny.

Andrej Babiš

http://andrejbabis.blog.idnes.cz/c/434657/Pan-Nemecek-prekvapen-Upozornili-jsme-ho-nekolikrat.html

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.40 (10 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)