Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 26.01.2021 16:43
  Naštěstí v Americe máme osobnosti jako je senátor Rand Paul.

  Read more...

   
 • 26.01.2021 16:21
  Fortunately, in America we have personalities like Senator ...

  Read more...

   
 • 26.01.2021 16:13
  Vielen Dank für die Weiterleitung der Information. Ich konnte ...

  Read more...

   
 • 26.01.2021 15:46
  Vážení, vrhat se z onkologického klidu do neklidu doby je ...

  Read more...

   
 • 26.01.2021 11:18
  Dobrý den pane Šinágle, moc děkuji za Vaše maily, netušila ...

  Read more...

   
 • 25.01.2021 11:13
  Greg Steube is my Congressman. He represents the district ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

http://www.petice24.com/ostudo_ceske_republiky_senatore_skromachu_odstupte

Skromach ZemanPodpora výzvy předsedovi Senátu PS-PČR Milanu Štěchovi k iniciování okamžitých kroků vedoucích k urychlenému odstoupení senátora Zděnka Škromacha ze všech politických funkcí a z veřejného života!

… Ve vyspělých zemích vede takovéto skándální, dětinské a ničím neomluvitelné jednání, chování a selhání politika, k jeho rezignaci během pár hodin, konci politické kariéry, kdy s omluvou odchází do zapomnění. V tomto případě ani jeho omluva nemůže být vnímána jako omluva. Veřejnost očekává, že se jako předseda Senátu o jeho odstoupení ze všech funkcí senátora a jeho vyloučení ze Senátu, společně se všemi členy Senátu, zasadíte. Jeho odstoupením vyšle Senát signál občanům, zemi a světu, že i ctihodná organizace, kterou máte tu čest vést, se distancuje ad tohoto primitivního chování svého člena. Politik, který takto dokáže veřejně zneuctít památku milionů obětí nacistického režimu, nepatří mezi politiky a do veřejného života země, která je členem demokratických zemí EU a chce se považovat za kulturní a vyspělou. …

* * * *                                                           

Vážený pane předsedo Senátu,

 

Po další mezinárodní ostudě České republiky - Další světová ostuda ČR: Škromach terezínskou selfie prorazil do světových médií – tentokrát způsobenou Vaším kolegou, místopředsedou Senátu PS-PČR senátorem Zděnkem Škromachem, si Vás dovoluji vyzvat, abyste podnikl v rámci Vašich pravomocí a vysoké společenské odpovědnosti kroky, které by vedly k jeho okamžitému odstoupení z politického a veřejného života země.

Ve vyspělých zemích vede takovéto skándální, dětinské a ničím neomluvitelné jednání, chování a selhání politika, k jeho rezignaci během pár hodin, konci politické kariéry, kdy s omluvou odchází do zapomnění. V tomto případě ani jeho omluva nemůže být vnímána jako omluva. Veřejnost očekává, že se jako předseda Senátu o jeho odstoupení ze všech funkcí senátora a jeho vyloučení ze Senátu, společně se všemi členy Senátu, zasadíte.

Jeho odstoupením vyšle Senát signál občanům, zemi a světu, že i ctihodná organizace, kterou máte tu čest vést, se distancuje ad tohoto primitivního chování svého člena. Politik, který takto dokáže veřejně zneuctít památku milionů obětí nacistického režimu, nepatří mezi politiky a do veřejného života země, která je členem demokratických zemí EU a chce se považovat za kulturní a vyspělou.

Věřím, že máte potřebné pravomoci a nedopustíte, společně se všemi ostatními členy Senátu, aby jeho neodpustitelné chování jako politika a veřejného činitele, zanechalo stopy špíny a primitivnosti i na Vás, Senátu a České republice.

Děkuji Vám za zprávu, jaké kroky hodláte podniknout, aby tato ostudná kauza nebyla odsouzena k zapomenutí, neprohloubila tak další ostudu ČR a byla důstojně napravena.

Děkuji Vám předem, jistě i jménem všech slušných občanů České republiky, a přeji Vám mnoho zdaru!

                                                                                  

V úctě k Vaší neodejmutelné odpovědnosti                                                                            

předseda SODALES SOLONIS o.s.                                                                                                  

Jan Šinágl

 

V Žebráku dne 30. ledna 2015

* * *

Další světová ostuda ČR: Škromach terezínskou selfie prorazil do světových médií

Ohrožuje nás superdebilita

* * *

http://www.petice24.com/ostudo_ceske_republiky_senatore_skromachu_odstupte

Aktualizováno:

Odpověď předsedy Senátu Milana Štěcha ze dne 5.2.2015

Reakce Jana Šinágla ze dne 5.2.2015

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.18 (11 Votes)
Share

Komentáře   

-1 #4 9yqds 2015-02-02 13:32
Jdu do toho, řekl teď už prý vážně Škromach o prezidentské kandidatuře
novinky.cz/.../...
+9 #3 Jan Chlumsky 2015-01-31 03:00
Zvětšil jsem a vidím jen dvě obtloustlá, primitivní bolševická čuňata s Masarykovým obrazem v pozadí.
+6 #2 Jan Mrzílek 2015-01-31 01:31
Nemyslím si, že by Škromach měl odstupovat, vždyť jen dobře reprezentuje to, co tu vládne od perestrojkového puče, co na Hrad zavlekli poslední dva hradní šašci, ten poslední zvláště.Jen Ať je mají jejich hloupí voliči každý den na očích, ať pochopí, co tu svojí hloupostí sami zavinili. Nedovedu si představit lepší lék na omezenost, než se každý den dívat na koncentrovanou bezcharakternos t, alkoholickou vulgaritu vypité blbosti, která své voliče tak urážlivě reprezentuje. Jen ať tam jsou ve svém mafiánském houfu dál. Ať každý ví, kdo je kdo a nikdy na ně nezapomene. Jinak si za čas až přijdou změny začnou hrát na odbojné hrdiny, nespravedlivě pronásledované mučedníky, namísto aby všichni pochodovali pěkně v houfu rovnou na Mírov kam tihle zločinci všichni patří.
+3 #1 Vitezslav Haramule 2015-01-30 22:06
Muzete se na nej zlobit? Zvetsete si ten snimek nahore a prohlednete si ty dva morony a hlavne si vsimete te prazdnoty v jejich ocich.Vsadil bych se ze Skromach jeste nyni nepochopil co udelal spatneho.Ty dva sasci chteli byt vtipni kdyz se vyfotografovali s portetem Masaryka v pozadi.Tak to dopadne kdyz se dva mnoholety pubertaci dostanou k cellphonu a nebo se zucastni pietni tryzny.

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)