Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 26.01.2021 16:43
  Naštěstí v Americe máme osobnosti jako je senátor Rand Paul.

  Read more...

   
 • 26.01.2021 16:21
  Fortunately, in America we have personalities like Senator ...

  Read more...

   
 • 26.01.2021 16:13
  Vielen Dank für die Weiterleitung der Information. Ich konnte ...

  Read more...

   
 • 26.01.2021 15:46
  Vážení, vrhat se z onkologického klidu do neklidu doby je ...

  Read more...

   
 • 26.01.2021 11:18
  Dobrý den pane Šinágle, moc děkuji za Vaše maily, netušila ...

  Read more...

   
 • 25.01.2021 11:13
  Greg Steube is my Congressman. He represents the district ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Aktualizováno: Odpověď předsedy VS Praha JUDr. Jaroslava Bureše ze dne 5.2.2015 - má reakce.

Odvolací soud ve věci zničení vzorku DNA z Národní databáze DNA, která prozatím protiprávně existuje na základě tajného Závazného pokynu č. 88 policejního prezidenta ze dne 29.5.2002 k naplňování, provozování a využívání Národní databáze DNA

VSP stiznost Vostrejsova 030215Dnešní jednání u VS Praha od 9:00 hod. nebylo přístupné pro četné zástupce médií z rozhodnutíVSP DNA prg 030215 soudkyně JUDr. Romany Vostrejšové. Nebyla schopna sdělit zákonný, konkrétní důvod, pouze odkázala na § 116 o.s.ř. Pro podezření ze svévole jsem na ni podal stížnost k rukám předsedy VS Praha JUDr. Jaroslava Bureše, poté co jsem se snažil po celou půlhodinu před jednáním, oslovením nadřízených, o zrušení zákazu účasti veřejnosti. Věřím, že příští jednání už bude veřejné, stejně jako to první. Byl se mnou natočen rozhovor na požádání TV PRIMA, který spolunatáčela i ČT, TV Barrandov, iDNES, ČRo a ČTK. Netuším, zda byl odvysílán, možná jen během dne? Stručně jsem popsal dění – viz přiložený protokol o stížnosti. Přináším zvukový záznam z jednání, videa z úvodu a usnesení soudu, doplněné článkem Tomaše Peciny o jeho korespondenci s MV ve věci DNA – neuvěřitelné, čeho všeho je MV schopno!

 

 

Ke kauze: ROZSUDEK a článek v LN Václava Drchala Policejní DNA na vodě.

Takto referoval iDNES, Události ČT a Události komentáře ČT (od 22:36 min.)

Mimochodem tiskový mluvčí VS JUDr. Fořt mi po sepsání stížnosti odmítl podat ruku, nedoprovodil mne, jen dál „návod“ jak se dostanu ven, viditelně rozčilen. Krátce se mihl i nový „tajemník“ místopředsedy VS Praha JUDr. Jan Sváček, opakovaně neúspěšný kandidát na soudce Ústavního soudu, Senátem jasně a důvodně odmítnutý. Ještě nikdy jsem se nesetkal při jednání na soudech, PČR a státních úřadech s takovou arogancí a nekultivovaností, jako na VS Praha. Takové jednání bylo typické za totality – arogance moci. Duch totality na VS na vás dýchá. Není divu, když většina soudců byla členy KSČ. To, že mi v rozčilení tiskový mluvčí tykal pominu, ale možná jsme bratři, když mne před soudní síní při svém odchodu pozdravil sokolským NAZDAR. Zprvu tvrdil, že nemají počítač na sepsání stížnosti, nakonec jsme ji sepsali v sekretariátu předsedy soudu.

Na okraj podotýkám, že JUDr. Romana Vostrejšová bude rozhodovat o odvolání Agentury MM s.r.o. dne 17.2.2015 od 10:00 hod. ve věci žaloby pro pomluvu. Za zveřejnění pravdy o Martinu Michalovi bych měl uhradit „pomluvné“ 3.650.000,-Kč. Soud bude jistě veřejný i když média neočekávám – ani pana Michala, či jeho syna Antonína, stále vyšetřovaného na svobodě s jeho společníky pro daňový podvod 1.2 miliardy korun!

 

Jan Šinágl, 3.2.2015

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.67 (9 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)