Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

čt říj 01 @08:30 -
OS Ostrava. ing. Marek Gába
čt říj 01 @15:00 -
Brno: Rytíři nebes 311.čs. peruť

Nejnovější komentáře

 • 23.09.2020 19:23
  Kristine verlor ein Jahr ihres Lebens in der Hoffnung, in der ...

  Read more...

   
 • 23.09.2020 19:20
  Kristine a perdu un an de sa vie dans l'espoir de travailler ...

  Read more...

   
 • 23.09.2020 19:20
  Kristine lost a year of her life hoping to work at the embassy ...

  Read more...

   
 • 23.09.2020 18:07
  V ruce meč a v hlavě jasno. Prohlášení čínského prvního ...

  Read more...

   
 • 23.09.2020 16:54
  Kristine ztratila rok života v naději, že bude na ambasádě ...

  Read more...

   
 • 22.09.2020 15:55
  Srdecne pozdravy, zaujal mne Vas clanek k nove strategii EU v ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Jihlava Rudinska 251014Máme tu opět normalizaci a sílí každým dnem - Odehrává se odbourávání posledních zbytků Wonka Pavel Vezen svedomirezistence proti totální relativizaci nedávné minulosti, vrátila se normalizace! - Času už moc nezbývá - Můžeme jen doufat, že nedojde i k normalizaci EU - Jan Antonín Baťa by dnes opět vyzval: „JE TŘEBA SEDLAT!“

„… Pavel WONKA byl výrazně protisocialisticky zaměřenou osobou, provokatér a organizátor řady útoků proti našemu socialistickému společenskému zřízení. Za trestný činy pobuřování podle § 100 odst. 1, písm. a/ tr. zákona byl odsouzen k nepodmíněnému trestu odnětí svobody v trvání 21měsíců, z kterého byl propuštěn 26. 2. 1988. O osobu Pavla WONKY projevovali trvalý zájem členové VONS, Amnesty International a různé osoby a instituce ze zahraničí. Počátkem letošního roku projevil zájem o setkání s WONKEM profesor Harvardské university dr. Robert Lawrence, údajně člen organizace 'Lékaři pro humanitární právo“, který dlel v ČSSR na návštěvě. Lze předpokládat, že úmrtí jmenovaného vyvolá značnou odezvu u signatářů Charty, dalších vnitřních opozičníků i v zahraničí, se snahou o zneužití jeho smrti k útokům proti ČSSR. … Důslednému prošetření všech okolností souvisejících s tímto případem bude oddělením státní administrativy ÚV KSČ věnována mimořádná pozornost. O všech nových a upřesněných skutečnostech Tě budu průběžně informovat …“ Informace z oddělení státní administrativy ÚV KSČ (s.M. Jakeš)

* * *

Ze sborníku Securitas Imperii (str. 107). O Pavlu Wonkovi je tam toho více, včetně operace, kterou StB prováděla kolem jeho pohřbu. Rudinská o tom moc dobře ví, nemohla to nečíst. Dobře, když ji takovéto dokumenty usvědčují ze lží. Chudák StB a ÚV KSČ, kteří omylem zavraždili svého nejlepšího „agenta“. Rudinská by mohla ještě natočit dokument o tom, jak neschopné vedení StB a KSČ likvidovalo omylem své agenty, kterým velel Pavel Wonka!

Máme tu opět normalizaci a sílí každým dnem. Tento dokument vytvořilo ještě schopné a kvalitní vedení ÚSTR. To dnešní se dosud jeví, jako ostuda a urážka všech politických vězňů a obětí totality. Těch pět Jakobínů silně připomíná chování bandy zločinců, kdy čest, důstojnost, kultivovanost a úroveň Rady a ÚSTR hájí už jen plk. Stehlík a dr. Kavalírová (byť k její minulosti za totality mám výhrady). Není zde žádný důvod ke zdrženlivosti. Odehrává se odbourávání posledních zbytků rezistence proti totální relativizaci nedávné minulosti, vrátila se normalizace! Pro to jsme demonstrovali v listopadu 89? I proto, aby se stal mluvčím současného prezidenta Zemana bývalý redaktor komunistickým Haló Novin Ovčáček a který své názory a přesvědčení vůbec nezměnil!

Veřejnoprávní ČT avizuje tzv. „vyváženost“, ale skladba pořadů o totalitě tomu vůbec nenasvědčuje. Velké množství pořadů vychvaluje podprahově tzv. „výdobytky“ socialismu. Působí tak na nemalou část obyvatelstva, tzn. hlavně na levici a komunisty. Mnoho lidí nezvládlo odpovědnost za své životy. Dříve ji přebíral stát. Tyto pořady jsou pro ně určitou „kotvou“ která je udržuje ve víře ve kterou věřili celý život. V podstatě je to stálá volební agitka pro levici a komunisty veřejnoprávní ČT! O zločinech komunistů se dovídáme z ČT stále méně a často mimo hlavní vysílací časy. To už nemůže být o hlouposti či neschopnosti, ale záměru, kdy odpovědní z ČT plní vůli těch, díky nimž se dostali do vedení ČT na všech rozhodných místech. Veřejnoprávní ČT se tak stává stále zřetelnějším motorem normalizace.

Od roku 2000 stoupl počet duševně nemocných z 360.000 na 600.000 lidí! Jsme nemocná země! Pokud to takto bude pokračovat, zachovají si zdraví rozum nakonec už jen bezdomovci. Počet návštěv ordinací psychologů a psychiatrů dosahuje už ročně takřka 3.000.000! Je to pokračující, logické dědictví totality. Neustále řešíme následky, ne skutečné příčiny! Nemohou je vyřešit politici hájící především své zájmy, ne zájmy občanů a země. Nepomohou ani dotace, nové pracovní skupiny, úředníci a zákony. Pokud budou občané volit ve velké většině své občany zákonodárce jen prostřednictvím stran, které volí, situace se bude zlepšovat jen velmi těžko, pokud vůbec.

Země má vždy takové vedení, jaké si zaslouží. Když je politika nezajímá, ti schopní to mají o to těžší a všehoschopní o to snadnější. Času už moc nezbývá. Můžeme jen doufat, že nedojde i k normalizaci EU.

Takové „hodnoty“ jaké nám nabízí Rudinská společnost nepotřebuje, nemá-li zůstat stát a vracet se do minulosti. Jen společnost která vědomě pěstuje, uznává a ctí skutečné hodnoty, může doufat v prosperitu a úspěšnou budoucnost! Věděl to dobře i Pavel Wonka - i jakou cenu představují!

Jan Antonín Baťa by dnes opět vyzval: „JE TŘEBA SEDLAT!“ Jinak budeme zase „osedláni“, dřít na vlastní bídu a živit neschopné!

 

Jan Šinágl, 14.2.2015

* * *

MK Praha: Pavel Wonka spolu s veřejností podruhé donutil Libuši Rudinskou k útěku!

Nikdo nebude zapomenut: plk. Václav Jícha, DFC,AFC, 100.výročí narození pilota RAF

* * *

Aktualizováno:

Radiožurnál připomíná svými praktikami stanici Vltava!

Dnes od 13:00 hod dal prostor (od 49 min.) Libuši Rudinské, kdy tato lhářka a zlodějka opět propagovala svůj pomlouvačný dokument „Pavel Wonka se zavazuje“, tentokrát ve veřejnoprávním rozhlase! Moderátoři Tomáš Pilát a Marek Blaho se zmohli pouze na konstatování, že Jiří Wonka s ní nesouhlasí, aniž by mu dali prostor se vyjádřit?! Že by ČRo při svém obrovitém rozpočtu už neměla ani na zavolání Jiřímu Wonkovi?

To už není jen o nevyvážené, neobjektivní informovanosti posluchačů, ale záměru, vyloučíme-li hloupost a neschopnost. Pomalu už skutečně můžeme mluvit i o jisté formě zločinného spolčení, kdy důkazy přibývají a jsou stále zřejmější. Neskutečné, jak tato bezcharakterní podvodnice dostává prostor v médiích. Jiřímu Wonkovi nechce dát prostor k vyjádření žádné veřejnoprávní médium! Normalizace na pochodu, slouhové dostávají opět prostor! Po ČT i z ČRo odcházejí schopní, nepohodlní a neposlušní moderátoři. Na jejich místa nastupují poslušní. „Jen nepopudit“, řekl by i dnes Jan Werich. Nepocházejí moderátoři také z nomenklaturních komunistických kádrů a rodin, kdy jim rodiče opět zajišťují „teplá místečka“? Bývalí i dnešní soudruzi jsou stále troufalejší – i jejich potomci!

 

Jan Šinágl, 15.2.2015

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.77 (13 Votes)
Share

Komentáře   

0 #3 pomocnice estébáků 2015-02-21 09:57
Pomocnice estébáků Rudinská opírá svojí filmovou lež s udáváním o tvrzení údajného signatáře Charty 77 Milana Jirouta. Ten jím však nikdy nebyl, naopak, je veden jako důvěrník VO SNV tedy Vnitřní ochrany Sboru nápravné výchovy.

Šlo o obdobu komunistické Státní Bezpečnosti uznanné zákonem 198/93 Sb. za zločineckou organizaci.
Bravo Rudinská a StB! To je trefa... Kdy vrátíte zneužitou a zpronevěřenou filmovou dotaci 300.000,-Kč zpět na účet státu!!
J.Kubík
-1 #2 Pavel 2015-02-18 19:27
Proč by to četla? Má jasno, co a jak chtěla natočit, ví na čí straně slouží a kdo ji platí. Nedělejme si iluze, že lhala z nevědomosti nebo z nedopatření.
+1 #1 RUDÁ s. RUDINSKAJA 2015-02-14 14:10
Rudá Rudinská - po svých prarodičích z Ruska Rudinskaja, s rudými názory na politické vězně a jako vždy v rudém oblečení, jindy na fotkách často i s rudými punčochami.

Ta rudá estébácká slepice to opravdu nemá v hlavě v pořádku...
Omlouvám se vše slepicím za nezdvořilost. Pepa

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)