Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

čt říj 01 @08:30 -
OS Ostrava. ing. Marek Gába
čt říj 01 @15:00 -
Brno: Rytíři nebes 311.čs. peruť

Nejnovější komentáře

 • 23.09.2020 19:23
  Kristine verlor ein Jahr ihres Lebens in der Hoffnung, in der ...

  Read more...

   
 • 23.09.2020 19:20
  Kristine a perdu un an de sa vie dans l'espoir de travailler ...

  Read more...

   
 • 23.09.2020 19:20
  Kristine lost a year of her life hoping to work at the embassy ...

  Read more...

   
 • 23.09.2020 18:07
  V ruce meč a v hlavě jasno. Prohlášení čínského prvního ...

  Read more...

   
 • 23.09.2020 16:54
  Kristine ztratila rok života v naději, že bude na ambasádě ...

  Read more...

   
 • 22.09.2020 15:55
  Srdecne pozdravy, zaujal mne Vas clanek k nove strategii EU v ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

VS Praha MM JS prg 170215Dne 17.2.2015 u VS Praha: Tato kauza názorně ukazuje stav společnosti. Jsem žalován naMichal Antonin MM HV částku 3.650.000,-Kč za zveřejňování pravdy, ohrožující ochranu osobnosti. Nikdo se za veřejnost nedostavil, ani za média, dle očekávání (ani MM, který opět nechal advokátku Mgr. Janu Gavlasovou osamocenou). Ani BLESK, ačkoliv o jiných kauzách Martina Michala referuje a dává mu prostor k dalšímu šíření lží. Prý potřebuje jednoduché příběhy, jak mi řekl u vedlejší soudní síně jeho fotograf (sledoval kauzu sexuálního devianta). Mnohem složitější konec kauzy MM versus Wanda Hrycová nedávno BLESK zveřejnil. Zřejmě není problém složitost, ale má osoba, při vší skromnosti a pokoře. Kdo není v médiích jako by nebyl. Zveřejňován sice občas jsem, ale slovo nedostanu, tedy nejsem. Je tak udržován obraz známého „provokatéra a primitiva“ jak se neustále přesvědčuji. Pro mne se jedná o principiální spor. Není to o penězích, ale o morálce, dobrých mravech a zdravém rozumu. Peníze pro mne znamenají především prostředek, určující míru mé osobní svobody a nezávislosti. Zdá se, že to stále více lidí začíná chápat. To je jen dobře.

Další soudní jednání bylo odročeno na 30.4.2015 od 9:00 hodin - doplnění dokazování „spisy a rozhodnutími“? Zajímavé, že v podobné kauze dal VS Praha (také u KS Praha, JUDr. Vojtěch Cepl ml.), stejný senát za pravdu ing. Jiřímu Fialovi a ing. Jiřímu Štefkovi a rozsudek potvrdil. Také byla zveřejněna pravda, ale „pomluvy“ byly mnohdy daleko agresivnější, obávám se až za hranicí (zveřejněním uniklé „sexuální“ korespondence mezi MM a jeho advokátkou).

Mluvčí VS Praha JUDr. Fořt už mi zase vyká (viz odkaz níže DNA), ale na můj dotaz co říká mé komunikaci s předsedou VS Praha JUDr. Jaroslavem Burešem odpověděl: „Dejte si to někam…“ Podivné reakce, když upozorňuji na nedodržování zákona? Soudkyni JUDr. Romaně Vostrejšové jsem sdělil, že jediným důvodem neveřejného jednání byla ochrana intimity vzorku DNA. Kdo přizná, že neveřejné jednání uvítalo jen ministerstvo vnitra. Další jednání ve věci ještě nebylo nařízeno. Věřme, že už bude veřejné.

Na možné pokračování v trestné činnosti syna Martina Michala Antonína Michala (viz odkaz níže) jsem upozornil dne 6.2.2015 vrchní státní zástupkyni JUDr. Lenku Bradáčovou – takto mi bylo odpovězeno dne 15.2.2015.

Při odchodu z VS Praha jsem se zastavil u pomníku dr. Milady Horákové. Stojí kousek od VS Praha, kde se tato justiční vražda realizovala soudně u fyzicky. Připravuje se odhalení dalšího jejího pomníku, tentokrát poblíž Sněmovny, v podstatě na dvorku. Tyto pomníky mají veřejně ukazovat naší vinu! Pomník Mistra Jana Husa máme na Staroměstském náměstí, připomínající a ukazující na vinu druhých. Kdy konečně začneme stavět pomníky popravených komunisty na veřejných místech, která navštěvuje mnoho lidí a ne na místech, kde pomníky obětí komunismu zůstávají osamoceny a kudy projde jen pár lidí? Ptejme se proč? Pokud odpověď zná většina z nás a chce pro nápravu také něco aktivně dělat, má náš národ ještě naději. Je nejvyšší čas konat. Válka opět „visí“ nad Evropou a nové normalizaci v ČR zatím žádné překážky kladeny nejsou! Musíme se rozhodnout kam chceme patřit sami, jinak to rozhodnou jiní a bez nás tak jako v nedávné minulosti!

 

Jan Šinágl, 18.2.2015

* * *

Martin Michal & spol. se opět soudí a žádá 3.650.000,-Kč, jako odškodnění za poškození dobrého jména

Pokračují manžel a nevlastní syn Heleny Vondráčkové v trestné činnosti?!

Soud o zničení vzorku DNA protiprávně získaného není veřejnou věcí?!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.67 (9 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)