Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 25.09.2023 08:49
  Je to nehoráznost. Prý „Nové znalecké posudky presentují spíše ...

  Read more...

   
 • 22.09.2023 18:10
  „Studentský žalobce při čistkách na bratislavských právech v ...

  Read more...

   
 • 22.09.2023 18:09
  „Studentský žalobce při čistkách na bratislavských právech v ...

  Read more...

   
 • 22.09.2023 08:32
  Manželka zemřelého na ambasádě v Saudské Arábii nedostává ...

  Read more...

   
 • 22.09.2023 07:50
  Rusko své odpůrce pronásleduje vždy a všude. Car Petr I. dal ...

  Read more...

   
 • 17.09.2023 10:17
  Farma-průmysl z nás dělá "pokusné králíky" a ještě na tom ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Lebenhart Tomas OpocnoSamozřejmě že farma-průmysl a výrobci zdravotnického zařízení se brání všemi prostředky, proto je nutné, aby se zapojila média a občané o jejichž zdraví jde především a které se stává součástí vysoce nemravného byznysu s lidským zdravím.

… Výsledek mimořádné kontroly v mé ordinaci na popud občana, který se podivoval nad tím, že jako nečlen Lékařské komory, mohu pracovat jako homeopat. LK předala stížnost Policii ČR, která ji předala Krajskému úřadu v Plzni. Jak z textu o mimořádné kontrole vyplývá, byla mi nabídnuta jednoduchá možnost opět vstoupit do Lékařské komory a zažádat o povolení k vykonávání zdravotně preventivní činnosti. Za měsíc by se to stihlo, a bylo by vše v pořádku. Ale já bych si připadal jsou trouba a rovnou bych mohl sepsat knihu Oblékl jsem bílý plášť... A to opravdu nechci. Chci - byť s existenčním rizikem, neustoupit v ničem a pokusit se vybojovat (i za ostatní homeopaty a terapeuty - nelékaře) jednou pro vždy spravedlnost. A konec konců i pro tisíce zoufalých nemocných, kteří takové lidi hledají. Tak, držme si palce. Odpověď Krajského úřadu zde opět zveřejním. … Causa homeopatica

* * *

Napětí mezi lékaři a MZ, zejména mezi ministrem zdravotnictví, narůstá. Dlouholeté problémy jsou už neudržitelné a vyplouvají na povrch (homeopatie, devitalizace, MMS). Naprosto zbytečně se mrhá stamiliardami a umírají zbytečně tisíce lidí jen proto, že jim je znemožněna účinná, osvědčená a levná léčba. Samozřejmě že farma-průmysl a výrobci zdravotnického zařízení se brání všemi prostředky, proto je nutné, aby se zapojila média a občané o jejichž zdraví jde především a které se stává součástí vysoce nemravného byznysu s lidským zdravím.

* * *

HELSINSKÁ DEKLARACE SVĚTOVÉ LÉKAŘSKÉ ASOCIACE PRO LÉKAŘE ZABÝVAJÍCÍ SE MEDICÍNSKÝM VÝZKUMEM NA ČLOVĚKU

Čl.32

Pokud při léčbě pacienta neexistují žádné osvědčené preventivní, diagnostické a léčebné metody, nebo jsou neúčinné, musí lékař mít svobodu, po získání úplného, informovaného souhlasu pacienta, použít neověřené nebo nové preventivní, diagnostické a léčebné postupy, pokud podle úsudku lékaře nabízejí naději na záchranu života, znovunabytí zdraví, nebo mohou zmírnit utrpení pacienta. Pokud je to možné, měly by se tyto metody stát předmětem výzkumu, aby se ověřila jejich bezpečnost a účinnost. Vždy je nutno zaznamenat veškeré nové informace a to, co má být zveřejněno, poskytnout ke zveřejnění. Je nezbytné se řídit dalšími relevantními směrnicemi této Deklarace.

 

Jan Šinágl, 24.9.2015

* * *

Kdy stát přestane ohrožovat a ničit zdraví těch nejmenších a bezbranných, pokud je přitom rovnou nezabije?!

Konečně svítá?

MUDr. Lebenhart: Očkování je organizovaný zločin

Matka chtěla dceru uzdravit, lékaři podali TO na matku - prohráli!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (1 Vote)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)