Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 22.09.2023 18:10
  „Studentský žalobce při čistkách na bratislavských právech v ...

  Read more...

   
 • 22.09.2023 18:09
  „Studentský žalobce při čistkách na bratislavských právech v ...

  Read more...

   
 • 22.09.2023 08:32
  Manželka zemřelého na ambasádě v Saudské Arábii nedostává ...

  Read more...

   
 • 22.09.2023 07:50
  Rusko své odpůrce pronásleduje vždy a všude. Car Petr I. dal ...

  Read more...

   
 • 17.09.2023 10:17
  Farma-průmysl z nás dělá "pokusné králíky" a ještě na tom ...

  Read more...

   
 • 13.09.2023 13:30
  Naši američtí příbuzní truchlí potichu něco jako národní ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Rysanek PatrikPředseda senátu JUDr. Vladimír Štefan se nestydí napsat v Usnesení VS Olomouc ze dne 31.8.2016: „Možnost, že by tato peněžitá záruka mohla být v kombinaci se samotnou zárukou sestry obžalovaného ve smyslu § 73 odst. 1 písm. a) tr.ř., o níž bylo výslovně rozhodnuto napadeným usnesením, popřípadě s dalšími instituty obsaženými ve stížnosti obžalovaného, dostatečnou protiváhou intenzitě shledaného vazebního důvodu, je určitým způsobem zpochybněna i okolností, že sestra obžalovaného již vykazuje rysy značně negativistického poměru k projednávané věci, o čemž svědčí její vystoupení v rámci hlavního líčení, jak je zaprotokolováno na č.l. 1632 spisového materiálu.“ Pan předseda senátu snad očekává, že za tento prokazatelný justiční zločin budou soudci těžce postiženou rodinou milováni?! Obávám se, že kdyby byla neveřejnému jednání přítomna sestra Patrika Ryšánka, byl i by soudce Štefan veřejně poslán do pekla jeho sestrou jako soudce Kurfiřt za souhlasu přítomné veřejnosti. Zvláštní, že soudce nepovažuje sestru Patrika za důvěryhodnou. Její kariéra u České armády vypovídá o něčem zcela jiném.

http://www.petice24.com/petice_na_podporu_patrika_a_miloslava_ryankovych

Každý slušný a normální člověk dokáže pochopit postoj rodiny, bojující odhodlaně proti prokazatelné nespravedlnosti a bezpráví. Dokáže to pochopit i člověk s nízkou inteligencí: na 23 měsíců zavřít nevinného bratra, zprasit život celé rodině a pak chtít nezaujatý postoj k lidem, kteří nechtějí za žádnou cenu použít lidský rozum. Rozhoduji o osudech lidi za použití lživých argumentací. To už není o nevědomosti, hlouposti, ale o vědomém záměru, zločinném spolčení, kdy všichni na zločinu se podílející z PČR, SZ a justice, se vzájemně kryjí.

Nepochybuji, že Ústavní soud toto primitivní bezpráví zastaví. Soudci by měli být potrestáni za toto vědomé znásilnění práva, spravedlnosti a zdravého rozumu. Jistě se také Patrik a Miloslav Ryšánkovi dočkají nemalého odškodnění za nezákonnou vazbu. Bohužel ji nezaplatí soudci, ale občané, které si soudce platí.

Až si budou moci volit občané přímo soudce, které si platí, skončí čas zločinců v taláru jako jsou Tomáš Kurfiřt z KS Brno a Vladimír Štefan z VS Olomouc. Sloužit občanům za jejich peníze bez jejich přímého mandátu je nemravnost. Většina takových bude sloužit vždy především sobě.

 

Jan Šinágl, 26.9.2016

* * *

KS Brno: Policie a justice připomíná Ryšánkovými kauzy Jiřího Kajínka a dr. Milady Horákové!

Kdo zastaví zrůdnost „soudce“ KS Brno, kata spravedlnosti Mgr. Tomáše Kurfiřta – zločince v taláru?!

KS Brno: Otřesná kauza otce a syna Ryšánkových spěje ke konci

KS Brno Ryšánkovi 2.8.2016: „Soudče Kurfiřte, skončíš v pekle!“ – část I.

KS Brno Ryšánkovi 2.8.2016: „Soudče Kurfiřte, skončíš v pekle!“ – část II.

* * *

Někdo má Boha, já Ústavní soud, říká muž, který byl neoprávněně skoro rok ve vězení

P.S.

V současnosti přiznává MsP za 1 den nezákonné vazby 1000-1500,-Kč. Soud přiznal současné eurokomisařce Věře Jourové za nezákonnou vazbu 33 dní a ušlý zisk odškodné 2,7 milionu korun. Tzn. 82.000,-Kč za den. Jinými slovy paní Jourová vydělávala cca 80.000,-Kč denně, cca 1,5 milionu měsíčně?! Patrik Ryšánek je již v nezákonné vazbě 23 měsíců, jeho otec Miloslav byl v nezákonné vazbě cca  20 měsíců. Jak vysoké odškodnění bude soudem oběma Ryšánkovým přiznáno, platí-li rovnost všech občanů před zákonem?!

* * *

Policie obvinila soudce ze zmanipulování insolvenčního řízení

Královéhradecká policie zahájila trestní stíhání soudce za zneužití pravomoci úřední osoby. Obviněný je podezřelý, že způsobil vážnou újmu několika účastníkům insolvenčního řízení a zároveň zajistil prospěch akcionáři dlužníka. Na webu pražského vrchního státního zastupitelství o tom informoval žalobce Adam Borgula. Podle informací ČTK se stíhání týká kauzy kolem společnosti Via Chem Group, obvinění míří zřejmě na soudce z Českých Budějovic. K trestnímu stíhání dal souhlas prezident. ČRo, 26.9.2016

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (4 Votes)
Share

Komentáře   

+3 #1 Pavel 2016-09-28 09:51
Dobrý den.
S pohledu obyčejného člověka se zdá že těch překlepu a omylu u našich soudcu,ministru ,šéfu policie atd.atd. je nějak moc.Tak si myslím že by se měli všichni zamyslet a dát jim to patřičně najevo, ať u voleb tak nemlčet a ptát se. A ptát se veřejně a nahlas a pokut nám neodpoví jasně a pro nás srozumitelně tak potom je potřeba vzít vidle a ty chlívky jít vyházet.
Tatínek mi vždycky říkal pes psa nežere a měl pravdu ale taky je tady přísloví že na každou svini se vaří voda!
Proto držím palce rodině která tak bojuje a doufám že to brzy skončí.

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)