Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 17.07.2019 23:40
  Tehdy za nácků se také obchodovalo s hnědou totalitou. Zvláště ...

  Read more...

   
 • 17.07.2019 18:32
  Vzpomeňme na zpěvačku a slavnou filmovou herečku MARLEN ...

  Read more...

   
 • 16.07.2019 08:38
  Mnozí ohnuli páteř, ale mnozí ji také dokázali narovnat.

  Read more...

   
 • 15.07.2019 09:18
  Tomáš Pecina: Karel Gott byl po celá 70. léta symbolem ...

  Read more...

   
 • 08.07.2019 10:58
  V jednotě proti Babišovi jako za komunistů! Ten člověk musí být ...

  Read more...

   
 • 08.07.2019 09:06
  Na tom přece nemůže být nic až tak složitého, chce to udělat ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Fortyn KarelMUDr. Karel Fortýn, CSc.: „Budu se jednou dívat tam z toho chirurgického nebe na Tebe aTvé žáky, jak lidem pomáháte a jak brány krematorií zůstanou uzavřeny a z komínů se přestane kouřit.“

MUDr. Jan Hnízdil: „Body dostanete za to, že pacienta hodně vyšetřujete, předepisujete mu léky, zvete ho na kontroly. Neplatí vás za to, že se uzdraví.“ (LN, Pátek, 25.11.2016, Vystoupil jsem z matrixu)

V mezinárodně hodnoceném časopise (Molecular and clinical oncology; s impact faktorem 1,559) byl publikován (23.8.2016) případ pacienta vyléčeného pomocí devitalizace (v článku je devitalizace uváděna pod ang. zkratkou ATID). Zákaz vydaný ministerstvem zdravotnictví  České republiky stran klinického užití ATID (devitalizace) trvá nadále. Metodu MUDr. Karla Fortýna není reálně možné k léčbě pacientů použít. Podle statistik ministerstva zdravotnictví České republiky umírá na rakovinu ročně 30.000 lidí! Na otázku dr. Fortýnovi: „Proč se to nepoužívá?“, odpověděl: „Je to moc levné.“ Tato úspěšná metoda léčby rakoviny je známá už 60 let! Přestože veškeré dosažené výsledky byly řádně prezentovány v zahraničních a tuzemských odborných časopisech a na vědeckých konferencích, lékařská veřejnost stále mlčela a mlčí…

P.S.: Shodou okolností ATID v hebrejštině znamená - BUDOUCNOST. Pokud by byl někdo ochoten přeložit zdarma oba články do češtiny (druhý níže), uvítám. Děkuji předem.

LN 1 genove zbrojeni 231116Přikládám článek „Genové zbrojení proti rakovině“ (LN 23.11.2016). Svět hledá stále nové metody léčby rakoviny, ale aby používal užLN 2 genove zbrojeni 231116 objevenou, osvědčenou a hlavně levnou, se brání, resp. farmaprůmysl a výrobci zdravotnického zařízení, kteří by přišli o obrovské zisky. Nepochybuji, že metoda MUDr. Karla Fortýna se časem prosadí a že svoji cestu si najde právě i díky své levnosti. Nelze donekonečna zvyšovat finanční náklady na zdravotnictví tam, kde jich není třeba a které potom chybějí tam, kde skutečně potřebné jsou.

MUDr. Karlu Fortýnovi už dávno Pán Bůh Nobelovu cenu udělil...

 

Jan Šinágl, 25.11.2016

* * *

Navždy nás opustil MUDr. Karel Fortýn, CSc., nedoceněný český chirurg

… Přestože veškeré dosažené výsledky byly řádně prezentovány v zahraničních a tuzemských odborných časopisech a na vědeckých konferencích, lékařská veřejnost stále mlčela. Vytrvat v tomto nerovném boji s větrnými mlýny lidské nevšímavosti, přehlížení, ignorantství a úřednické byrokracie mu snad pomáhala jen jeho nesmírná houževnatost a tvrdohlavost, díky které neochvějně věřil v prosazení své věci. Je velkou ironií osudu, že život pana doktora Fortýna skončil náhle krátce poté, kdy sdělovací prostředky přinesly informace o jeho nadějných výsledcích a kdy mu alespoň někteří z jeho kolegů byli ochotni naslouchat. MUDr. Karel Fortýn odešel od nedokončeného díla, aniž mohl předat všechny své bohaté lékařské zkušenosti těm, kteří by ho chtěli následovat. Pevně však věřím, že základy, jež svou neúnavnou prací pro novou léčebnou metodu položil, naleznou dostatek pokračovatelů. Jsem přesvědčen, že budoucnost jasně ukáže přínos jeho devitalizační techniky, která se stane záchranou pro mnoho nemocných nejen u nás, ale po celém světě. Člověk, který za sebou zanechal takovýto odkaz, nežil svůj život nadarmo. Navždy zůstane zapsán v srdcích a vzpomínkách těch, jimž pomohl nebo kteří s ním byli v blízkém osobním kontaktu.

RNDr. Vratislav Horák, CSc.,
spolupracovník z ÚŽFG AV ČR v Liběchově

* * *

http://www.devitalizace.wz.cz/

http://devitalizace.euweb.cz/dc/dc1Kleka.htm

* * *

Sociologická studie Stanislava Vrbíka: Mají rakovinové nádory stále zabíjet?

Na 30.000 zbytečně zemřelých ročně a na zbytečně stamiliardové ztráty, zareagovalo z oslovených dosud pouze Babišovo MF!

Kolik lidí našemu zdravotnictví umírá na rakovinu nádorů každou hodinu? Odpověď: 3 !!!

* * *

Autologous tumor immunizing devascularization in cancer therapy

* * *

P.S.

MUDr. Karel Fortýn zemřel za podivných okolností. Obdržel od známých krabici s cukrovím. Po jeho konzumaci trpěl mnohadenními průjmy. Došlo k odvodnění organismu, které spolu s jeho problémy s cévami vedly k jeho předčasné smrti. Následná pitva za policejního dozoru nic podezřelého neobjevila. Nejsem zastáncem konspiračních teorií, ale jeho smrt nepochybně uvítal bilionový byznys s léčbou rakoviny. Je zajímavé, že jakákoliv zmínka o jeho metodě působí jako „červený hadr“ na odpovědné osoby a instituce. Ani pokračování v klinických pokusech nebylo dovoleno. Zarážející je, že i renomované organizace, např. NADACE VIZE 97, odmítla tento projekt svým jménem podpořit. To jen potvrzuje, jaká síla stojí proti této metodě a že v zájmu lukrativního „obchodu s rakovinou“ na účet milionů zbytečně zemřelých na celém světě se dělá vše, aby tato metoda už v každém zárodku naděje na úspěšnost a její zavedení, byla umlčena. Jiné racionální vysvětlení není možné. Jedinou nadějí za této situace je zájem veřejnosti, který nebudou moci média, odborná veřejnost a odpovědní ignorovat. J.Š. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (4 Votes)
Share

Komentáře   

+3 #2 Zdeněk 2016-12-28 23:00
Vládnoucí elita se diví, že jí nikdo nevěří a vinu svaluje na ruské propagandistick é servery. Oni si neuvědomují, že když lidem lžou, např. právě o devitalizaci, tak se o důvěru připravují sami. Obdobně je tomu u nuceného očkování dětí hliníkem a rtutí. Chybu nepřiznávají a s nikým o tom nechtějí diskutovat. Jsou to zločinci, protože za nimi zůstávají lidské oběti.
+2 #1 Dalibor Bartos 2016-12-23 17:56
I toto je jen jiná forma projevu vládnutí, tedy udržování národa v PŘIMĚŘENÉ TUPOSTI A V PŘIMĚŘENÉ CHUDOBĚ...

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)