Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 30.09.2022 16:56
  Díky Honzo... zdravíme z Kanady Dai Vernon (z komentářů na ...

  Read more...

   
 • 29.09.2022 14:36
  27.9.2022: DVTV • Debata Kos (z Jižňáku) vs. Marvanová (s ...

  Read more...

   
 • 26.09.2022 09:44
  Potkal jsem nedávno náhodně jednoho osmnáctiletého studenta Gymnázia ...

  Read more...

   
 • 26.09.2022 08:38
  Nejvzácnější osobnost, ještě s panem Krylem, na které můžeme ...

  Read more...

   
 • 24.09.2022 12:07
  Byl to krásný, nezapomenutelný večer ve společnosti tak vzácné ...

  Read more...

   
 • 23.09.2022 14:33
  Rusové ty nacistické zločince vyměnili za saudskou podporu ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Rysanek PatrikVS Olomouc při vazebním zasedání dne 29.11.2016 tak rozhodl pod vedením předsedy senátu JUDr. Vladimíra Štefana. Patrik Ryšánek tak zůstává ve vazbě za něco, co mu vůbec nebylo soudem prokázáno. Stížnost NS v Brně byla podána. Kdo byl svědkem soudních jednání u KS Brno, nepochybuje o tom, že v této kauze není hledána spravedlnost, ale děláno vše pro to, aby tento justiční zločin nebyl odhalen a s ním i zločinné postupy PČR a KS Brno pod předsedou soudu Mgr. Tomášem Kurfiřtem. Flagrantněji porušit právo na spravedlivý proces snad ani nelze více! Ani nabídka písemného slibu Patrika Ryšánka, kauce 1.000.000,-Kč, záruka patnácti důvěryhodných osob a Sodales Solonis z.s., nebyla vazebním senátem přijata. Neumím si představit, že by tento justiční zločin schválil i NS v Brně, případně ÚS ČR a v poslední instanci ESLP ve Štrasburku.

Připomínám, že soud přiznal současné eurokomisařce Věře Jourové za 33 dnů nezákonné vazby 2.700.000,-Kč, kdy žádala ještě o milion více. Nepochybuji, že i Patrik Ryšánek, spolu se svým otcem (už na svobodě), budou také žalovat stát za nezákonnou a zcela neodůvodněnou vazbu. Je jen škoda, že vysouzenou částku nebudou platit soudci podepsaní pod zločinnými rozsudky, ale daňoví poplatníci, kteří si tyto „zločince v taláru“ platí.

Vžijte se do situace člověka, který je zbaven svobody v rozporu s platnými zákony, nucen být po dlouhou dobu v prostředí, které na jeho psychiku a osobnost působí negativně. Ne každý je tak osobnostně a charakterově silný, aby to dokázal vydržet a beze škod přežít. Patrik Ryšánek není zdaleka sám. Mohu jmenovat další – Gilbert McCray, Lukáš Nečesaný, Vlastimil Pechanec, Albert Žirovnický, Milan Kájínek, Martin Barkóci, mladí muži z kauzy „Natálka“ (soudce se pomátl na rozumu a spáchal sebevraždu), ing. arch. Marek Řičář – těm všem bylo upřeno a je stále upíráno právo na spravedlivý proces...

Dokud budou mít skuteční pachatelé možnost ovlivňovat soudy a policii, ať už jsou její součástí či součástí mocenských struktur, nebudou tyto tragické případy ubývat. Jsou výzvou nám všem, abychom se osobní angažovaností, statečností, každý dle svých možností, zasazovali o změnu společenských poměrů v naší zemi.       

 

Jan Šinágl, 2.12.2016

* * *

Soudce Kurfiřt byl poslán veřejností do pekla – kdo vše s ním v něm skončí?!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (4 Votes)
Share

Komentáře   

+1 #1 7d6an 2016-12-03 15:06
Právník žalující stalinistku Semelovou neuspěl, není pozůstalý po Miladě Horákové.
zpravy.tiscali.cz/.../

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)