Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

Žádné události k zobrazení

Nejnovější komentáře

 • 02.12.2020 12:45
  Dokud nebudou činy, jsou veškeré řeči pro srandu králíkům ...

  Read more...

   
 • 02.12.2020 12:43
  Mírumilovnost stalinského Ruska se projevovala tak, že KGB ...

  Read more...

   
 • 30.11.2020 13:30
  Zeman chce po BIS jména ruských špionů. Z tajných informací dělá ...

  Read more...

   
 • 29.11.2020 12:11
  Chapeme to spravne, ze u zadne ze schuzek Martina Nejedleho v ...

  Read more...

   
 • 28.11.2020 13:48
  "Dokud se nezbavíme lží, tradice starověkého vzteku, dokud ...

  Read more...

   
 • 28.11.2020 13:44
  To vzdělané a bezcharakterní individuum na Hradě českých králů ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Michal Martin cernyPan Martin Michal dnes, 1. 4. 2017, slaví své 58. narozeniny. Manžel zpěvačky Heleny Vondráčkové se svěřil na sociálních sítích, že vzhledem ke  svým dnešnímHelenka a MM narozeninám stahuje všechny své žaloby na ty, které dlouhodobě žaloval a podával na ně trestní oznámení. Sděluje, že ho již tyto záležitosti několik let vyčerpávají a tak by se chtěl raději věnovat své právnické praxi.

Rád by pomáhal všem, kteří jsou neoprávněně trestně stíháni a rád by našel smírnou cestu i k redaktorům českého bulváru. Osobně se hodlá omluvit především Martě Kubišové, Janu Šináglovi, Wandě Hrycové a Karlu Trpákovi za soudní tahanice, které proti nim vedl či stále vede. Omluvit se hodlá i Karlu Gottovi, Václavu Havlovi, Lucii Bílé, Petře Janů, Evě Pilarové nebo Fero Feničovi, které v tisku hrubě urážel, když se postavili proti soudnímu procesu s Martou Kubišovou a vyzvali jeho ženu Helenu, aby se přestala soudit. Panu Janu Šináglovi se chce nejen omluvit, ale samozřejmě stáhnout veškerá trestní oznámení a žaloby, které na něho podal v posledních letech a která už dosahují rekordní výše 5.950.000,-Kč.

Hodlá se ale omluvit i celé rodině Jiřího Vondráčka za veškerá nepravdivá nařčení, kterými je obvinil, že chtějí získat majetek Heleny Vondráčkové a zničit její kariéru. Omluva prý bude patřit i zemřelému otci Heleny Jiřímu in memoriam. Martin Michal prý lituje všech dalších neoprávněných žalob, kterými roky sužoval své domnělé nepřátele, protože se obával, že usilují o jeho současný životní nadstandard, který si vybudoval vedle zpěvačky Heleny Vondráčkové poctivou prací. Hodlá se dokonce omluvit i soudům, soudcům a policii ČR, které vinil z nečinnosti, nebo výroků, jež stály proti jeho osobě. V roce 2017 by tedy rád vše napravil.

Je dobře, že člověk dokáže, byť po letech, přiznat svoji vinu, najít v sobě klid, pokoru a může tak očištěn nastoupit na novou část své životní cesty a předstoupit později i před nebeskou bránu, co by upřímně napravený kajícník. Je to jistě ten nejkrásnější dárek, který mohl své milované choti nabídnout k jejím nadcházejícím 70. narozeninám a i k těm svým, které slaví právě dnes.

Ze sociálních sítí zaznamenal

 

Jan Šinágl, 1.4.2017     

* * *

P.S.

Odesláno:

368 - sdělovací prostředky ČR

128 – soudy ČR

42 - galerie bulváru ČR

89 – novináři ČR

35 - média SLK

4850 - jednotná hudební fronta ČR

------------------------------------------

5462 - celkem

    

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.56 (9 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)