Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Nejnovější komentáře

 • 19.04.2018 17:51
  Jak je to u nás když někdo mluví, má své názory,a zveřejňuje ...

  Read more...

   
 • 19.04.2018 11:58
  To snad je jenom sen. Toto se děje v našem tzv. demokratickém ...

  Read more...

   
 • 19.04.2018 08:16
  Pane Skalský, každý se zajímáme dle své svobodné volby ...

  Read more...

   
 • 18.04.2018 20:58
  Pane Šinágle, pokud se budete více zajímat o AB a podnikatelskou ...

  Read more...

   
 • 18.04.2018 12:25
  Nebyla náhodou ta pomalu každý den v "státních" televizích ...

  Read more...

   
 • 18.04.2018 09:27
  Je to pořád stejné. Mluvíš pravdu? Nelíbíš se. Uděláme bubu.

  Read more...

Strojový překlad


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Masin Josef RnL pametni deskaByl jeden z mála důstojníků Československé armády, který chtěl bránit svoji rodnou zemi proti její okupaci nacisty a splnit tak vojenskou přísahu.Masin zemreli abychom zili Projevil aktivní odpor proti rozkazu vrchního velitele armády prezidenta Edvarda Beneše se zbaběle vzdát a odevzdat zemi bez boje.

Nevzdal se a bojoval v ilegalitě v odbojové skupině Tří Králové. Ve stejném duchu, lásce k vlasti a svobodě, vychoval i své děti. Odbojová skupina bratří Mašínů pokračovala ve stejném boji za svobodu země jako on – jen  nacisty vystřídali stejně zločinní komunisté. To, že generálmajor Josef Mašín není slaven, stejně jako gen. Vojtěch Luža, který jako jediným z 27 generálů naší armády padl se zbraní v ruce, svědčí jak hluboce je naše země stále zasažena komunistickým morem. Likvidoval po generace ty nejlepší syny a dcery země, její páteř, morálku a tím následně i průmysl, zemědělství a životní prostředí. Naše země nechá v klidu dožít mnohonásobného vraha Karla Vaše, parlament si zvolí svým prvním místopředsedou předsedu KSČM Vojtěcha Filipa, navíc usvědčeného jako agenta-udavače StB 75% hlasů v anonymním hlasování za mlčení médií, komunistického zrádce a kariéristu Ludvíka Svobodu oslavuje i současná armáda, která je členem NATO – kdyby země mohla zvracet, tak by v naší zemi vzniklo nové moře!

Za takovou zemi určitě generálmajor Josef Mašín nebojoval, stejně jako piloti RAF. Jejich osobní příklad, památka a odkaz je stále aktuální. Oni dobře znali cenu svobody – my se chováme jako bychom si ji zašli koupit do supermarketu až nám bude chybět…      

Jan Šinágl, 30.6.2017

* * *

Smrt poručíka Josefa Koreše a gen. Vojtěcha Borise Lužy rukama českých četníků…

Ve Vyškově pěstují kult osobnosti komunistického zrádce LudvíkaSvobody!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.43 (7 Votes)
Share
Přidat komentář