Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 13.09.2018 23:18
  Situace v Diplomatickém servisu byla zhodnocena komplexním ...

  Read more...

   
 • 24.08.2018 12:01
  Tento případ boje politických stran proti nepohodlnému vysokému ...

  Read more...

   
 • 24.08.2018 11:58
  Ke článku KDYŽ SE V PRAZE NĚKDO PŘÍLIŠ DOTKNE REŽIMU BENEŠ ...

  Read more...

   
 • 18.08.2018 07:31
  Pane Mikolášku, bohužel odkaz není funkční? Prosím o zaslání ...

  Read more...

   
 • 18.08.2018 07:16
  Vážený pane Pánku, první zpráva, potomci JAB o tom moc neví.

  Read more...

   
 • 18.08.2018 06:37
  www.mikolasek.net/cz/68 (http://www.mikolasek.net/cz/68) ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Michal a VondrackovaSenát MS Praha ve Spálené ve složení: předsedkyně JUDr. Iva Suneghová, JUDr. Blanka Bendová a  Mgr. Kateřina Sedláková, rozhodl dne 19.10.2017 ve sporu o jeden MSP MM HV RF Hobby prg 191017naprosto standardní článek. Média jsou jich plny už roky v rámci Ústavou ČR a LPS garantované svobody slova a projevu.

Rozsudek a jeho zdůvodnění bylo vzorové, stejně tak jako závěrečná řeč obhájce žalované. Naopak závěrečná řeč za žalobce, byla o ničem, více udělat ani nešlo… Celé jednání si můžete poslechnout ZDE a rozsudek se zdůvodněním ZDE. Přeji poučný poslech. Tak má sloužit právu, spravedlnosti a občanům, nezávislý soud – bránit základní demokratické hodnoty.

Helena Vondráčková vydělávala kdysi miliony, s nikým se nesoudila, byla oblíbená a populární až do doby rozchodu se svým německým manželem. Po svatbě s Martinem Michalem vydělané miliony začaly ubývat a s nimi i její popularita a počet úspěšných, vyprodaných, velkých koncertů. Dnes vystupuje před menším publikem, častěji jako host. Její koncerty jsou zrušovány pro nezájem. Musela dokonce zastavit bance i svůj rodinný dům Řitce…

Jaká rozdíl ve srovnání s Martou Kubišovou. Její závěrečné turné i předchozí koncerty, jsou beznadějně vyprodané - lidé zoufale shánějí lístky na poslední chvíli. Národ nezapomněl. Oceňuje její pěvecké a charakterové vlastnosti - a děkuje tím nejlepším možným způsobem za její pevný charakter a vše co pro svoji rodnou zemi udělala a dělá.

Těším se na poslední koncert Marty Kubišové v jejích rodných Českých Budějovicích v den jejího životního jubilea 1.listopadu 2017 od 19:00 hod. Diváci ČT o tento zážitek nepřijdou. Bude pořízen záznam koncertu.

Přál bych stejně tak vyprodaný koncert i Heleně Vondráčkové v lednu 2018 v O2 Aréně v Praze, také k jejímu životnímu jubileu, které už proběhlo v létě…

 

Jan Šinágl, 24.10.2017       

* * *

Alexandrovci VondrackovaZeman prý ocení svou voličku Vondráčkovou. Fandila i Babišovi

Další jméno ze seznamu oceněných 28. října na Pražském hradě vyplouvá na povrch. Nebude jím nikdo jiný než volička a fanynka prezidenta Miloše Zemana a vítěze voleb Andreje Babiše Helena Vondráčková. Na kvalitu nehleďme, hlavní jsou názory. O rozhodnutí z Hradu informoval deník Blesk.

Jak se o vyznamenání pro Vondráčkovou rozhodlo? Velmi pravděpodobně po slovech jejího muže Martina Michala: „Tak aby bylo jasno. Před volbama máme rozhodnuto. Volíme Zemana a ANO,“ uvedl letos v dubnu. Michal také fakt, že jeho manželka dostane metál nepopřel.

Zeman zásadně oceňuje své voliče a ty, kdo mu pomáhali dostat se do prezidentského křesla. Tak jsme už na Pražském hradě viděli Jiřinu Bohdalovou, Filipa Renče, Roberta Sedláčka, Karla Srpa a tak dále. A samozřejmě nevynechává ani bývalé komunisty, případně rovnou členy komunistických vlád. Doufejme, že tentokrát to bude poslední ostudný 28. říjen.

http://forum24.cz/zeman-pry-oceni-svou-volicku-vondrackovou-fandila-i-babisovi/

* * *

P.S.

Mimochodem je zajímavé, že kdykoliv je v BLESKu téma Martin Michal a Helena Vondráčková, nejsou u článků nikdy připuštěny komentáře - na rozdíl od ostatních článků? Proč asi, když BLESK píše tak vstřícně o této dvojici?  V tomto případě píše BLESK bohužel zcela lživě o vyprodaných koncertech Heleny Vondráčkové. Stejně tak je vypovídající, že komentáře nepřipouští ani Forum24 – u všech článků. To u jeho obsahu nepřekvapuje, byť občas zveřejní dobrý článek jako tento. Zákaz komentářů je vypovídající - stejně jako jejich povolení - o skutečné kvalitě webu a jeho obsahu. Nepochybuji, že paní Marta Kubišová je ráda, že jí stihl vyznamenat president Václav Havel. Kvalitu zpěváka neurčuje pouze kvalita jeho hlasu, ale především kvalita jeho charakteru!

J.Š.27.10.2017

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.33 (6 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)