Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 23.05.2019 13:03
  Orwel je velká pravda. Velmi dobře to bylo slyšet za ...

  Read more...

   
 • 20.05.2019 21:49
  Dříve se psalo: OBYČEJNÝ NACISMUS. Míněny koncentráky ...

  Read more...

   
 • 16.05.2019 15:56
  Opravdu je to tak jak jste to napsal. A naše "demokracie"?

  Read more...

   
 • 16.05.2019 11:41
  Dobrý den, posledních pár článků na Vašich stránkách zase tak ...

  Read more...

   
 • 13.05.2019 09:55
  Pane Stupko, bohužel jsme zemí, kde kádrování, negaci a ...

  Read more...

   
 • 12.05.2019 20:52
  Pane Šinágle, je mně to již trapné, opakovat to neustále ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

„Nejde o to co pan Zeman říká. Jde o to kam nás tahá. Směrem na východ. Abychom Rusku pomáhali rozbíjet Evropskou Unii. Všechny jeho ostatní řeči jsou mimo mísu. S Klausem udělali Oposmlouvu, s Klausem tahají tento stát na východ. Havel byl jen pro davy přestávka.“ K.Mrzílek

Posuďte sami, vytknout se mu nedá mnoho. Jen měl zmínit, kolik z 11 miliard určených pro „neziskovky“ jde na platy zaměstnanců (drtivá část), že v této souvislosti je podáno TO na ombudsmanu Annu Šabatovou, že v kauze Budišov byli vyšetřující policisté odvoláni, důkazy zničeny, kdy hrozil konec ČSSD (ovládala justici i policii korunní svědek ing. arch. Marek Ríčař byl 5 let v ochranném programu pro svědky a byl odsouzen na 7 let nepodmíněně!) a připomenout i kauzu JUDr. Zdeňka Altnera. Zemana nemusím, ale to mi nebrání ocenit jeho projev. Osobně budu volit Pavla Fischera. Má největší potenciál sjednocovat rozdělenou společnost a vyvážit náš vztah k Východu a Západu, kdy přílišný příklon na Východ by byl pro budoucnost naší země a morální hodnoty které ctíme, sebezničující.

Vystoupení Adreje Babiše

* * *

Koho volit presidentem České republiky?

Mým spoluobčanům

Historie Čapího Hnízda taková jaká byla a je

Nezapomínejme - 3.1.2011: Koalice ODS, TOP09, Věcí veřejných a Václava Klause: Vláda korupční zodpovědnosti

Andrej Babiš aneb Čert malovaný na zeď

Vánoce 2017: Statečná rodina ing. arch Marka Řičáře, kterou jsem měl čest poznat

Bývalý vysoký důstojník protimafiánského útvaru plk. Mgr. Jiří Komárek - místo poděkování a vyznamenání odsouzen!

Malá: Komárek mluvil o vztahu vyšetřovatele Čapího hnízda s mafií

* * *

Poznal jsem plk. Jiřího Komárka osobně, čestný poctivý policista, který jednal dle čl. 23 Ústavy ČR a LPS, kdy demokratické instituce země selhávají. Soudkyně ho odsoudila. Neměla odvahu ho osvobodit právě ve smyslu a duchu Ústavy ČR. Věřme, že ministr vnitra zbaví plk. Komárka mlčenlivosti a veřejnost se dozví plnou pravdu o Čapím Hnízdě!

ČP = Čisté Hodnoty - ČT = Čistě Totalitní!

 

Jan Šinágl, 10.1.2018

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.33 (3 Votes)
Share

Komentáře   

0 #3 Oldřich Musil 2018-01-12 18:15
K:Václav - Patří tento národ vůbec do západní civilizace? Vždyť ho tam stejně nikdy srdce netáhlo.
0 #2 Václav 2018-01-12 15:56
Ve středu nám ČT zopakovala smrt Jana Masaryka. Náš prezident MZ slíbil, že se u Putina zeptá, zda by přece jen něco nebylo, kdo Masaryka vystrčil na rampu uloženo sovětských neprodyšných archívech,ale už věděl předem, že tam po tak dlouhé době !! nic stejně nebude.
A tak se diskutovala s Putinem mezi dveřmi otázka, jak likvidovat české novináře,Perout ka už byl vyřízen a novináři jsou oblíbené zemanovské póvl téma.Ti se k tomu ani pořádně neozvali, je jim to jedno, na mnoha místech noviny už dokonce ani v poledne stejně nekoupíte a předplatitelům je roznášejí šéfredaktoři, do ciziny už také chodit přestaly, nevyplatí se to a česká pošta tím zaznamenala další úspěšný krok proti svobodě tisku a přístupu k informacím.Kdyb y na Západě nějaký prezident prohlásil, že je třeba novináře likvidovat, druhý den už by nebyl.U nás je vše naopak, máme všeho dost a po co ještě nějaké noviny a pokud ano,tak jen Haló noviny či v internetu Parlamentní listy nebo Soukupův TV Barrandov.¨
+2 #1 K. Mrzílek 2018-01-11 18:56
Nejde o to co pan Zeman říká. Jde o to kam nás tahá. Směrem na východ. Abychom Rusku pomáhali rozbíjet Evropskou Unii. Všechny jeho ostatní řeči jsou mimo mísu. S Klausem udělali Oposmlouvu, s Klausem tahají tento stát na východ. Havel byl jen pro davy přestávka.

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)