Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 19.03.2019 13:45
  Vždyť ale majitelé farmaceutických komplexů snad taky trpí ...

  Read more...

   
 • 19.03.2019 09:30
  Bohužel moc a peníze stále vítězí nad morálkou. Vydávají ...

  Read more...

   
 • 18.03.2019 23:00
  Ve světě to ale nikdo nikomu nezakázal. Proč to neodzkoušeli ...

  Read more...

   
 • 18.03.2019 18:07
  Dobrý den, to se musíte zeptat na onkologických pracovištích ...

  Read more...

   
 • 18.03.2019 16:55
  Dobrý den, když není zájem o metodu pana Fortýna v ČR, proč se ...

  Read more...

   
 • 17.03.2019 18:16
  Jinak co je to za úchyla co vám tady permanentně dává najevo ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Poslankyně za ODS Miroslava Němcová je teď rozhořčená, že existuje „tajný mocenský politický pakt” mezi ANO a KSČM. Neměla by ale být vůbec překvapená. Jde v podstatě o stejný model, který sama jako poslankyně podpořila, když byl v Babišově situaci před dvaceti lety Zeman. … Ty neustálé řeči o morálce z úst nemorálních už mají normální občané „plné zuby“. Schopný premiér pracuje, peníze nepotřebuje. Neschopná opozice nepracuje, peníze  potřebuje… Na hrubý pytel hrubá záplata.

 

* * *

Jak Kalousek studoval angličtinu na MO a jiné utajené příběhy…?!

Tak proběhl „odprodej“ výstrojového materiálu armády za náměstka ministra obrany Kalouska v době povodní!

 * * *

Kdy bude odsouzen poslanec Kalousek?!

Stanjura = tlučhuba, aneb soudružsky a jednotně: „Všichni v jednom šiku, za korupční republiku!“

Babiš koná, většina ostatních dělá jen to jediné co umí dokonale – nekonat a neustále žvanit o ničem

* * *

Neustále připomínáme zločiny komunistů, ale KSČM nenapadá nikdo, ani skutečné komunistické pachatele, zločince a vrahy, žijící mezi námi. Žijí si nadstandardně, s vysokými důchody a vysmívají se dodnes svým obětem. Lůza a zmanipulovaní se zmohou jen na házení lahví na premiéra, jako by on byl pachatelem všech komunistických zločinů proti lidskosti:

Babiš je reinkarnace zla. Nepodporujte vládu, vyzývají demonstranti poslance

Zatímco se ve Sněmovně jedná o důvěře menšinové vládě ANO a ČSSD s podporou komunistů, tak na Malostranském náměstí se schází demonstranti a vyzývají poslance, aby vládě Andreje Babiše důvěru nedali. Transparent proti vládě vyvěsili i poslanci Pirátů. „Bude to demonstrace, na kterou nezapomenete,” vzkazuje poslancům sedícím v nedaleké Sněmovně z Malostranského náměstí jeden z protestujících, Ziggy Horváth. „Jsme tu proto, že nechceme, aby se tu dnes schválila důvěra vládě. Babiš je reinkarnace zla,” pokračuje a vyzývá zhruba stovku protestujících, kteří se kolem 13. hodiny na Malostranském náměstí shromáždili, aby byli hlasití, aby je slyšeli i poslanci v jednacím sále. Hlavními důvody protestů jsou vznik vlády s trestně stíhaným premiérem, která je navíc opřená o hlasy komunistů. Oficiální demonstrace je na náměstí plánována na 15. hodinu. Protestující se však u Sněmovny srocují už od rána. Desítka jich pokřikovala „ruský švábe” i na prezidenta Miloše Zemana, když po projevu opouštěl Sněmovnu. [celá zpráva]. Ne vládě oligarchy, bolševiků a podržtašek, vzkazují Piráti. Svou formu protestu si na středeční odpoledne naplánovali i poslanci Pirátů, kteří z balkónu na Malostranském náměstí vyvěsili billboard, na němž stálo „ne vládě oligarchy, bolševiků a podržtašek”. …

Ziggy Horváth je znamý „demonstrátor“, mluvčí Vladimíra Hučína, kterému jsem také kdysi důvěřoval. Bezcharakterní člověk s temnou minulostí se kterou se nechlubí. Samozřejmě, že Hučín napadá Babiše, ale odvahu přijít neměl. Za to na svém webu je „hrdina“, kde opakuje stále stejné dokola už roky. Nyní píše: „Pokud bych nebyl za svoji protikomunistickou činnost oceněn statusem válečného veterána 3.odboje, tak bych asi dnes uznání vrátil s tím, že nechci být zařazen s takovými "odporáři" jako je František Stárek, Jan Princ a jim podobní, jako je např. 'užitečný idiot' Ing.Tomáš Hradílek.“

Není nad „zásadovost“ válečného „hrdiny“, který v žádné válce nikdy nebojoval. Nejde mu o nic jiného, než jako známému „skrblíkovi“ nepřijít o výhody, které status válečného veterána obnáší.

Sluší se také připomenout, že podivná organizace „bez komunistů.cz“ pořádala v roce 2015 na Václavském náměstí 21.srpna mítink, pod patronací TOP 09. Chtěl jsem je podpořit a požádal o slovo, abych připomenul i 70.výročí slavného návratu pilotů RAF domů (13-15.srpna 1945), kdy museli cca 3 měsíce čekat, než „odslaví“ Rudá armáda. Nebylo mi uděleno. Pan Petr Marek, předseda spolku, odmítl tuto informaci oznámit. Požádal jsem vedle stojícího poslance Kalouska, zda by se o tomto výročí nezmínil ve svém chytaném projevu? Jeho odpověď: „Už mám projev připraven.“ Podobně odmítli i ostatní politici z řad TOP 09…   

 

Jan Šinágl, 17.7.2018

* * *

Čáslav 18.6.2018: Vernisáž výstavy k 50.výročí největšího zločinu v naší zemi - ignorovala média, politici, veřejnost nevěděla…?!

Praha 27.6.2018: MO „Na Valech" - natáčení zasedání VSR a výstavy k 50.výročí okupace SRPEN 1968 nevítáno…?!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (12 Votes)
Share

Komentáře   

-4 #6 Jan Šinagl 2018-08-09 15:28
Pane Stupko, "co by bylo kdyby bylo" je podvědomým vyjádřením věčně potřeby českého člověka mít ve všem jistotu předem. Tu už slibovali komunisté. Život je o naději, ne "jistotách". Podporuji každého, kdo v jejím jménu koná, nehledám na něm jen chyby jak je u nás "národním sportem". Ty máme každý, pokud si nemyslíme, že jsme Bůh. Proč předjímáte, že nebudu respektovat rozhodnutí soudu? Byť česká justice odsuzuje a posílá mnoho nevinných do vězení, nelze nerespektováním jejích rozhodnutí podporovat ještě více bezpráví, následný růst chaosu a zločinnosti. Nepřekvapuje mne, že stále stejní lidé se zajímají o moji osobu a jen o určité články a témata.
+3 #5 Rudolf Stupka 2018-08-08 18:48
Děkuji za odpověď. Znamená to, že pokud bude pan Babiš pravomocně odsouzen, budete jako občan respektovat rozhodnutí nezávislého soudu?
-6 #4 Jan Šinagl 2018-08-08 16:03
Dobrý den pane Stupko, předpokládám to samé jako Vy a každý slušný občan, dozví-li se o jakémkoliv možném porušení zákona kýmkoliv - splněním své občanské povinnosti.
+6 #3 Rudolf Stupka 2018-08-08 15:48
Dobrý den pane Šinágle, můžete mne prosím napsat, co by musel pan premiér udělat, aby jste mu přestal důvěřovat. A co by jste pak udělal.
-11 #2 Jan Šinagl 2018-07-19 10:58
Obávám se, že k praktikám StB máte možná blíže Vy pane "gsm"? Vždy to bylo o charakteru, zbabělosti, odvaze, ochotě bojovat, riskovat, obětovat se, ne o ideologiích. Naříkat, pomouvat, podezírat, nepodepisovat se, je nám vlastní, hlavně sám nic nedělat, nepopudit a neohrozit svoji "pohodu". Je pro většinu stále na prvním místě. Bohužel, stále upřednostňujeme "jistoty" před nadějí. Proto stojíme na místě, resp. se nám minulost neustále připomíná a vrací v různých formách. Že by neexistoval "svazek" na premiéra i na mne je málo pravděpodobné. Útoky na premiéra i na mne jen potvrzují správnost cesty. ROP mi dodnes neposlal seznam mnoha dalších "Čapích hnízd" o kterých by se mělo především mluvit i o jejich vlastnících? Těžko slouží veřejnosti tak jako Čápí hnízdo? Stížnost byla podána a neřeší se - podle očekávání... Média to nezajímá, vytačí si s OLAFem. Dále JUDr. Hana Marvanová vystupuje v médich, káže nám o dobrých mravech, kdy se na její skandální soud žádná média nedostavila. Informace o této nemravné osobě naleznete pouze na tomto webu. Tlaky na Sodales Solonis z.s. ze strany státních institucí sílí, stejně jako na mne, včetně anonymního vyhrožování mobilem či poštou. Je vyhovováno nepodloženým podnětům zločinců, zatímco mé podložené odkládají dříve či později. Uvidíme, zda i můj poslední podnět PČR - krádež "za bíleho dne" cca 300 milionů bude také odložen. Docela bych uvítal ocenění PČR a SZ. Zatím mne jako "poděkování" jen stěžují moji každodenní práci. Zloději dobrovolně neodejdou a budou vždy svoji moc využívat ke kriminaizaci těch, co na jejich zločiny upozorňují. "Lid" tomu rád uvěří, stejně jako v 50. letech, pokud většina médiií se bude chovat jako služka a neplnit co má. Ovčan chce své jistoty předem, občan koná ve jménu naděje. "Jistoty předem" jen podporují zlo a danný stav. Ještě máme káždý svobodnou volbu.
+12 #1 gsm 2018-07-19 07:31
Ve vší úctě, pane Šinágle, ten nenávistný Babišův projev na půdě poslanecké sněmovny dokážete nazvat "umravněním"? Ve vaší nepochopitelné adoraci karierního komunisty a s velkou pravděpodobnost í i agenta ŠTB nevidíte realitu? Možná vede složku i na Vás...

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)