Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

pá čvc 29 @18:00 - 10:00PM
Praha Velvyslanectví Švýcarska: Oslava státního svátku

Nejnovější komentáře

 • 02.07.2022 12:37
  Dieses sechsjährige Mädchen wurde von den Russen getötet, als ...

  Read more...

   
 • 02.07.2022 12:33
  Tuto šestiletou holčičku Rusové zabili když spala ve své ...

  Read more...

   
 • 02.07.2022 11:52
  Dnes si připomínáme hned několik výročí vztahujících se k 2.

  Read more...

   
 • 02.07.2022 09:00
  Proč by měl mluvit p. Dunajszky slovensky? Mluvil svým jazykem ...

  Read more...

   
 • 29.06.2022 15:32
  Dobrý den pane Šinágle, je to bída. U desky na památku generála ...

  Read more...

   
 • 28.06.2022 11:54
  Poprava Milady Horákové a 247 mužů. 4495 zemřelých ve vězení.

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Kennedy citat metro 2018Dne 27.11.2018 jsem natočil video níže. Exekutorský vykonavatel Petr Kašník, soudního exekutora Mgr. Jana Beneše z Prahy-západ, porušil flagrantněZebrak 335 271118 platné zákony a předpisy. Zachoval se jako loupežník, kdy i sousedé byli zděšeni a zavolali Městskou polici v domění, že je můj dům vykrádán zloději. Měli pravdu.

 Vykonavatel odmítl počkat až přijedu z OS Mělník, ačkoliv šlo o jeho první úkon ve věci. Nezajímali ho cenně věci, ale počítače, můj pracovní nástroj, včetně zálohovacího disku, kde je uchována celá moje práce pro svobodu a demokracii jak ve Švýcarsku, tak v České republice, včetně soukromé korespondence a osobních údajů mnoha tisíců osob z řad mládeže, politiků a dalších veřejně známých osob z Evropy, USA, Kanady. Navíc včetně dokumentů sídla obou spolků v mém domě, dokladů, účetnictví, které už 11 dní paralyzují moji práci, včetně blokování komunikace s úřady. Jde prokazatelně o zločinné spolčení, s konečným cílem mne zbavit majetku a znemožnit moji práci nezávislého publicity a angažovaného občana. PČR a odpovědné instituce demokratické země by měly urychleně konat.

17.listopad 2018 a hořkost na začátku Adventu

Chci doufat a věřit, že exekuce bude včas zastavena, zrušena a viníci potrestáni. Akutně hrozí  vydražení mého domu „za babku“ o který nenávratně přijdu a na který se celý život dřeli moji rodiče. O to těmto zločincům jde. Důkazů ve formě telefonních rozhovorů, SMS, kdy mi  bylo soukromými osobami sdělováno předem, co má v plánu exekutor a kdy vyjdou nepravdivé články v médiích o exekuci (PL a F1) mám dost. Mj. jsem byl fyzicky napaden soudním exekutorem Mgr. Janem Benešem, když jsem odmítl podepsat protokol o zabavených věcech v jeho kanceláři (jeden počítač chyběl a byl vyžadován podpis bez mé poznámky, že počítač se nachází neznámo kde už 24 hod., načež mne soudní exekutor primitivně fyzicky a slovně napadl.) 

Ve věci je podáno na PČR trestní oznámení za fyzické napadení a nezákonné zabavení pracovních prostředků. Bude podána žádost o navrácení věc k rukám soudního exekutora a  stížnosti na všechny instituce, které ze zákona mají soudní exekutory kontrolovat: k exekučnímu soudu v Berouně (nařídil exekuci), OS Praha západ (jmenoval  soudního exekutora), vedení České exekuční komory, MsP a také stížnost k ÚOOÚ. Budu informovat i NSZ a Ústavní soud ČR.

Informoval jsem i  BIS, protože se jedná o zřejmé zločinné spolčení, zasahující do nejvyšších pater politiky naši země. Není náhodou, že byl zabaven jen počítač s daty, krátce po zveřejnění části závažných informací, které jsem obdržel přímo z ministerstva, zaslal je obratem všem hlavním médiím a která dosud mlčí?

Jsem v podobné situaci jako Pavel Wonka – také jsem trestán za víru v zákon. Jakoby se společnost jen přejmenovala, kdy zákony často neslouží spravedlnosti, ale jsou zločinci zneužívány. Pokud společnost dovolí zákonem trestat a likvidovat slušné občany, hraje si na potěmkinovskou spravedlnost, kdy bude trestán každý, kdo stávající zločinné korupční struktury, ohrožuje. Takovýto systém, který je dědictvím předešlého zločinného systému, ohrožuje celou zemi, tedy každého komu je svoboda drahá a neváhá pro ni také něco udělat. Blahobyt, nezřízený konzum věcí a elektronických informací, nás přeprogramoval a učinil snadno manipulovatelnými. Teprve obnovením normální lidské komunikace může začít změna, jinak na to doplatíme všichni.     

Demokracie, svoboda slova, projevu a právo veřejnosti na  informace, jsou v naší zemi v akutním ohrožení. Jsem tak nucen a povinován jednat ve smyslu čl. 23 Ústavy ČR a ZLPS, kdy demokratické instituce státu selhávají. Informace budu šířit dokud to bude možné.

 

Jan Šinágl, 7.12.2018

* * *

Promiňte, ale nyní se nepodepíšu, už zase mám strach…

Jan Šinágl přišel o počítač

Šinágl

Brutální útok na svobodu slova, který si nedovolili ani komunisté!

17. listopad 2018 a hořkost na začátku Adventu

* * *

Výbušná výpověď: Čtveřice vyšetřovatelů promluvila. Kauza Čapí hnízdo vznikla na příkaz Chovance, tvrdí.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.80 (5 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)