Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 03.08.2020 16:18
  Tiago z Brazilii. Jsem Tiago Borges, brazilec, je mi 29 let ...

  Read more...

   
 • 03.08.2020 11:02
  Vážený pane, prosím, přijměte mé upřímné pozdravy. Přišel ...

  Read more...

   
 • 03.08.2020 11:00
  Jsem velmi překvapen, že paní Chaloupková má takové problémy ...

  Read more...

   
 • 03.08.2020 09:07
  ... Když tam byl přivezen, nedopravili ho do nemocničního ...

  Read more...

   
 • 03.08.2020 09:06
  Připomínám, že Magnitského zákon schválil i Evropský parlament.

  Read more...

   
 • 03.08.2020 09:03
  JÁ NIC, JÁ PRÁVNÍK. P.W. Zničení Pavla Wonky s následkem smrti ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Abraham Lincoln: "Nic není spořádané, co se neřídí spravedlivostí."

Vojtěch Cepl st. „Aby nám vládly zákony, ne lidé.“

* * *

Lidsky nám je soudce OS Děčín Mgr. Jaroslava Nováka líto, ale nelze neuveřejnit plné informace vzhledem k jeho obětem, které se nemohli bránit a kterým bylo upřeno Ústavou ČR zaručené právo na spravedlivý proces. Navíc se jedná o osobu veřejnou s takřka neomezenou a nekontrolovatelnou mocí nad životy a osudy lidí, kdy ochrana soukromí nesmí mít přednost. Jinak se budeme chovat také jako dementi, ohrožující dobrovolně sami sebe!

Je skandální, že jeho okolí, ačkoliv o jeho nemoci včas vědělo, ho nechalo roky soudit. Je to i ostuda české justice i naší společnosti, která tento stav dopustila. Stejně tak je ostudné mlčení veřejnoprávních médií. Můžeme tak plným právem hovořit o těžce nemocné zemi, která se nachází v hlubokém mravním úpadku a pokračujícím rozkladu základních demokratických hodnot. Níže si můžete přečíst 5 dokumentů:

 

22.4.2019: Pořad „Záhady Josefa Klímy“ o soudci s Alzheimerovou nemocí, informuje na Seznamu.cz za 14 měsíců po první informaci na tomto webu, navíc nekonkrétně a nepřesně?

* * *

Usneseni soudce OS Děčín Mgr. Jaroslava Nováka – 22.12.2005

Stížnost Kláry Černé k rukám předsedy OS Děčín Mgr. Jiřího Gloce – 10.3.2015

Protokol z jednání soudce OS Děčín Mgr. Jaroslava Nováka – 16.4.2015

Rozsudek  soudce OS Děčín Mgr. Jaroslava Nováka – 16.4.2015

Dopis ve věci  předsedy OS Děčín Mgr. Jiřího Gloce k rukám advokátky JUDr. Ing.  Ivany Spoustové Ph.D. -5.1.2016

Usnesení samosoudkyně OS Děčín Mgr. Radky Mazurkové o zastavení řízení – 2.3.2018

(Samosoudkyně Mgr. Radka Mazurková spolupracovala se soudcem Mgr. Jaroslavem Novákem. Nyní vyřizuje jeho „pozůstalost“.)

 

Jan Šinágl, 4.5.2019

* * *

Nezákonný senát 18.4.2019: Obdivuhodný výkon ing. Petra Vlčka proti justiční a „neziskové“ mafii!

* * *

4.5.2019: komentář u videa „Soudil mne roky soudce s Alzheimerovou nemocí“

Illuminátor

Bavme se narovinu a nazývejme ten morální odpad v taláru správnými podobnými slovy. Nic jako soudce, a jestli tam nějaká taková osoba existuje mezi něma, tak by se měla zamyslet v čem to vlastně a pro koho, posléze rozhodnout, buď jim ty prachy stojí za tu špínu nebo ne evidentně si připadají nedotknutelní a taky že jsou, dokud lidé nepochopí co se děje, že tady už není o čem diskutovat, sleduji to celý život tak detailně jak jen můžu a nemusím už víc, teď už se mi jen stále a pořád potvrzuje jedna jediná pravda. A né že moje, nebo tvoje nebo vaše, ale pravda ve smyslu PRAVDY. Jedna jediná. Může být odlišná leč v základu se musí shodovat všechny verze tedy. Hitler byl zlý tj. pravda jedna jediná, stejně jako je pravda že ten bezcharakterní soudcovsko-právnicko-politicko a nevím čeho všeho -icko na to už nenecházím slov, jaké je nějaké nejhorší možné označení vyjadřující absolutní zlo nejhorší možné zkažené prostě nevím co by bylo horší, oni jdou na roveň tomu co sem viděl v dobových dokumentech že se dělo za 2sv. V jistém úhlu bych se nedivil kdyby to tou nenápadnou podlostí právě ještě že trumfli, navíc mrtvé po Hitlerovi můžeme vidět dodnes, kdežto mrtvé, zničené, uvláčené a jinak odrovnané, vidíme jen krátce někde zoufale volat o pomoc do doby než se ty špíny postarají o to, aby to uklidili.. A já už na tohle absolutně nemám nervy, a hlavně nemám nervy na ty trapné diskuse o nějakých zákonech, právu, nebo dokonce ústavě. No to prostě ne, já nejsem žádný retardovaný debílek, který by jim to žral, vidím jim pod ty masky tak dobře až mi to ničí žaludek, jsou to nebezpeční zločinci, a prací policie je abych to viděl zavřené všecko do jednoho v oddělených celách a už dávno mělo proběhnout největší vyšetřování na této planetě. Tedy něco jako dnes je hon na nacisty, kteří jen tak mimochodem, neměli na vybranou, byli k tomu co dělali nuceni, kdežto dnes nikdo nikoho k ničemu nenutí, a páchají se mnohdy zvěrstva .. no na stejné úrovni to není, ale to jako na to chcete zase čekat ? A jak vám dají povel budete zase nastupovat poslušně do těch vlaků ?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (1 Vote)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)