Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 30.05.2020 10:44
  Nejen barvy, ale i charaktery časem blednou. Pane plukovníku ...

  Read more...

   
 • 30.05.2020 08:44
  Ústupčivost. Čechů hlavní úspěch komunistické normalizace.

  Read more...

   
 • 26.05.2020 13:57
  Když se jedná pouze podle zákonů, spravedlnost ostrouhá.

  Read more...

   
 • 24.05.2020 12:19
  Prozatím nám je dovoleno kritizovat zatím co komunisté konají.

  Read more...

   
 • 24.05.2020 07:40
  Svět kanonů a raket nahradily rudé knížky a hoaxy. Chceme ...

  Read more...

   
 • 23.05.2020 11:24
  Česká objektivita připomíná jednonohého invalidu. Genocida ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Je to jeden ze sporů této rodiny proti svému okolí, na kterém se v součinnosti podílela obec Lubník, Vodovody a kanalizace Jablonné, Vodoprávní úřad Lanškroun a také Policie ČR. Společně ponížili rodinu Habermanovou tak, že byla téměř rok bez pitné vody, chodila se mýt a koupat k přátelům a nenašel se nikdo z institucí, kdo by se jich zastal. Kdyby nebylo německé velvyslanectví, tak by možná byli bez vody ještě dnes.

Starosta obce Lubník vypracoval na žádost policie posudky na své občany Brigitte Grossmann a Wolfgang Habermann, Lubník 59. tendenčně a neobjektivně. V posudcích vypracovaných na žádost Policie ČR dokonce třikrát v různou dobu. Poprvé rodinu pošpinil v druhých posudcích nás již uvedené osoby, které neznal a potřetí ve vyjádření v soudním řízení potvrdil starosta obce Lubník první posudky. Tento týden se konalo soudní řízení u Vrchního soudu v této věci t.j. proti obci Lubník.

Vrchní soud potvrdil ve všech bodech naši žalobu. Obec Lubník se musí rodině Wolfganga Habermana (které bylo v roce 2006 protiprávně odňato právo napojit se na veřejný vodovod) písemně za tyto lživé posudky omluvit. Rozhodnutí Vrchního soudu je tímto precedenční a platí pro všechny obce a města v ČR, které nebudou moci psát ke škodě občanů skryté lživé posudky.

Rodina, stále žijící v této obci poukazuje na skutečnost, kdy starosta "včetně jeho nohsledů", praktikuje protizákonné jednání. O sporu jsme informoval i v ČT zpravodaji, pana Habermana jsem se několikrát zastával i před úřady, obhajoval jsem ho na diskuzním fóru obce, kde jsem si vysloužil takové reakce, že muselo být následně fórum zrušeno....

Před Krajským soudem stále vede rodina Habermanova spor s VAK Jablonné, které je v r. 2005 protiprávně odstavilo od přívodu vody, nové napojení neumožnilo, přistavilo jim cisternu, kterou chtěli pak proplatit atd....

Nové vedení VAKu sice přichází s možností mimosoudního vyrovnání, na které ale postižená a ponížená rodina nechce přistoupit.

Poznámka: Starosta obce už není ten, který rodinu pomlouval, ale jeho bratr. Budu čekat až bude omluva publikována a zveřejním ji.

https://www.facebook.com/wolfgang.habermann.7/posts/3188606124502401

* * *

Na počest pana Habermanna a státního svátku Švýcarska

 

J.Š.17.12.2019

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (1 Vote)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)