Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 16.07.2024 05:37
  Co jsou konspirace? Referáty soudců, usnesení, které vyloží věc ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 17:09
  Karma vzkazuje poškozeným: Není třeba se mstít. Jen se posaďte ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 09:31
  Honzo, k Tvému článku "Všesokolské slety......" nesouhlasím s ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 09:26
  Bravo Barboře - presentovala naši zemi lépe, než všichni ...

  Read more...

   
 • 01.07.2024 10:19
  Chirurgický nůž na Sudety Na našem severu, v Sudetech, ale ...

  Read more...

   
 • 29.06.2024 13:14
  ČLK Seminář info: Moje vystoupení se obešlo s prezentací sotva ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

This is how the folk "flute player" played the Russian song  just down the street from the Thanks America monument before the start of the 2022 Convoy of Liberty, when Pilsen residents thanked the US Army for liberating Pilsen.

Of course, I will offer the free copyright - for the video below - to Russian state television, which will be happy to welcome and accept my offer. It should be noted that without the material help of the West, the Red Army would not have succeeded against the Nazis. Evil tongues claim that even today in Ukraine Russian soldiers are supposed to wear American-made boots. Ukrainian ambassador to the Czech Republic: "Russia is a fascist state. It has no moral right to celebrate the end of World War II in Europe!" J.Š.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentáře   

-1 #1 Jan Šinagl 2022-05-11 18:25
President Klaus again "excelled" when he warned against integrating war refugees from Ukraine into the Czech environment: "Today's Ukrainian society, its traditions and way of life are very different from ours."

It was as if he was unconsciously expressing fear and concern lest the Ukrainians, by their moral maturity, threaten the moral decline of our country, which he himself had greatly influenced. The integration of Ukrainians into Czech society can only benefit it and limit the harmful influence of such unscrupulous people as Václav Klaus.

This also applies to Europe, which has lost a great deal of its moral values thanks to prosperity. These are not demonstrated by rhetoric, but by action, as the brave Ukrainians are showing us by example.

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)