Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

út říj 19 @14:00 -
ÚS ČR: Robert Tempel
pá říj 22 @09:00 -
OS Praha 1: JUDr. Zdeněk Altner

Nejnovější komentáře

 • 19.10.2021 18:00
  Senátor: Nechali by prezidenta umřít „Myslím si, že pan premiér ...

  Read more...

   
 • 19.10.2021 17:47
  Vážená paní Miklíková, děkuji Vám. V den 100.výročí narození ...

  Read more...

   
 • 19.10.2021 17:47
  Vážený pane Šinágle, Česká televize ve svém programu pravidelně ...

  Read more...

   
 • 17.10.2021 14:05
  Dne 14.10.2021 jsem poslal ČT dotaz po telefonickém rozhovoru ...

  Read more...

   
 • 17.10.2021 10:44
  EB: Andrej Babiš vyhodil 18 ruských špionů a rozbil dvě ...

  Read more...

   
 • 17.10.2021 10:44
  Kdyby mohli Piráti do nové koaliční smlouvy prosadit tento ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Prsty up down… Případů je ale mnoho a policejní zdroje naznačuji, že MZV je prakticky továrnou na víza. ČSSD není politickou stranou, která by bránila bezpečnost nás občanů proti vnějším hrozbám, proti ilegální migraci, zločinu a korupci. Proto tuto stranu nelze volit.

***

Blížící se volby by měly přinést mandáty těm, kteří reprezentují hlavní ideály naší republiky a jejího právního rámce - tedy demokracie, lidská práva a právní stát. Hlasy by měly směřovat k těm, kteří je respektuji a naplňují svým životem a dílem, ne jen v teorii v proslovech, ale především v praxi.

ČSSD je stranou  která se pyšní zájmem o občana, o jeho potřeby a strasti.

Ve skutečnosti jde ale pouze o prázdna slova. Tato strana má neustále finanční potíže a je otázkou, jakým způsobem shromažduje peníze na své kampaně a svůj provoz. Statistika vízových afér pod hlavičkou českého ministerstva zahraničí ukazuje, že většina z nich proběhla právě v době vlády sociální demokracie.

Jan Kohout byl ve straně aktivní do r. 2013, za minulého režimu byl členem KSČ a OV SSM Praha. Absolvoval i stáž na moskevském instituru MGIMO. V letech 2009 a 2010, kdy se rozhořel skandál kolem korupčních vízových registraci na Generálnim konzulátu ve Lvově, byl ministrem zahraničních věcí. Také velvyslanec Jaroslav Bašta (1998-2000 Zemanův ministr bez portfolia), který v té době na Ukrajině působil a misi ukončil dříve (pouhy tříletý mandát) údajně ze zdravotních důvodů, náleží k této straně.

Nekonečné vízové aféry ve Vietnamu spadají do období vlády Lubomíra Zaorálka v Černínském paláci. Ten byl 2009-18 místopředsedou strany ČSSD, ministrem zahraničí 2014-2017. V jeho šlépějích kráčí současný ministr Tomáš Petříček, za jehož doby se rozhořely vízové aféry v Iráku v Erbilu a v Iránu, ta vyústila v odvolání velvyslance Svatopluka Čumby, ale bez dalšího veřejnosti známého postihu. Současný ministr Tomáš Petříček také pro změnu zavírá oči nad podvody v Marockém království.

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­______________________________________________________________________________________________

TIP: OBCHODUJE ČESKÁ REPUBLIKA S VÍZY A NEBO CHRÁNÍ NAŠE SCHENGENSKÉ HRANICE A NAŠI BEZPEČNOST?

______________________________________________________________________________________________

Poslední případy v regionu Blízkého východu jsou zarážející i vzhledem k vysokému riziku bezpečnostnímu. Svou roli u Maroka hraje také prezident Zeman, který stávajícího velvyslance Viktora Lorence ponechává ve funkci, zřejmě i díky blízkému přátelství V. Lorence s další figurou ČSSD Hynkem Kmoníčkem, aktuálně velvyslancem v USA. Ten dříve vykonával funkci ředitele zahraničního odboru KPR a jeho nástupcem je Rudolf Jindrák, jenž sice členem ČSSD nebyl, ale byl aktivní v KSČ před sametovou revolucí, dokonce  byl vedoucím stranické skupiny. Ministrovou pravou rukou bývá státní tajemník, i Miloslav Stašek na MZV má k ČSSD blízko a byl do své funkce navržen sociálním demokratem L. Zaorálkem.

Zdá se, že od vstupu ČR do EU a Schengenu se stala naše víza lukrativním způsobem přivydělávání. Kdyby šlo jen o jeden případ, řekneme selhání jednotlivce. Případů je ale mnoho a policejní zdroje naznačuji, že MZV je prakticky továrnou na víza. Kam finance mohou plynout?  Seznam.cz a E15 v minulosti referovali např. "Mafie kšeftuje s vízy!", DenikN o Iranu, Hlidacipes o Maroku, Lidovky o Ukrajine. Rozhodne tato statistika a soudní spory s odsunutými konzuly, snaha chránit velvyslance, aby se nic neprozradilo, vysíláním inspekcí, aby nic nezjistily - to vše nedělá ČSSD dobrý image.

ČSSD není politickou stranou, která by bránila bezpečnost nás občanů proti vnějším hrozbám, proti ilegální migraci, zločinu a korupci. Proto tuto stranu nelze volit.


Michal Vondráček

Hradec Králové

https://www.voxpopuli.sk/verejne-zalezitosti/obcanska-angazovanost-verejne-zalezitosti/volby-2020-koho-nevolit-cssd.html

* * *

Množství případů praní špinavých peněz a financování terorismu znepokojuje Maroko

J.Š. 28.9.2020

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.57 (7 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)