Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 16.05.2022 08:41
  Greetings to you and others, Mr. Shinagl, and thank you ...

  Read more...

   
 • 16.05.2022 07:58
  Na Ukrajině se objevují padlí ruští vojáci s několika hodinkami ...

  Read more...

   
 • 14.05.2022 13:43
  Spěje Evropa k uskupení Spojených států evropských na federální ...

  Read more...

   
 • 14.05.2022 13:39
  V televizní diskusi mezi ministrem zahraničí a ukrajinským ...

  Read more...

   
 • 14.05.2022 07:22
  Zdravím Vás i ostatní, pane Šinágle a děkuji Vám za připomenutí ...

  Read more...

   
 • 12.05.2022 21:59
  The Red Army became the Blood Army. The West understood that ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

ČT2: 7. 6. 2015: Utajená data (Nedej se plus) o důsledcích očkování!

***

„Seďte doma, nevystrkujte nos a čekejte na vakcínu“ – „Mně nedonutíte, abych chodil do lesa s respirátorem, nedonutíte, abych se nestýkal s kamarády“ -  Z komentářů: „Tohle je snad ta úplně nejrozumnější řeč, kterou jsem za poslední dobu slyšel. Díky!“

„Je čas na pokojnou, razantní, občanskou neposlušnost. Dovolí si jen to, co jim dovolíme. Postavit hráz“.

Moderátor byl z počátku trochu netrpělivý a emoční, postupně se zlepšoval. Zmínka o cenzuře médií MV, které nařídilo stáhnout „nevhodné“ zprávy z médií je alarmující. Připomíná komunistické praktiky. Tento rozhovor by měla odvysílat veřejnoprávní ČT. Nemá dovolení, není nezávislá. Existuje pouze omezená „svoboda“ tisku vyvolených. Právo veřejnosti na jiné názory a informace je jen „na papíře“. Jak dlouho ještě si to nechají občané líbit? Budou opět poslušné ovce jako za totality. Stávají se jimi stále více.

Viroložka Zelená: Být pozitivní nemusí nic znamenat. Už vůbec ne nemoc. Testování nedává smysl

Premiér Babiš dělá jen to, co mu dovolí a umožňuje jeho neschopné okolí. Zná systém, nedá se koupit, proto je tak intenzivně ze všech stran roky napadán, protože zavedený systém nejvíce ohrožuje. Do politiky nešel kvůli penězům, ale se snahou korupci řešit. Jako podnikateli mu nebylo lhostejné, jak masově se peníze státem rozkrádají díky neschopnosti politických stran a které se na rozkrádání podílely a stále podílí. Něco dokázal vybudovat, na rozdíl od většiny jen žvanících politiků. Neříkám, že je bez chyb, ale mezi vlky se nemůže nikdo chovat „vzorově“, nechcete-li být jimi „sežrán“. Ani v Hnutí ANO nelze uhlídat korupci, kterou je prosáklá celá země. Budeme-li stále zkoušet řešení „ode zdi ke zdi“, budeme stále na začátku. „Nejsou lidi, jak to chtějí udělat?“, říkal v listopadu 89 můj táta. Nezapomínejme, že premiér nabídl vládní spolupráci „pravicovým“ stranám, které ji odmítly kvůli jeho údajné spolupráci s StB. Upřednostnily tak možnost, aby se KSČM podílela na výkonu moci vydíráním, místo aby pomohly řešit kritickou situaci. Ukázaly tak svoji neschopnost a neměnný charakter. Stranické a osobní zájmy jsou na prvním místě.

Otázkou zůstává jak dostat normální, zdravé a schopné lidi do politiky? Vládnoucí psychopaté se budou vší silou a možnostmi bránit, aby se dosavadní stav zachoval. Podstatná bude úloha médií. Dokážeme to, pokud se stanou skutečně nezávislá, sloužící zemi a ne vládnoucím strukturám, ničící už přes 30 let celou zemi. Toto je úlohou svobodných, skutečně nezávislých médií!  

V délce uzavření škol jsme mistři světa! Dnešnímu stavu země se nelze divit. Národ má vždy co si zaslouží - bojem, nebo nebojem.

 

Jan Šinágl, 7.4.2021

***

Další skutečně odborná argumentace MUDr. Hany Zelené

Po 20 letech druhý pokus o zavedení přelomové léčby rakoviny metodou MUDr. Karla Fortýna – 2. díl

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (6 Votes)
Share

Komentáře   

-2 #1 Jan Šinagl 2021-04-07 18:20
K dnešní výměně ministrů zdravotnictví ČR:

Díky soudruhu presidente Zemane za Vaši starost o životy občanů ČR!

"Argentinský prezident Alberto Fernández podle sdělení ČTK 3.4.2021 oznámil, že má pozitivní antigenní test, ačkoliv už byl letos očkován proti covidu-19 ruskou vakcínou Sputnik V. Výzkumný ústav, který přípravek vyvinul, na twitteru prezidentovi vzkázal, že ho to mrzí..."

Ari Lieberman

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)