Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 26.09.2022 09:44
  Potkal jsem nedávno náhodně jednoho osmnáctiletého studenta Gymnázia ...

  Read more...

   
 • 26.09.2022 08:38
  Nejvzácnější osobnost, ještě s panem Krylem, na které můžeme ...

  Read more...

   
 • 24.09.2022 12:07
  Byl to krásný, nezapomenutelný večer ve společnosti tak vzácné ...

  Read more...

   
 • 23.09.2022 14:33
  Rusové ty nacistické zločince vyměnili za saudskou podporu ...

  Read more...

   
 • 21.09.2022 14:36
  Předpokladem odpovědnosti státu za škodu je splnění tří ...

  Read more...

   
 • 21.09.2022 14:36
  Předpokladem odpovědnosti státu za škodu je splnění tří ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Dvacet dětí mohlo sportovat venku, teď  dvě – zato hokejisté mohou hrát ve dvanácti v uzavřeném prostoru, fotbalisté ve dvaadvaceti venku, navíc se mohou sprchovat. Profesionální sport a kšeft má přednost před covidem.  Kolik dětí zemřelo na covid, kolik jich bylo na intenzivní péči, kolik jich šířilo a šíří nákazu?! Posilování imunitního systému dětí i běžných občanů je zakázáno.

Kde je elementární logika zdravého rozumu? MZ rozhoduje, aniž by se zeptalo druhé strany, trenérů dětí, kteří umí mít děti pod potřebnou kontrolou?! Potkal jsem v Praze tři hochy. Zeptal jsem se na roušky: „Nebereme je vážně“. Stále více dětí se schází v přírodě, v partách bez roušek. Už toho mají dost. Ministr zdravotnictví prohlásil, že starší děti nesmí do škol, aby do nich mohli chodit menší?! Ve Švýcarsku jsou školy otevřené, zavírají jen ty, kde se objeví nákaza. Jsme první na světě v délce zavřených škol, vskutku „kulturní“ národ!

Bude místo sametové revoluce následovat „revoluce restaurací“, aby ze zrestaurovala a zresuscitovala společnost?! Učitelky se hroutí. Jedna dala opakovaně za 5 „jedničkáři“, protože nedodržel při on-line výuce daný čas na splnění úkolu. Rodiče si stěžovali, známka byla napravena.

Blbost vládne. Pozor je nakažlivá více než covid - také neviditelná a také citelná. Buďme klidní, farmaprůmysl jistě brzy vyrobí vakcínu i proti ní, až z ní lidstvo docela zblbne…

Kniha „Korona – falešný poplach“, vyšla ve slovenštině v roce 2020. Nechá se objednat přes internet. Doporučuji ji všem a hlavně naší vládě, aby pak nemohla říkat, že byla podvedena. Připojuji i odkazy pro rodiče, kteří mají rádi své děti a nechtějí, aby se jim 2x týdně šťouralo ve škole v nose a vyučování proseděly v rouškách, čímž se jim výrazně ničí imunita. Podepsat můžete i petici.

Co dělat, když rodiče nesouhlasí s návratem dítěte do školy nebo se vzděláváním v roušce?

Školy bez podmínek - testování žáků a povinné roušky - právní názory Zdravého fóra

Zdravé fórum - Vraťme děti do škol a zemi do normálu!

Preventivní testování

Podepsal jsem petici jako 16321 s komentářem: „Páchat zločin na dětech a budoucích generacích mohou jenom neschopní, nebo zločinci“

Teď už je to především naší odpovědností, když vláda nedokáže jednat zodpovědně.  Zemi ovládá stále více chorý člověk na Hradě, který už se nezastaví před ničím, nedokáží-li ho zastavit občané. Lékařská elita je umlčena, prostor dostává pouze „quislingovská“. „Léčbu“ musí zahájit a provést občané!

Rodina je základ státu a společnosti, děti její budoucností – nenechme ji sobě, dětem a naší zemi ničit a zničit.

 

Jan Šinágl, 13.4.2021

***

ČT2: 7. 6. 2015: Utajená data (Nedej se plus) o důsledcích očkování!

FOCUS: Občanská neposlušnost

Nenápadná kontrola: Hlavní riziko demokratické organizace společnosti

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (5 Votes)
Share

Komentáře   

-3 #1 Jan Šinagl 2021-04-13 11:01
Pionýři v testování

Téměř každé české a slovenské dítě bylo za socialismu členem Pionýrské organizace Socialistického svazu mládeže. Jednalo se o volnočasové uskupení pro děti a mládež, které kombinovalo zábavu a hry s dobře naplánovanou indoktrinací, vše pod vedením Komunistické strany Československa. Členové skládali slib, že budou pracovat, učit se a žít podle pionýrských zákonů, aby byli dobrými občany své milované vlasti. Technicky vzato nebylo členství povinné, ale téměř všechny děti byly jeho součástí. Ty, jejichž rodiče vyjadřovali nevoli, nebo které byly vyloučeny kvůli špatnému kádrovému profilu rodiny, se neúčastnily určitých událostí a měly omezené studijní a kariérní příležitosti. Mladí Češi, coby pionýři povinného testování na školách, se nyní nacházejí v obdobné situaci. Pokud je jejich disidentští rodiče odmítnou poslat do třídy, protože nechtějí, aby si do nosu strkali malé čínské tyčinky, přijdou o své kamarády a školní aktivity. Budou však také chybět na indoktrinačních kurzech covid-19, které vláda a nevládní organizace bezpochyby plánují. Některé věci se později v životě vrací v nové podobě.

Erik Best, Final Word
13.4.2021

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)