Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

čt bře 30 @17:30 -
Praha AC: Člověk a média
út dub 25 @12:30 -
OS Praha 1: JUDr. Vratislav Vajnar

Nejnovější komentáře

 • 25.03.2023 09:35
  Proruští dezoláti. twitter.com/.../...

  Read more...

   
 • 24.03.2023 10:35
  Kdo řekne veřejně v Rusku, že na Ukrajině je válka, dostane 15 ...

  Read more...

   
 • 24.03.2023 09:16
  Další lidský příběh z nelidské války: Ukrajinský operátor ...

  Read more...

   
 • 23.03.2023 18:20
  "Ruská armáda je druhá nejsilnější na světě – ukázalo se, že ...

  Read more...

   
 • 23.03.2023 17:36
  „Rada, kterou mu mohu dát, nebo spíše tvůrcům jeho projevů, je ...

  Read more...

   
 • 21.03.2023 21:49
  Ruská armáda je druhá nejsilnější na světě – ukázalo se, že je ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.
Číst dál...

Robin Hood, Juraj Jánošík, Jiří Paroubek. Každý kulturní Čech ihned pozná, co tito tři hrdinové mají společného, ačkoliv žili na staletí od sebe v rozličných společenských systémech. Bylo to odvěké, utopistické, a proto nesmyslné řešení rozdělení hmotného bohatství.

Číst dál...

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Login Form

Zieba Jakub a tankPlzen povstani 1.6.1953Více o ruském zastupiteli města Plzeň Jakubu Ziebovi.  

Kvůli takovým US Army Plzeň neosvobozovala a její vojáci neumírali. Po roce 1948 se Plzeňáci  ještě dokázali vzbouřit proti komunistům! Dnes volí do vedení Plzně jejich stoupence. Co tomu asi říká pomník Díky Ameriko?! Pokud budou Plzeňané pořádat jen pietní akty a odhalovat pamětní desky našim hrdinům, může jim být brzy zakázáno i to. Svoboda nikdy bez boje trvale nebyla! JŠ

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentáře   

-1 #1 Jan Šinagl 2022-12-23 12:33
„Soudruzi, přátelé! Den vítězství se blíží. Den, který je svatý téměř pro každého z nás. Hrdě vztyčme rudou vlajku – historicky skutečnou ruskou vlajku. Tu rudou vlajku, pod kterou a za kterou bojovali vaši předkové. Rudou vlajku, kterou naše hrdinná „babička vlast“ bránila před banderovci na Ukrajině.
Fanoušek Putina v plzeňské komunální politice. Cestovné z Ruska mu úřad proplácet nebude.

Vlajku, pod kterou naše země, SSSR, Rusko dosáhlo ve světě tolika úspěchů,“ promlouval zde například k Rusům v dubnu a horoval pro změnu ruské státní vlajky na rudou se srpem a kladivem. „Tato vlajka znamená sílu, suverenitu, nezničitelnost, zářnou budoucnost, velké úspěchy, mír a svobodu,“ napsal dále.

hlidacipes.org/.../

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)