Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 05.06.2023 13:16
  Lieber Herr Sinagl! Danke für Ihre Zusendung.Ich komme aus ...

  Read more...

   
 • 05.06.2023 07:43
  Litoměřice: Město řeší, co se sochou sovětského vojáka - „Lžu ...

  Read more...

   
 • 05.06.2023 07:38
  Voláte tu po míru beze zbraní, zatímco štváč Putin se zbraněmi ...

  Read more...

   
 • 29.05.2023 16:39
  Rozhodnuto. Český lékař půjde za údajné plácnutí po zadku ...

  Read more...

   
 • 29.05.2023 16:33
  Michael Žantovský už nepovede Knihovnu Václava Havla. Ředitelem ...

  Read more...

   
 • 25.05.2023 12:30
  Tak ještě jedna perlička od soudu. Napsala jsem klientovi ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.
Číst dál...

Robin Hood, Juraj Jánošík, Jiří Paroubek. Každý kulturní Čech ihned pozná, co tito tři hrdinové mají společného, ačkoliv žili na staletí od sebe v rozličných společenských systémech. Bylo to odvěké, utopistické, a proto nesmyslné řešení rozdělení hmotného bohatství.

Číst dál...

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Login Form

Kornasová Tamara„Vzdávám se tímto funkce státní zástupkyně v souladu s ustanovením paragrafu 21 odstavce 3 zákona číslo 283/1993 Sbírky, o státním zastupitelství. Důvodem je ztráta důvěry v systém státního zastupitelství. Přestože bylo ohledně mojí osoby soudy pravomocně rozhodnuto o šikaně ze strany nadřízených a zrušení rozhodnutí o mém odvolání z funkce okresní státní zástupkyně Okresního státního zastupitelství v Ostravě, nadřízené orgány tato rozhodnutí nerespektují,“ stojí v jejím rezignačním dopise s datem 3. května.

Vyhrála soud se svými nadřízenými, kteří se jí chtěli zbavit jako vedoucí státní zástupkyně za cenu šikany a bossingu. Díky její žalobě se ukázalo, jak nedůstojné prostředí panovalo poměrně dlouhou dobu u Okresního státního zastupitelství v Ostravě. A to přestože o poměrech měli povědomí jak tehdejší vrchní státní zástupce v Olomouci Ivo Ištvan, nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman i jeho nástupce ve funkci Igor Stříž. Ti všichni drželi ochrannou ruku nad tehdejší šéfkou Krajského státního zastupitelství v Ostravě Zlatuší Andělovou.

Celý článek>

***

Mafie I. MAFIE Z CENTRA PRAHY

Mafie II. KDO VLÁDNE MOCNÝM?

MAFIE III. Z CENTRA PRAHY - Mgr. Kateřina Rybáková – soudkyně

P.S.

Tento link už není funkční? https://www.nssoud.cz/modalni-obsah/rozhodovaci-cinnost/rozhodnuti-365376?cHash=704fa4b3689438d2e405644a0bfd94ce

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.36 (11 Votes)
Share

Komentáře   

-12 #1 Jan Šinagl 2023-05-07 08:31
Já se této st. zástupkyni vůbec nedivým, že ztratila důvěru v systém státního zastupitelství, neboť s Okresním st. zastupitelstvím v Ostravě mám svoji osobní zkušenost. A ta je velmi, ale velmi negativní. Jenže názory obyčejných lidí na systém státního zastupitelství nikoho kompetentního nezajímají. Budou se tedy kompetentní orgány zabývat aspoň názorem Kornasové ?

JG

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)