Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 16.07.2024 05:37
  Co jsou konspirace? Referáty soudců, usnesení, které vyloží věc ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 17:09
  Karma vzkazuje poškozeným: Není třeba se mstít. Jen se posaďte ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 09:31
  Honzo, k Tvému článku "Všesokolské slety......" nesouhlasím s ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 09:26
  Bravo Barboře - presentovala naši zemi lépe, než všichni ...

  Read more...

   
 • 01.07.2024 10:19
  Chirurgický nůž na Sudety Na našem severu, v Sudetech, ale ...

  Read more...

   
 • 29.06.2024 13:14
  ČLK Seminář info: Moje vystoupení se obešlo s prezentací sotva ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Je udělovaná za vzor v péči o nemocné a jinak potřebné (za příkladnou práci v oblasti zdravotnictví a sociálních služeb, hospitalitu). Cenu každoročně uděluje řád milosrdných bratří (Hospitálský řád sv. Jana z Boha) v České republice.

Nov 27, 2017: Prihovor o. Mariána Kuffu o rasizme, feminizme a gender ideológii, natočený počas akcie „Zastavme zlo z Istanbulu“ v Prešove.

***

 ***

Kdo nesouhlasí s obsahem tohoto druhého KÁZÁNÍ, ztratil zdravý rozum, není už svým pánem, ale sluhou. Pohlaví se „množí“. Podle posledního průzkumu je všelijakých skutečně existujících variací už 35. Chudák gramatika… JŠ

 ***

POHLAVÍ: Transgenderismus mrzačí mládež (1. ČÁST) - Velmi rychlý a odborníky nezdůvodněný nárůst této nemoci u adolescentů se téměř ve všech případech týká dívek ve věku 14 až 17 let, které po zdravotnících požadují blokátory puberty, aby jim přestala růst prsa a zmizela menstruace.7 Mladé ženy ve věku 18-20 let jsou také dominantní skupinou žadatelů o tranzici, kterou chtějí ihned po dovršení dospělosti. … Rostoucí čísla mladých lidí, kteří manifestují odpor k vlastní přirozenosti, jsou tak obdobná ve všech západních zemích. Vždy přitom platí, že čím mladší věková kohorta, tím vyšší procento těchto dezorientovaných jedinců má ve svých řadách zastoupeno. Zarážející je ona rychlost, s jakou se tento dynamický jev do té doby známý spíše jen jako rarita na specializovaných pracovištích šíří jako epidemie. Jak si tento agresivní fenomén napadající zejména právě mladou generaci vysvětlit?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentáře   

-5 #1 Jan Šinagl 2024-06-14 08:49
Naši vládní politici jdou ve stejných stopách jako pokrokářští politici na Západě. Zhoubný trend loni podpořili např. tím, že na školách budují bezpohlavní toalety a zavádí rodově neutrální jména. Zmocněnkyně pro lidská práva Šimáčková – Laurenčíková loni hlasitě požadovala, aby se změna pohlaví uskutečnila pouze prohlášením bez nutnosti kastrace. Úředně deklarované pohlaví tak nemusí dle ní odpovídat vrozenému pohlaví. Jejím zřejmým přáním je, aby se ještě více uvrhl mužský a ženský svět do krize. Tento absurdní návrh, se kterým již v roce 2018 přišlo Ministerstvo spravedlnosti, má dnes podporu Pirátů, STAN i TOP 09, kteří v únoru tohoto roku vyjádřili souhlas s touto úpravou občanského zákoníku.

Transgenderové lobby naplňuje naše nejhorší obavy ze sociálního inženýrství. Těla mladých lidí je mrzačena a jejich duše pokřivovány. Je nejvyšší čas pracovat na obnově fungování tradiční rodiny. Problém někteří psychiatři vidí v tom, že rodiny chodí se svými dětmi na léčbu pozdě.

neviditelnypes.lidovky.cz/.../ ...

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)