Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 16.07.2024 05:37
  Co jsou konspirace? Referáty soudců, usnesení, které vyloží věc ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 17:09
  Karma vzkazuje poškozeným: Není třeba se mstít. Jen se posaďte ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 09:31
  Honzo, k Tvému článku "Všesokolské slety......" nesouhlasím s ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 09:26
  Bravo Barboře - presentovala naši zemi lépe, než všichni ...

  Read more...

   
 • 01.07.2024 10:19
  Chirurgický nůž na Sudety Na našem severu, v Sudetech, ale ...

  Read more...

   
 • 29.06.2024 13:14
  ČLK Seminář info: Moje vystoupení se obešlo s prezentací sotva ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Iverwell 12 cena 2 USDAktualizováno 2.7.2024:

***

Kdyby byl tento lék (hydroxychlorochin) použit na začátku pandemie, zachránil by statisíce životů, které byly zbytečně ztraceny. Byl rok potlačován, zatímco pacienti čekali na vakcíny. Ať už si o vakcínách myslíme cokoli, toto ztracené celoroční období vedlo ke statisícům zbytečných úmrtí pacientů, kteří mohli být léčeni. A to je jádrem celé pandemie. Že při ní nešlo tolik o ochranu zdraví obyvatelstva, ale o prodej vakcín a patentovaných léků s obrovskými zisky pro farmaceutický průmysl za tajné spolupráce FDA a CDC. A právě s tím v posledních dvou a půl letech bojujeme. Ne s virem jako takovým, ale s naší zkorumpovanou reakcí na virus.“

Dr. Harvey Risch, emeritní profesor epidemiologie na Yaleově univerzitě.

***

Podle MUDr. Heleny Stehlíkové o využití léčiv „nerozhodovali lidé z praxe, ale politici“.

„Boj proti ivermektinu byl neuvěřitelně silný a byl celosvětový, ono to nebylo jenom u nás, šlo to jako přes kopírák celým světem,“ říká doktorka Stehlíková. Pozitivní výsledky studií „se musely zablokovat, jinak by nedostali povolení na vakcíny, protože kdyby existoval lék, tak nedostanou povolení k EUA, což znamená emergency use authorisation, povolení k použití v nouzové situaci“.

„Cena je v porovnání s jinými zeměmi velká, protože v Indii vycházela léčba covidu asi na dva dolary,“ naráží doktorka na dobré výsledky, které hlásil například indický stát Uttarpradéš, kde místní úřady na jaře 2020 ivermektin úspěšně otestovaly a od 20. srpna téhož roku byl oficiálně schválen pro léčbu pacientů s covidem-19 a podáván také preventivně.

„Je to lék, který je dostupný v řadě zemí jako základní lék proti říční slepotě, proti parazitárním nemocem, byly ho již celosvětově podány biliony dávek a zachránil miliony životů. Může se podávat i dětem,“ vysvětluje lékařka a odkazuje také na dobré výsledky v afrických státech, kterým se epidemie covidu-19 podle některých expertů vyhnula právě díky preventivnímu užívání ivermektinu v souvislosti s jinými nemocemi.

Důležité je zmínit skutečnost, že se například na ivermektinu nedaly z byznysového hlediska vydělat velké peníze. Nikdo, včetně původního výrobce ivermektinu, který uváděl ivermektin na trh, neměl motivaci financovat kvalitní studie, které by účinnost ivermektinu proti covid-19 mohly potvrdit.

„Doktor Andrew Hill v Liwerpoolu publikoval metaanalýzu, která ukazovala, že ivermektin zachraňuje životy a chrání před špatným průběhem covidu, jenomže to potom musel on sám stáhnout, sdělila Epoch Times doktorka Stehlíková. „Později přiznal, že studii stáhnul, protože mu hrozilo, že by přišel o místo i svoji kariéru.“

Celý článek>

P.S.

Mimochodem se začátkem války na Ukrajině jako by Covid zázračně zmizel, alespoň z médií, která plně podporovala farma-průmysl. JŠ

***

Netečkované příběhy

***

Prof. Turánek vyhozen z práce, je na seznamu! Kde to žijeme? Šokující příběh odvážného vědce.

Báseň na konci videa je výstižná!

 

 

 

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (1 Vote)
Share

Komentáře   

-4 #1 Jan Šinagl 2024-06-29 13:14
ČLK Seminář info:

Moje vystoupení se obešlo s prezentací sotva prvních 2 odstavců připravených tezí, předtím vystoupily PLDD MUDr. Urbanová a MUDr. Pumrová, diskuse se vyhrotila a s ohledem na plánovanou přestávku, odešla většina z cca asi 15 zúčastněných do předsálí, v podstatě to nikoho z nich nezajímalo, jeden kolegů za námi svůj nesouhlas dokonce hlasitě prezentoval. Nicméně, rozjela se diskuze s prof. Chlíbkem, posléze i kuloárová, již v době, kdy probíhal další blok, aspoň věcná a bez osobních invektiv. On je velmi sebejistý, dokládal studie účinnosti i bezpečnosti vakcín na Covid u těhotných, ostatní bagatelizoval jako zcela zanedbatelné, s ohledem na množství podaných vakcín (my víme, pokud srovnáme NÚ u ostatních vakcín a Covidu u stejného počtu očkovaných, je jich u Covidu 10x více) a nezajímala ho kazuistika obou lékařek ani další argumenty, ovšem, spoustu našich argumentů neznal nebo nevěděl a nereagoval na ně (nebyl toho schopen?). Tvrdil, že chce vidět naše studie a ostatní ho nezajímá. Každopádně, v případě soudu, jistě silný a nepříjemný soupeř, stejně tak v jakékoliv veřejné debatě. Tvrdil, že už byla dokončena 3. fáze testování a vakcína je definitivně schválená. Přitom studie, které byly prezentovány, byly z r.2021 a vůbec už nezohlednily dlouhodobé následky vakcín na Covid, např.to, že očkované ženy mají nezřídka velký problém otěhotnět.

Čeká nás ještě dlouhá a trnitá cesta, ale ustoupit není kam, pokud se chceme dívat svým pacientům přímo do očí.

MUDr. Jaroslav Henzl
11.3.2024

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)