Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 26.01.2021 16:43
  Naštěstí v Americe máme osobnosti jako je senátor Rand Paul.

  Read more...

   
 • 26.01.2021 16:21
  Fortunately, in America we have personalities like Senator ...

  Read more...

   
 • 26.01.2021 16:13
  Vielen Dank für die Weiterleitung der Information. Ich konnte ...

  Read more...

   
 • 26.01.2021 15:46
  Vážení, vrhat se z onkologického klidu do neklidu doby je ...

  Read more...

   
 • 26.01.2021 11:18
  Dobrý den pane Šinágle, moc děkuji za Vaše maily, netušila ...

  Read more...

   
 • 25.01.2021 11:13
  Greg Steube is my Congressman. He represents the district ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Babis_ma_to_smyslČT ovlivňuje politickou scénu. V pořadu „Máte slovo“ diskriminovala Andreje Babiše

Pokud ČT zakázala panu Babišovi vystoupit v pořadu protože je lídrem hnutí ANO 2011 a v zájmu nestranného informování veřejnosti před volbami, tak by měla zakázat vystupovat všem lídrům politických stran, protože každé jejich vystoupení je nutně volební ať už přímo či nepřímo. Jsem zvědav a budu jen potěšen, když už na obrazovkách neuvidím např. Vojtěcha Filipa. Je-li ČT důsledná, tak by měla do voleb tento zákaz dodržovat důsledně a nechat vystupovat na obrazovkách jen občany voliče a žádné představitele politických stran.

 

 

Z toho jasně vyplívá, že rozhodnutí nepustit pana Babiše na obrazovku bylo v rozporu se zdravým rozumem a dobrými mravy, kdy ostatní lídři a politici na obrazovkách veřejnoprávní ČT mají volný prostor. Každý rozumný a racionálně uvažující člověk s jasnou a logickou argumentací pana Babiše musí souhlasit. Srozumitelná argumentace, žádná zbytečná slova, občan má jasno o věci. Pokud mluví politici, neřeknou takřka nic a občan se jen diví jaké mluvky ho „reprezentují“. V tomto případě ČT skandálně selhala a nenaplnila svoji veřejnoprávní roli. Můžeme jen doufat, že v pozadí nebyl telefonát nějakého stranického sekretariátu od někoho, kdo se těmto totalitním praktikám naučil dříve či je už od někoho převzal a „sametově kultivoval“…?! V dnešních politických stranách je jich jistě stále dost. Obávám se, že v pravicových stranách neméně tolik jako v levicových…?!

Posuďte sami, do jaké míry utrpěla úroveň pořadu „Máte slovo“ zákazem vystoupení Andreje Babiše. Vůbec neutrpěla, žádnou skutečnou úroveň pořad neměl. Měřeno západními měřítky vyspělých veřejnoprávních televizí, by s takovouto „úrovní“ moderace a některých hostů, pořad velmi rychle skončil jako odstrašující a velmi nekultivovaný, resp. jako ukázka pořadu jak se veřejnoprávní diskuse k závažným tématům dělat nemá.

5+2 13.září 2012: Víme, o co televize ošidila diváky

 

Jan Šinágl, 14.9.2012

Služba veřejnosti veřejnoprávní ČT v „plné síle“!!!

 

* * *

Babiš (ANO 2011): Děláte ostudu, pane Nečasi

Chvíli tak, chvíli onak. Chvíli s tímhle kmotrem, chvíli tam s tím. Chvíli s Kalouskem a TOP 09 proti Klausovi, ale pozor, pak raději s Klausem proti TOP 09... Pan premiér v tom pěkně lítá a své vládě dodává ještě silnější punc nekonzistentní frašky, než měla doteď (a to už je co říct).

… Pro nás občany a daňové poplatníky tu každopádně ještě jedno poučení je. Kdo si myslel, že tu politici s kmotry všechno rozkradou, a tím škody, které na této zemi napáchají, skončí, tak se šeredně mýlil.

Andrej Babiš, předseda hnutí ANO 2011

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentáře

0 #1 Jan Herna,Th.Dipl. 2012-09-15 22:20
Článek svědčí, že ČT na kterou musíme všichni platit není veřejnoprávní, ale pašalíkem přátel současné velice špatné vlády!
O takovou veřejnoprávnost nestojím, chci, aby televize umožňovala rovné postavení nejenom milcům současné vlády, ale i jejím kritikům.

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)