Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 25.09.2023 08:49
  Je to nehoráznost. Prý „Nové znalecké posudky presentují spíše ...

  Read more...

   
 • 22.09.2023 18:10
  „Studentský žalobce při čistkách na bratislavských právech v ...

  Read more...

   
 • 22.09.2023 18:09
  „Studentský žalobce při čistkách na bratislavských právech v ...

  Read more...

   
 • 22.09.2023 08:32
  Manželka zemřelého na ambasádě v Saudské Arábii nedostává ...

  Read more...

   
 • 22.09.2023 07:50
  Rusko své odpůrce pronásleduje vždy a všude. Car Petr I. dal ...

  Read more...

   
 • 17.09.2023 10:17
  Farma-průmysl z nás dělá "pokusné králíky" a ještě na tom ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Klaus_Jihlava_2013Klaus si na Slovensku stěžoval, že nedostal vyznamenání – Kdo vlastní akcie fotovoltaiky Smiřice – Díky MŽP přijde ČR o 25 miliard z Bruselu - Bobošíková podala TO na autory žaloby na prezidenta (že by radil Martin Michal coby uznávaný "expert"?) - Kauza Jana Antonína Bati opět před soudem!

… Možná by stálo za to zeptat se pana Klause, kdože vlastní anonymní akcie fotovoltaické elektrárny Smiřice I. s ročním vejvarem v řádu desítek milionů korun. … Rádio + hlásilo: Na Slovensku si Klaus stěžoval, že nedostal nejvyšší slovenské vyznamenání Řád dvojramenného kříže … Klaus nepřímo naznačuje v médiích, jak mu vadí, že se média věnují Billu Gatesovi a dalším, zatímco na něho zapomínají …

Z Wikipedie o doc. JUDr. Ivanu Gašparovičovi: Júl 1990marec 1992: zastával post generálneho prokurátora Česko-slovenskej federatívnej republiky v Prahe. Z postu bol odvolaný vtedajším prezidentom Václavom Havlom, pre nečinnosť pri vyšetrovaní, najmä kauzy "Tisova vila" z ktorej malo uniknúť viacero zväzkov komunistickej štátnej bezpečnosti (ŠtB). Byl i členem KSČ…

TN NOVA: 14:33 min. - přivítání Klause před udělením vyznamenání v Brně: Občan: "Tak naposledy a jsme velice rádi, že naposledy! Nazdar." Klaus: "Nazdar". Komentuje se samo!

Diskutujte: Klaus považuje rušení anonymních akcií za zbytečné
KROKODÝL — 2013-03-06 08:50 - Možná by stálo za to zeptat se pana Klause, kdože vlastní anonymní akcie fotovoltaické elektrárny Smiřice I. s ročním vejvarem v řádu desítek milionů korun.

Václav Klaus ve večerním „rozlučkovém“ rozhovoru na ČT prohlásil na adresu žalujících senátorů, že jest-li si myslí, že v politice končí, tak těmto „holoubkům“ ještě ukáže. Může nám ho být opravdu, ale opravdu jen líto.

ČR zřejmě přijde o 25 miliard z Bruselu - Politici a úředníci dbají více o životní prostředí na svých pěstovaných zahrádkách, chatách a ve vilách, než o životní prostředí země, za což jsou občany placeni! Takovéto poměry vládnou na MŽP po odchodu Libora Michálka!

Bobošíková podala trestní oznámení kvůli označení Klause za velezrádce – zdá se, že soudružka svazačka Bobošíková již prošla úspěšným školením svého „volebního koně“ Martina Michala.

Zítra u OS Praha 2, Francouzská 19, č. 127, od 11:00 hod. Od roku 2007 přestal být Jan Antonín Baťa "kolaborantem". Jeho potomci mají plné právo žádat navrácení majetku, resp. náhradu škody. Věřme, že média projeví patřičný zájem!

 

Jan Šinágl, 6.3.2013

Mýty a emoce versus fakta a argumenty

Recesistické loučení: socha Klause s perem zvýšila výkon bioplynky

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentáře   

+2 #2 Jiří Komárek 2013-03-07 19:49
Paní Bobošíkovou jsem kontaktoval osobně začátkem dubna 2010 na její předvolební kampani politické strany Suverenita a předal jí jeden z letáků, které jsem vylepoval v Chrudimi a okolí, ve kterých jsem upozorňoval na případu sebevraždy mé dcery na ovládnutí této země policejně justiční mafií včele s tehdejší nejvyšší státní zástupkyní JUDr. Renátou Veseckou.
Odpověděla mi jako všichni před ní: Nemohu s tím nic dělat. A tak nám nezbývá, než si tu policejně justiční mafii živit dál z našich daní.
Z jejího trestního oznámení, kvůli označení Klause za velezrádce je vidět, o jako spravedlnost jí jde.
0 #1 Pavel Šenkyřík 2013-03-07 02:37
Naučil jste nás p. Klausi slepě uctívat,tak uctíváme.Jihlav áci ANO!"Som volaako zmetený z postbolševickéh o vývoja"

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)