Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

pá srp 26 @15:00 -
Lošany: Otevření Památníku rodiny Mašínů

Nejnovější komentáře

 • 09.08.2022 12:44
  Díky, díky, díky. Když mi bylo 17 až 19 let, tak můj parťák byl ...

  Read more...

   
 • 06.08.2022 14:37
  Jak jste se právě od sudetoněmeckého pisálka dozvěděli, vzal ...

  Read more...

   
 • 05.08.2022 13:06
  Na Ukrajině padla plukovnice, která se chlubila zabíjením.

  Read more...

   
 • 05.08.2022 11:12
  Exekutor zabavil dům investora Krúpy. Ve prospěch firmy, s ...

  Read more...

   
 • 04.08.2022 13:45
  Rusko nyní spaluje zemní plyn tak intenzivně, že je plamen ...

  Read more...

   
 • 03.08.2022 18:59
  Díky za zprávu. Stručné, silné, výstižné. Ari Lieberman

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Pecina TomasNedostanou, a basta! Ve svém přípisu to obhájci sdělila soudkyně Daniela Reifová, označujíc opakované žádosti obhajoby o její zaslání za obstrukci. Obhajoba, místo aby šla do sebe a snažila se soudu jeho posici čermákovsky usnadnit, však lstivě využila institutu zákona o soudech a soudcích a domáhá se obžaloby návrhem na určení lhůty k provedení procesního úkonu. Právní telenovela na thema Co si ty drzé obžalované dovolují, chtít obžalobu! tedy pokračuje, podrobnosti sledujete na tomto blogu.

http://paragraphos.pecina.cz/2013/09/obzalovane-clenky-rwu-obzalobu.html

P.S.

Má-li být právo a spravedlnost základem státu, potom takováto justice, presentovaná soudkyní Reifovou, nevybuduje ani potřebnou jámu, resp. jen pohřební, pro stát – i justici! Po posledním soudním jednání jsem hovořil s obžalovanými mladými ženami, příjemné, milé, kultivované. Jedna z nich čerstvá absolventka práv, druhá žijící v Holandsku, zděšená co je v naší zemi možné. Byla ráda, že nemusí své děti vychovávat v České republice. Bylo jí z toho i současně smutno, kdy musí ve své rodné zemi prožívat situace, patřící do nevyspělých společností, či do džungle. Ani státní zástupce nebyl zrovna nadšen přidělením tohoto případu. Dosud to byla neskutečná fraška. Hovořil jsem i delší dobu s předsedou soudu v souvislostí se stížností, kterou jsme podali s panem Pecinou. Pozval jsem ho na další soudní jednání. Zdál se být slušným, tak věřím, že přijde a nebudeme muset podávat další stížnost na soudkyni Reifovou. Její způsoby nemají se statusem nezávislého soudce, právem a spravedlností nic společného. Je to spíše komedie a veřejnost se často nepokrytě, hlasitě bavila, nicméně mladé ženy mohou skončit na roky v kriminálu – a to už není sranda! Příště můžete být na řadě i Vy, proto přijďte mladé ženy podpořit. Jste srdečně zváni. Média zajímá více Rath, nebo informují neobjektivně, resp. neúplně.

Jan Šinágl, 12.9.2013

Programátor na poště, aneb totalita na pochodu

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (6 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)