Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

po čvc 13 @08:30 -
OS Praha 6: kauza JUDr. Zdenka Altnera

Nejnovější komentáře

 • 05.07.2020 20:18
  V každém národě se najde několik neohrožených jedinců. O smrti ...

  Read more...

   
 • 04.07.2020 12:39
  Komunisté jsou nepotrestaní od Aše po Peking. KOMUNISTICKÉ ...

  Read more...

   
 • 03.07.2020 12:06
  Poslední odstavec pana bývalého velvyslance jsou velmi úderná ...

  Read more...

   
 • 01.07.2020 00:21
  PČR je na 87 místě na světě ve věci důvěryhodnosti, hned ...

  Read more...

   
 • 01.07.2020 00:05
  Předseda ODS Fiala si loni vydělal jako politolog na universitě ...

  Read more...

   
 • 30.06.2020 21:28
  Myslím, že více jak o komunisty jde více o levicové poslance ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

LN STASI 220914Soudy a policie jsou v miliardových a politických kauzách nečinné. Různá „bratrstva“ mající původ v totalitě jsou stále více troufalejší, drzejší, ať už na soudech, policii, státním zastupitelství, ve státních orgánech a institucích či ve veřejnoprávních médiích. Martin Fendrych to popsal vcelku výstižně - Estébáci na koni. ÚSTR ničen. Ucpat hubu minulosti – nicméně bych jeho článek doplnil o chybějící a podstatné. Nazývat Babiše estébákem, když jej soud tohoto obvinění zprostil je neférové ať si myslíme o soudu a Babišovi co chceme. Doporučuji jeho vysvětlení o „spolupráci“ s StB. Rozsudek byl vynesen a je třeba ho respektovat, nechceme-li zde mít chaos a úplné bezvládí. Přečtěte si přílohu nahoře vlevo z LN dne 22.9.2014! Tak to dělá Německo se STASI. Není výsměchem všem občanům, že naše soudy pronásledují „spolupracovníky“ StB, ale hlavní pachatele, řídící důstojníky, nechávají média a soudy v klidu! Užívají si tučné důchody a výslužky, pokud ještě nejsou činní ve státních orgánech a jinde, kde využívají svých znalostí a známostí. Po listopadu pronásledujeme převážně oběti StB, ze kterých děláme pachatele, ale proti skutečným příslušníků StB, který provoz této zločinecké organizace umožňovali a řídili, jsme neudělali vůbec NIC!

Připomínám, že i „válečný hrdina“ Vladimír Hučín, kdysi zachránil bedny z dokumenty (alespoň to tvrdil), ale nikdy jsem neslyšel, že by je předal ÚSTR či ABS?!

Poláci radikálně příslušníkům komunistické StB snížili důchody. U nás je mají stále vysoké, mnohem větší než jejich oběti!

PLk. Lessy dostal 600.000,-Kč za nezákonné trestní stíhaní, zavřen vůbec nebyl. Na druhé straně skutečné oběti justice se roky soudí o finanční odškodnění kdy dostávají „pár korun“. Dne 24.7.2014 jsem podával toto oznámení na PČR na pražské politiky. Takto skandálně mi odpověděla PČR dne 16.9.2017. Starosta si přidělí byt 5+1 zdarma a policii to vůbec nezajímá. Navíc musel po tomto odhalení s ostudou odejít. Kupodivu našel rychle místo u „bojovnice“ proti korupci ministryně Věry Jourové na jejím ministerstvu?!

Též jsem podal v létě oznámení na PČR ve věci podezření odběru pitné vody načerno bývalým vysokým představitelem StB. PČR to odložila s tím, že nic nezjistila. Když jsem telefonicky kontaktoval podezřelého, odpověděl mi, že u něho PČR vůbec nebyla?! Kauza ještě není uzavřena z mé strany, protože má pokračování i v mém bydlišti. Navrhuji proto nové vysvětlení pro zkratku PČR – Policie Činí Rychle, pravda podle osob, kterých se věc týká. Rovnost všech občanů před zákonem tak platí opět jako za totality. Ani po roce 1989 tomu jinak nebylo, nemyslíte?

Už jsou zde opět sílící snahy zrušit lustrační zákon. Važme si slov předsedy KDÚ-ČSL Pavla Bělobrádka: „Pokud bude zrušen lustrační zákon. Opustí KDÚ-ČSL vládu!“

 

Jan Šinágl, 23.9.2014

Jaké bylo ve skutečnosti Rusko a stále je? Nechceme vědět a co víme zapomínáme!

Rusko ukazuje svoji pravou tvář primitivního agresora!

Sněmovna ČR se chová poslušně a zbaběle jako za totality!

Pomatenci a pátá kolona, aneb KSČM, Jan Keller a Petr Mach hlasují v EP za Rusko a Putina!

Kelin: Rusové v Česku rozjeli rafinovanou propagandu

Demonstrace za Ukrajinu před ruským velvyslanectvím v Praze dne 11.září 2014

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (2 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)