Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 28.11.2022 10:38
  Proč ministr zahraničí tyto opilce nevyhodí z ministerstva? Je ...

  Read more...

   
 • 26.11.2022 11:39
  Helejte, píše mi poslanec.... Stanislav Berkovec @sberkovec1 ...

  Read more...

   
 • 25.11.2022 16:50
  Tomáš Etzler: Lidé toho v Číně začínají mít plné zuby.

  Read more...

   
 • 24.11.2022 09:36
  Za sebe i za pana Šplíchala Vám děkuji. Ujistili jsme se, že ...

  Read more...

   
 • 22.11.2022 10:36
  Dobrý den, pane Šinágle, děkuji za veškerá Vaše zpravodajství.

  Read more...

   
 • 22.11.2022 09:44
  Dobry den, vážené předsednictvo HSD, můžete mi prosím sdělit ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Altner SobotkaAktualizováno 16.9.2016: NS ČR potvrdil, že žádné rozhodnutí ve věci dosud neučinil, ani neprovedl žádnou změnu v informačním systému. Justiční systémy jsou propojeny, kdy systém někdy může reagovat na změnu automaticky vydáním matoucího oznámení. Bohužel díky nedokonalosti sytému jsem šířil v dobré víře mylnou zprávu. Omlouvám se všem příjemcům i NS ČR.

Jak to dopadá, když si někdo v této zemi dovolí žalovat vládní stranu, pocítil Zdeněk Altner: komunistický senát Nejvyššího soudu pod vedením soudružky soudkyně Blanky Moudré zrušil rozsudek, jímž mu byla vůči České straně sociálnědemokratické přiznána pohledávka v aktuální výši cca 340 milionů korun, přestože podle mínění mnohých, včetně autora tohoto blogu, takový postup příkře odporuje dosavadní rozhodovací praxi tohoto soudu. Mýlili jsme se tedy, jestliže jsme odhadovali, že o nápravu správného rozhodnutí se bude muset postarat Pavel Rychetský u Ústavního soudu: sociální demokraté dokázali mocensky ovlivnit už soud o instanci nižší.


Jediné, co nás může těšit, je, že díky https://legal.pecina.cz/ víme zprávu dříve než jiná media; to je arci slabá náplast na chmurné myšlenky, které nás nad skandálním rozhodnutím Nejvyššího soudu napadají.

http://paragraphos.pecina.cz/2016/09/nejvyssi-soud-zrusil-rozsudek-v-kause.html

* * *

P.S.

Něco neuvěřitelného! Více snad nejde projevit tak absolutní nerespektování všech právních zásad, zcela běžných v demokratickém světě, jejichž princip - i bez zákonů - uznávají i „primitivní“ kmeny v Africe. ČSSD si tak kope velmi úspěšně vlastní hrob. Co vše si nechají občané ještě líbit od těch, které si platí proto, aby sloužili jim, zemi, ne partajním a osobním zájmům, na účet občanů a země, která je tak neskutečně plundrovaná gaunery v politice, justici a policii už bezmála 30 let?! Můžeme se jen modlit, zda nejde o chybu v SW, nebo úředníka NS ČR?!

 

Jan Šinágl, 14.9.2016

* * *

P.S.

Další soudní jednání ve sporu Halbich versus Altner - pátek, 16.září 8:00 hod. OS Praha 2, Ovocný trh, č.9.

Aktualizováno 16.9.2016:

NS ČR potvrdil, že žádné rozhodnutí ve věci dosud neučinil, ani neprovedl žádnou změnu v informačním systému. Justiční systémy jsou propojeny, kdy systém někdy může reagovat na změnu automaticky vydáním matoucího oznámení. Bohužel díky nedokonalosti sytému jsem šířil v dobré víře mylnou zprávu. Omlouvám se všem příjemcům i NS ČR. Věc má NS od 23.6.2016, rozhoduje max. do 200 dnů. Snad se dočkáme rozsudku do konce roku. Rozhodnutí ve prospěch JUDr. Zdeňka Altnera by bylo nejen vánočním dárkem jemu, ale i spravedlnosti. Nemá to u českých soudů vždy snadné, zejména jedná-li se o zájmy politických stran a vlivových skupin v pozadí. J.Š.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.67 (3 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)