Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Nejnovější komentáře

 • 19.04.2018 11:58
  To snad je jenom sen. Toto se děje v našem tzv. demokratickém ...

  Read more...

   
 • 19.04.2018 08:16
  Pane Skalský, každý se zajímáme dle své svobodné volby ...

  Read more...

   
 • 18.04.2018 20:58
  Pane Šinágle, pokud se budete více zajímat o AB a podnikatelskou ...

  Read more...

   
 • 18.04.2018 12:25
  Nebyla náhodou ta pomalu každý den v "státních" televizích ...

  Read more...

   
 • 18.04.2018 09:27
  Je to pořád stejné. Mluvíš pravdu? Nelíbíš se. Uděláme bubu.

  Read more...

   
 • 18.04.2018 07:56
  Pane Černý, zkuste připustit i možnost, že to může být i ...

  Read more...

Strojový překlad


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

CT logoČeská politika je schizoidní. Jedním dechem hodlá uzákonit konec politic­kým trafikám a současně vytvá­ří místa pro své oblíbené trafi­kanty v mediálních radách. Jest­li někdo stále nechápe, jaký smy­sl má navrhovaná změna způso­bu volby do Rady ČT a ČRo v intencích západní politické kul­tury, nemá pádnějšího důkazu než tuto jarní frašku.

Narychlo a takřka utajeně vy­hlášené dovolby, aby veřejnost, zástupci a představitelé význam­ných regionálních, politických, sociálních a kulturních názoro­vých proudů nemohli včas a od­povědně nominovat, svědčí o známém postupu. Lobbisté a politici se dopředu domluví, koho vyberou, a ten si najde or­ganizaci, která ho pokryje. Typu TJ ZD Radětice, Pochodnický spolek. Myslivecký spo­lek Opařany.

Politický vliv na rady veřejno­právních médií posiluje a k tomu se hodí známí lokajo­vé, kteří by se měli na míle dale­ko držet od televize či rozhlasu. Počínaje bývalými neblaze pro­slulými řediteli. Tedy nepravomocně odsouzeným Jiřím Balvínem či policistou Vladimírem Karmazínem, posměšně nazýva­ným v ČT ředitelem pro toaletní papíry a parkoviště. A dlouhole­tými radními konče. Skoro osm­desátiletý důchodce Jiří Florian zatajil své neblahé působení v roli předsedy Rady Českého rozhlasu, během něhož zvolili radní politicky prosazovaného ředitele, který se vzápětí zbláz­nil, leč dostal odstupné 10 platů. Byl to Jiří Florian, kvůli které­mu se konaly demonstrace mla­dých lidí, protože nekvalifikova­ně likvidoval Rádio Wave. Onu nekomerční stanici pro mladé posluchače, o které další kandi­dát, soudně usvědčený organizá­tor schůzek politiků s lidmi z Toflova gangu Karel Burian, tvrdí, že je „velký konkurent hi­tových rádií, komerčních hudeb­ních rádií".

Vrabci na střeše cvrlikají o tom, že sociální demokraté se chtějí zbavit poslance Jandáka posazením do placené funkce, kde hodlá zkoumat, co je veřejnoprávnost: „To by byl úkol čís­lo jedna.“ Vždycky byly tzv. volby do mediálních rad fraš­kou, ale nikdy to nebylo takové panoptikum.

LN, DIŽE, Břetislav Rychlík 23.3.2017

* * *

Veřejnoprávní ČT opět skandálně pomohla zamlčet komunistickou „Paměť národa“!

Bojí se Rada ČT názorů veřejnosti, když jí nedovolí vystoupit?

Rada ČT: 3 minuty a dost!

Dopis předsedovi Rady ČT ing. Janu Bednářovi

Bez cenzury o Radě ČT: Karel Mrzílek a Jan Šinágl

* * *

Sbohem paní Věro, nezapomeneme a děkujeme! – a veřejnoprávní ČT přerušila přímý přenos...

 

Jan Šinágl, 23.3.2017 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.67 (3 Votes)
Share
Přidat komentář