Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Nejnovější komentáře

 • 14.06.2018 00:11
  Tak hlavně, že považujete za nutné psát si do nicku v ...

  Read more...

   
 • 13.06.2018 00:09
  Jendo, máš to dobrý! Vždy se poučím a najdu něco nového.

  Read more...

   
 • 11.06.2018 17:14
  lokaj šinágl cpe práskače babyše všude - to je na ...

  Read more...

   
 • 10.06.2018 17:11
  Pane Šinágl, jako zámečník asi nejste schopen pochopit ...

  Read more...

   
 • 10.06.2018 13:04
  Kde jsou všichni ti demokraté? Proč se tu tak masivně, bez ...

  Read more...

   
 • 10.06.2018 12:48
  Chováš se jako spící agent, ktetý dostal po 30 letech příkaz ...

  Read more...

Strojový překlad


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Chovanec a SobotkaOstudná "kvalifikace" ministra vnitra ČR Milana Chovance - tak se nedivte tomu, jaká se na MV dějí svinstva !!! Pracoval do 19-ti let v Československé bance (do roku 1989) a poté v obchodě s ovocem a zeleninou na náměstí v Plzni… SILNÁ KÁVA !!!

Mohu potvrdit, že na ekonomické škole, kterou jsem absolvovala, se kromě povinné ruštiny (4 roky) jsme měli ještě jeden jazyk na výběr, ale  také povinně. Vybrala jsem si němčinu  a stále se s těmito získanými znalostmi docela slušně domluvím. I na vysoké škole jsme měli povinnou státnici z ruštiny a základní znalosti z dalšího jazyka, který byl rovněž volitelný. 

Milan CHOVANEC 31.1.1970 (Wikipedie):

Absolvoval střední ekonomickou školu v Plzni a Západočeskou univerzitu v Plzni, bakalářský obor na právnické fakultě, který absolvoval během 9 měsíců (od září 2008 do června 2009) a jeho regulérnost je tedy právem zpochybňována. Chovanec uvádí, že byl jako absolvent kurzu celoživotního vzdělávání (v letech 2007 až 2008) následně zařazen přímo do 3. ročníku (2009), Chovanec rovněž sám uvádí, že mu škola oznámila, že jeho bakalářská práce není k nalezení. Později ho prý ale informovali, že jeho práce leží po celou dobu v univerzitní knihovně. Své studium na právnické fakultě nicméně on sám považuje za nejhloupější nápad svého života a získaný titul (Bc.) již údajně neužívá. Přesto na svém profilu na webové stránce Vlády České republiky uvádí, že je absolventem Západočeské univerzity v Plzni.

Ale teď to nejpodivnější: Chovanec neovládá žádné cizí jazyky a hovoří pouze česky, takže vyvstává vážná otázka, na které ze středních škol v ČSSR se nestudoval ŽÁDNÝ CIZÍ JAZYK ?! CO TO TEDY BYLO ZA EKONOMICKOU STŘEDNÍ ŠKOLU ?!

Dále: Do roku 1989 údajně pracoval v Československé bance, (tj. do svých 19 let !!! ) a po absolvování 4-leté SEŠ hned po revoluci začal podnikat v oblasti maloobchodu, velkoobchodu a služeb. (Jenže podle svědectví mnohých Plzeňáků v obchodě Ovoce - Zelenina na plzeňském náměstí ! ) JAK TEDY PAN MINISTR VYSVĚTLÍ, ŽE PO ABSOLVOVÁNÍ STŘEDNÍ EKONOMICKÉ ŠKOLY NEZNÁ ŽÁDNOU CIZÍ ŘEČ  A DÁLE, JAK TO, ŽE JEJ NĚJAKÁ BANKA VŮBEC ZAMĚSTNALA?!

Zvládá totiž jen prodej zeleniny !!!

Ale jak vidno, je to v tomto Kocourkově dostatečná kvalifikace na post ministra vnitra !!! Nedivte se:  Pan předseda vlády Bohuslav Sobotka pracoval také jen pár měsíců na Městské části Brno, kde měl jako právník na starosti výběr poplatků ze psů a odtud byl odejit pro neschopnost. I v jeho případě to stačí postupně na post ministra financí ČR, předsedy ČSSD a z toho titulu i na post předsedy vlády !!!

Koluje po internetu – volič nechť si učiní názor sám!

 

Jan Šinágl, 23.5.2017

* * *

Nejlepší vystoupení politika od roku 1989 na obrazovkách ČT!

Dámy a pánové, občané této země,

Klíč k pochopení vládní krize – miliardy pro Diag Human

* * *

Kroupa vs. Spurný

Janek Kroupa z Českého rozhlasu byl z předních českých novinářů největším zastáncem policejní reorganizace Milana Chovance. „Reformátoři“ argumentovali v prvé řadě tím, že reorganizace nebyla oznámena znenadání a ve skutečnosti byla předem naplánovaná, přičemž Kroupa tento pohled hájil od samého počátku. Oproti tomu Jaroslav SpurnýOndřej Kundra z Respektu vztáhli reorganizaci k policejnímu zásahu proti Igoru Gáboríkovi a Radku Holubovi, který proběhl měsíc před oznámením červnové reorganizace z roku 2016. O jedenáct měsíců později se stal Kroupa největším propagátorem myšlenky, že na základě gest měl Marek Přibil na schůzkách s Andrejem Babišem na sobě mikrofon. Spurný oproti tomu citoval experta na odposlechy Tomáše Almera, který tvrdil, že zkreslit se dá všechno a že mohlo jít o dálkový směrový mikrofon. Co z toho vyplývá? Není příliš pochyb o tom, že Andrej Babiš řekl, co řekl, ale pořád vládnou značné pochyby ohledně toho, kdo, jak a proč ho nahrával.

P.S.

Janek Kroupa se aktivně zúčastnil kauzy BONO PUBLICO, kde byl odsouzen ing. arch. Marek Říčař a vysoce postavené osoby osvobozeny. Mohl pomoci, ale nepomohl, stejně tak tomu bylo v kauze GOLF JEŠTĚD Aleše Vébra. Obávám se, že jde o bezcharakterního člověka, podobně jako je Sabina Slonková (také zapojena v kauze BONO PUBLICO!). Média z nich vytvoří „hvězdy“, které dělají co je od nich očekáváno, resp. požadováno a čemuž veřejnost uvěří právě díky jejich „důvěryhodnosti“, uměle vytvořené médii. J.Š.

Ing. arch. Marek Říčař - vězeň svědomí, byl dnes propuštěn na svobodu!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.00 (4 Votes)
Share
Přidat komentář