Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Nejnovější komentáře

 • 26.04.2018 20:26
  Pane Vlčku alespoň trochu úspěchu a držím pěsti. Před pár ...

  Read more...

   
 • 26.04.2018 13:26
  Drzim palce .. nam vsem, aby se na chyby v justicnich poukazovalo ...

  Read more...

   
 • 26.04.2018 11:01
  Bohužel pravdivé, ale tato situace je úmyslně vytvořená ...

  Read more...

   
 • 25.04.2018 07:06
  Naprostý souhlas nejsme právní stát a naše justice a policie ...

  Read more...

   
 • 24.04.2018 23:41
  Nejde jen o sedmdesátiletou bábu, která zpívá jak se namane.

  Read more...

   
 • 24.04.2018 18:31
  Sv. Anežka Česká zmizela. Proč ? Byla to příkladná žena. Měli ...

  Read more...

Kalendář událostí

po dub 30 @13:00 -
KS Praha: plk. Jiří Komárek
pá kvě 04 @09:00 -
Druhá žaloba AMM na Jana Šinágla - 2.300.000,-Kč
pá kvě 18 @15:00 - 12:15PM
Stkání bývalých chovanek a Dagmar Šimková
so kvě 19 @15:00 - 12:15PM
Stkání bývalých chovanek a Dagmar Šimková
ne kvě 20 @15:00 - 12:15PM
Stkání bývalých chovanek a Dagmar Šimková

Strojový překlad


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Konference pořádaná Českou společností přátel Izraele v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky 6. března 2017.Přednášející - Gerald M. Steinberg, zakladatel a prezident NGO Monitor, profesor politologie na univerzitě Bar Illan.

Za peníze EU na podporu lidských práv Palestině se podporuje démonizace a politická válka proti Izraeli. Jak můžeme očekávat morální jednání od lidí typu Georgie Sorrose, když vlády nejdou příkladem v regulaci a určování toho co je legitimní. Minulý rok se prokázalo, že u Amnesty International byli tři vysoce postavení úředníci napojeni na teroristické organizace!!!  Šlo o aktivity o propuštění teroristů z 11.září a zavražděného reportéra Wall Strret Journal Daniela Pearla v Pakistánu. Poskytují se peníze a nikdo nekontroluje, co se s nimi skutečně děje. Informovali jsme Norskou vládu a ta změnila postoj. Často vlády nechtějí naslouchat a když ano, změní názor. Švýcarský parlament už jedná, dostalo se to do médií a NGO má strach, že přijde o peníze. Výbor OSN pro lidská práva vytvořil černou listinu izraelských společností, které jsou odpovědné za okupaci a napomáhání k ní. Ve skutečnosti jdou po izraelských bankách. Pokud OSN začne vytvářet černé listiny, dostáváme se zpět k Jihoafrickému modelu. Pod důrazným tlakem USA a presidenta Trumpa, se OSN rozhodlo tento proces zastavit. To, že jen mluvíme o lidských právech nestačí, požadujme vyúčtování, výsledky, jak bylo naloženo z penězi. Nevládní organizace selhávají a dopouštějí se chyb. Klíčovým slovem je transparentnost a pokud není, tak je třeba to řešit demokratickou, parlamentní cestou. Zneužívání holocaustu je nemorální a ti co za tím stojí je třeba zveřejnit.

Z projevu G.M.Stenberga:

Selhání morální odpovědnosti, EU neuvažuje v alarmujících detailech. Za peníze EU na podporu lidských práv Palestině se podporuje démonizace a politická válka proti Izraeli. Je třeba stanovit standardy. Tato myšlenka byla roky zavrhována. Jak můžeme očekávat morální jednání od lidí typu Georgie Sorrose, když vlády nejdou příkladem v regulaci a určování toho co je legitimní. Minulý rok se prokázalo, že u Amnesty International byli tři vysoce postavení úředníci napojeni na teroristické organizace!!!  Šlo o aktivity o propuštění teroristů z 11.září a zavražděného reportéra Wall Strret Journal Daniela Pearla v Pakistánu. Poskytují se peníze a nikdo nekontroluje, co se s nimi skutečně děje. Nejsem tu proto, abych konstatoval špatné, ale řešení. Informovali jsme Norskou vládu a ta změnila postoj. Často vlády nechtějí naslouchat a když ano, změní názor. Švýcarský parlament už jedná, dostalo se to do médií a NGO má strach, že přijde o peníze. To má dopad, je třeba mezi ně chodit a informovat. Výbor OSN pro lidská práva vytvořil černou listinu izraelských společností, které jsou odpovědné za okupaci a napomáhání k ní. Ve skutečnosti jdou po izraelských bankách. Pokud OSN začne vytvářet černé listiny, dostáváme se zpět k Jihoafrickému modelu. Pod důrazným tlakem USA a presidenta Trumpa, se OSN rozhodlo tento proces zastavit. To není jen otázkou několika mladých lidí a mne jako starce. Zařaďte tento bod na jednání parlamentu. To, že jen mluvíme o lidských právech nestačí, požadujme vyúčtování, výsledky, jak bylo naloženo z penězi. Nevládní organizace selhávají a dopouštějí se chyb. Klíčovým slovem je transparentnost a pokud není, tak je třeba to řešit demokratickou, parlamentní cestou. Zneužívání holocaustu je nemorální a ti co za tím stojí je třeba zveřejnit.

 

Jan Šinágl, 11.6.2017

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (1 Vote)
Share
Přidat komentář